Forum
u38947
u38947
dober dan!

zgodba,ki jo bom pisala govori o dveh dekletih,ki živita za ples: o Luciji in o Marie...

upam,da ste pripravljeni na branje saj jaz sem za pisanje..naj se zgodba začne zdaaaj! ♥

P.S. zgodba je izmišljena..zaenkrat..saj vem,da se bo ti enkrat res pripetilo dvem puncam

___________________________________________________________________________________________

Živjo!
Moje ime je Marie in stara sem skoraj 11...moja strast je ples...vedno,ko zaslišim glasbo ujamem takt in začnem s preprostimi gibi nato pa že plešem povsod..jap..tako je moje življenje..moja BFF je ples saj si človeške najboljše prijateljice nisem upala poiskati saj sem toliko časa preživela za takt gibov...vem,da je edina stvar na svetu zakaj živim ples si še vedno želim imeti prave BFF...moja strast je nekako tudi petje saj pri plesu tudi poješ..duet življenja...ples in petje...aaah..kar zasanjam ob teh besedah..

to sem jaz Marie:

še en neumen dan šole..še dobro,da imamo danes na urniku telovadbo in ravno zdaj v zadnjem mesecu plešemo...samo do zdaj smo polko pa take plesali..ampak zdaj je učitlca,ki je zbolela poslala najbol kulsko učitlco na svetu,da nas uči...Kandusko kot ji pravimo..zdaj nas bo ona učila..ubistvi nam bo dovolila vse stvari plesati...moja edina prijateljica je punca iz pararelke po imenu Kaja..ampak sva zelooo malo skupaj..in njen je bolj všeč matematika kot pa ples!!! OMG...je še kar dolgočasna in brez življenja ampak vsaj nekaj časa pa se zabavava..še vedno iščem pravo BFF...
Kaja:

_______________________________________________________________________________________

driin! yesss končo je tu zadnja ura telovadbaaa!

videla sem Kandusko,ko je iztopila iz zborince z žalostnim obrazom...hitro sem pohitela k njej in jo uprašala:
M: Ga. Kandus? ste dobro?
K: ah..ljubica..boš že videla pri telovadbi o čem se gre..

kaj?! ne mi reči,da se je že spet kaj zgodilo..

_____________________________________________________________________________________

OMG! kaj?! moram sanjati!! kje je Kanduska?? pri telovadbi nas bi morala ona učiti!! kje se potika?
ne nikjer se ne porika..namreč najbolj neumni učitelj na šoli je rekel,da goska Kandus ne zna gibov in nas bo on učiil! booog...pomagaaaj!

hvala bogu je samo danes jutri pride nazaj učitlca od telovadbe nazaj..jeeej!!

.........................................................................................................
29. julij 2011
u55923
u55923
http://g.ladypopular.si/public_profile.php?id=909
29. julij 2011
u49882
u49882
hej to sta zandaya pa ball is shake it up
ne pa vidve
29. julij 2011
u38947
u38947
to je zgodbica!
29. julij 2011
u52643
u52643
ja ma res!!!!

aja maja, zgodba je super! kar hitro nextej!
29. julij 2011
u38947
u38947
Ko sem se odšla preobleči sem tam zagledala navijačico Beatrice in njeno klapo...jooj! kolk mi grejo na živce...mislim stalno si misli,da je ona najboljša in najlepša pa da najlepše pleše..ampak sploh ni bilo pomembno tisto...vedno so se smejale mojemu stylingu..po večini je bil vsakdanji..kdaj kulski kdaj pa hip-hopovski..predvsem boljši kot obleke iz lateksa!! in tiste navijačarske uniforme...grr..še bolj pomembno je bilo tisto kar so imele zatlačeno v rokah list z napisom:

AVDICIJA ZA PLESNI SHOW: UJEMI RITEM SRCA! ♥

za vse,ki so stari več kot deset let ali točno!

jaz sem pa točno...nujno moram iti tja...slišala sem,ko so se pogovarjale:

tistemu,ki uspe priti tja bo super na šoli...bogtivedi kdo..

Beatrice:

http://www.google.si/imgres?q=diana+agron-navija%C4%8Dica&hl=sl&gbv=2&tbm=isch&tbnid=v-kK1VMpMwjUHM:&imgrefurl=http://mojtvportal.si/nanizanke/13069/glee.aspx&docid=DB9lEFkfJu4X_M&w=415&h=600&ei=EgUzTqacHcTvsgbiprXpBg&zoom=1&iact=hc&vpx=1048&vpy=430&dur=1086&hovh=270&hovw=187&tx=131&ty=136&page=1&tbnh=134&tbnw=95&start=0&ndsp=33&ved=1t:429,r:32,s:0&biw=1280&bih=857
kmalu bojo izvedele..takoj sem stekla domov vžgala računalnik in pogledala avidicijo :
jutri ob 16h..hm..jutri je petek..pa še nič nimam takrat!

to je to! ples je edina stvar za katero ima moje življenje smisel..in tako bojo to lahko videli vsi ljudje po svetu! marička! samo mami telefoniram in pokličem Kajo naj pride z mano po nakupih..hm..raje ne..gotovo mi bo govorila o jutrišnjem testu...mah..bom že koga najdla..hej!! kaj pa Abby? ona ima stil..pa nisva sovražnici in ne BFF..no ko sem bila stara 8 let sva se spoznali in si izmenjali telefonske...moram jo poklicat...ona je taprava!!

Abby:

http://www.poptower.com/debby-ryan.htm

tako sva šli po nakupih..toliko stvari! ampak končno sva našli nekaj za to avdicijo :

http://www.arhivo.com/nika-za-nike

vem,da vam po večini ne bo všeč...ampak to je ta stil..hip-hoperski..za avdicijo..nakupla sem si tudi nekaj drugih oblekic in majic...no vsega po malem...komaj čakam!!

test ni šel ravno dobro a bo...

danes bo kmalu štiri ura!! zdaj sem ravnokar pred vrati za v dvorano : UJEMI RITEM SRCA

in odštevam dokler ne bom odprla vrat...3,2,1...

...........................................
29. julij 2011
u24077
u24077
next
30. julij 2011
u38947
u38947
ODRPLA SEM VRATA! omg..tlele je tolk ljudi!! vsi neki break-dancajo-hip-hop..in OMG salsa! vse kar hočš..tlele je pa res vsega..tam v kotu sem zagledala lepo dekle,ki je nisem poznala a sem videla,da je nekaj posebnega,ko me je pogledala sem se ji posmejala in ona nazaj...sprehodila sem se do nje in jo nagovorila:
heej! kako si kaj? moje ime je Marie..tebi?
odgovorila mi je:
kuul...jaz sem Lucija..me veseli,da sva se spoznali..ejla..em..friends?
jaz: seveda..kaj boš predstvaila danes?
L:mešanico..hip-hop pa latino in pop ti?
Jrav tako mešanico samo da hip hop,pop,balet pa take..
L:kul

in tako sva kramljali in bilo je zelo lepo! Lucija je zelo dobra prijateljica! pa še mojih let je...in obe sva dale že avidcijo skoz in zdaj se sprehajava po mestu pa liževa sladoled in se pogovarjavi..o vsemu..in nekako sva postali BFF! OMG...dobiča sem še eo BFF..Lucija kličem jo Lučka ali pa Luciee

to je Luciee:

http://www.igre123.com/x-princes-x/slike/sg/31283

vedno namsejana punca in ugotovila sem da živi blizu mene..v mesru poleg moje vasice..komaj čakam..čez en teden dobimo pošto iz studia in rezultate..ve tem času sva se zabavali vse stvaari si pravili..i n ja BFF sva! jeeej! love her ♥

en tedn je mimo..pismo v nabiralniku..začela sem ga odpirat in na njem je pisalo:

......................................................
30. julij 2011
u55300
u55300
Next!!!!!!!!!!!!!!!
31. julij 2011
u38947
u38947
na hitro sem vse prebrala....želela sem poklicati Lučko a nisem imela njene telefonske,hitro sem stekla do njene hiše in ona me je gledala nekam čudno ampak povlekla sem jo v park...začela sem pogovor:
M(Marie-jaz) L(Lucija)

M: danes sem dobila pismo iz studia
L:jaz tut
Movej najprej ti..please
L:ne ti! XD
posmejale sva se potem pa nevem kako obe skrati rekli:
L,M: JAZ SEM V ŠOVU...TI TUDI? OMG..JEEEJ!
in se objeli..sepravi na najinih pismih je bilo napisano nekako takole:
draga Marie/Lucija!
ZELO SMO BILI OČARANI NAD VAŠIMI GIBI! IN SI TE ŽELIMO OGLEDATI V ŠOVU: UJEMI RITEM SRCA...DOBRODOŠLA...JUTRI SE VIDIMO V STUDIU OB 17H hvala da se nam boš pridužila...lp, studio URS(Ujemi Ritem Srca)

OMG..obe nisva mogli verjet skupaj bova v showu..potem pa sva si nujno izmenjali telefonske in se še nekaj časa pogovarjali..nato sem stekla domov se preoblekla vzela denarnico in stekla nazaj v park kjer me je Luciee že čakala...nato sva šli v šooping..

aja..pozabla sem vam omenit,da sem pri matematiki dobila 4 kar je dobro zato,ker je mata moj najslabpi predmet in še nič se nism učila xD

no...komaj čakam,da grem jutri v studio..!! ♥♥

skupaj z lučko sva odšli v studio kjer je bilo velikoo plesalcev..začeli smo s keografijo...opazila sem tam enga ful lepga fanta! nato smo vadili in nas je posnel TV...pa ful smo se meli fajn! jutri je četrtek...me zanima kaj bo rekla Beatrice in njena klapca! po končanem snemanju sem stekla do fanta in ga nagovorila in se mu predstavila...ugotovila sem da breakdanca...ime mu je bilo Mike...tako sva kramljala in mi je dal fonsko..bil je nekaj let starejši...in hodi na našo šolo..kul

Mike:

http://www.google.si/imgres?q=JUSTIN+BIEBER+2011&hl=sl&gbv=2&tbm=isch&tbnid=srnFGbUzJ6_kPM:&imgrefurl=http://justjared.buzznet.com/photo-gallery/2511988/justin-bieber-golden-globes-2011-red-carpet-09/&docid=ABc1h4C9h-8zwM&w=858&h=1222&ei=SVA1TvjEPNDBswaNk7y5Ag&zoom=1&iact=hc&vpx=631&vpy=266&dur=207&hovh=268&hovw=188&tx=109&ty=161&page=1&tbnh=178&tbnw=134&start=0&ndsp=27&ved=1t:429,r:10,s:0&biw=1280&bih=857

četrtek po telovadbi:

seveda kot sem omenila je prišla Beatrice mimo mene in rekla:
čestitam za sodelovanje v studiu...saj nisi slaba ampak so vsi pred tabo..in kmalu te bodo odpustili...

bilo mi je dovolj..rekla sem ji:
Bea,Bea...BI LAHK ZA SEKUNDO KDAJ UTIHNILA IN ZAPRLA SVOJE USTA? JA NO SE MI KAR ZDI DA JE TVOJ ODGOVOR NE! MISLIM..PUSTI ME NA MIRU IN MI PUSTI UŽIVATI! TI PA SE ZABAVAJ S TVOJIMI NAVIJAČICAMI...NAPREDUJESTE!

in sem odvihrala domov

.....................................................................
31. julij 2011
u52643
u52643
super zgodbica.... hmmm... še poebej mi je všeč zaradi Lucije .
tenks, moja bff!
aja imam super idejo! sporočim ti jo po sporočilu n igrah!
10. avgust 2011
u38947
u38947
ok.. hvala nzk

vse zate moja Luciee
10. avgust 2011
u57166
u57166
hitro nextej moja majaaa!!
10. avgust 2011
u38947
u38947
doma sem še malo premišljevala o Beatrice in ugotovila,da je ljubosumna! ker do Kaje,ki se je družila z mano in je nora na knjige in matematiko ZELO prijazna! in do vseh drugih!
no..jaz se bom od zdaj naprej lepše oBNAŠALA do beatrice bomo videli kaj bo iz tega hahahha

no...danes je spet UJEMI RITEM SRCA
komaj čakm
tam sem spet videla Luciee
objele sva se in sse pogovarjale plesale vse reči..ona je res prava BFF na moje presenečenje pa sem tam zagledala Beatrice in njeno klapo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
in še neka nova punca je bila tam nekam znana ko je pogledala sem ugotovila,da je KAJA! omg..kaj ona dela med njimi?! smejale so se kot nekakšne kure če se lahko tako izrazim ko je kaja videla,da sem jo gledala me je samo grdo pogledala..uprašala sem voditelja in je rekel da morajo nek ples odplesat

začele so plesat..niso bile dobre! enkrat je Bea padla na tla in Kaja je samo tam stala kot lipou bog..me zanima kaj imajo v planu?
kmalu bom izvedela

in še jutri je Bday..z L se bom podala na pot!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥♥

................................
10. avgust 2011
u57166
u57166
next!!!
10. avgust 2011
u38947
u38947
danes točno ob 8:5o sta v sobo vdrla mama in tata in začela pet:

moram reči,da sta fuširala
hahahahhha
moji starši

takoj sem po mobiju dobila nešteto čestitk
zanimivo je bilo saj od lucije nisem dobila
ko sem si umivala zobe je zazvonil mobitel in bila je Lučka
oglasila sem se ji na začetku mi je iz vsega zapela hahahha in nato še rekla naj pogledam skoz okno
tam sem videla njo oblečena v torto in gor št. 11
in predvajala je pesem:

in plesala tam na sredini ceste....še danes me bolijo trebušne mišice od smeha hahahahahhahahaha ♥
in v roki je držala napis VSE NAJBOLJŠE in zraven imela košaro z darili
OMG...kako se ji bom oddožila?

potem sem stekla..koga je brigalo,če sem bila še v pižami in jo objela potem sva se tam eno uro objemali in se smejali

nato sem se šla preobeči in L tudi

nato sva šle v šolo kjer mi je Mike še enkrat voščil in me objel

videla sem Beatrice ki je gledala vse ljudi ki so mi voščili saj njej niso tako voščili
Kaja se mi je samo posmehnila potem pa odšla
videla sem,da ima kulski plesni stil..ubistvi navijačiski!!!!!!!!!!!! OMG......

kaj so ji naredile??
nato je med odomorom BEATRICE prišla do Mikea ki je jedel malico in se ni zmenila zame( Z mikeom sva skoraj parček )

in je začela flirtati..nato je učiteljica v razredu obesila liist s papirjem ki je imel napis :
DANES ZVEČER PLES V TELOVADNICI
bil je junij..skoraj konec šol. leta in je vedno prišel ples...ampak je vedno bil od šestega naprej in letos končujem 6. jeej!
ko sem mislila oditi do lucije sem videla njen jezni pogled ki je bil usmerjen v B ki je osvajala Mikea...lahko sem slišela jo reči? bi šel z mano plesat? gledal jo je s presenečenim pogledom..pogledal je mene in se iztrgal iz Beatricinih rok...potem pa

...............................................................................
11. avgust 2011
u38947
u38947
PS.
tukaj je prvi video:
11. avgust 2011
u38947
u38947
11. avgust 2011
u38947
u38947
ah...noče
sam vedite da mi sta mi zapela vse najboljše
11. avgust 2011
u57166
u57166
okej!
next hitro! lovam to zgodbico!!!
11. avgust 2011
u38947
u38947
odkorakal je proč od Beatrice in me pogledal v oči..pokleknil pred mano in me uprašal,če bi šla z njim na ples! bilo me je malo sram ampak z vsem srcem sem rekla:
seveda
nato sem videla njegov pogled in njegov nasmeh! nato pa sem začutila ustnice na mojih! tako lep trenutek! ♥♥ OMG...poljubila sva se..nekaj najboljšega v moje lajfu
Mike je največji srček
L je vesela pritekla h meni in me objela...zazvonil je zvonec..odšle sva v razred
komaj čakam danes ples! juhuhu! Z lucijo bova odšle v shooping!

kupila sem si tako oblekico:
(vem,da niso nevem kaj..ampak itaq ta ples pride vsako leto!
http://www.google.si/imgres?q=obleke&hl=sl&biw=1280&bih=857&gbv=2&tbm=isch&tbnid=7Lcz7NS4QzNJ0M:&imgrefurl=http://umko.si/members/princess2468/&docid=HxZgpijIdVwjJM&w=300&h=400&ei=-MVDTuS_K9DHswbGhuXrBw&zoom=1&iact=hc&vpx=318&vpy=110&dur=203&hovh=259&hovw=194&tx=129&ty=122&page=1&tbnh=164&tbnw=113&start=0&ndsp=29&ved=1t:429,r:1,s:0

ta pa je od Lucije:
http://www.google.si/imgres?q=obleke&hl=sl&biw=1280&bih=857&gbv=2&tbm=isch&tbnid=DVs5RkMhfXILTM:&imgrefurl=http://www.lepa.si/forum/showthread.php%253Ft%253D1143%2526page%253D51&docid=w_7Lb-3SZOyArM&w=380&h=530&ei=-MVDTuS_K9DHswbGhuXrBw&zoom=1&iact=rc&dur=748&page=1&tbnh=164&tbnw=103&start=0&ndsp=29&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=56&ty=84

no..danes vem,da bo magično

------------------------------------------------------------

tukaj zdaj se vozimo v dvorano..komaj čakam..zdaj sva pred vrati in sva že prijeli za kljuko

...............................................................................
11. avgust 2011
u57166
u57166
next!!!!! jupi, supr zgodba!
11. avgust 2011
u38947
u38947
prišli sva v super okrašeno dvorano(športno dvorano ) kjer se je odbijal ritem:
bom,bom,bom....no bilo je amazing
nato sva z Lučko mal plesale pa z Mikeom ob počasnih delih..no bilo je amazing! kdaj pa kdaj mi je dal poljubček..z L sva se smejali,ko sva izvajala kulske gibe hahahha bilo je kot v sanjah...tam je bila tudi beatrice ki je neprestano gledala Mikea

nato me je mama klicala in sem se opravičila najbljižjim in stekla ven telefonirat mama me je zasula z uprašanji kot so kako je kaj? je DC? pa take....no ko sva končale je rekla,da naj si danes dam duška..čist nič podobno mami
11. avgust 2011
u38947
u38947
no..ni me brigalo kaj je rekla stekla sem nazaj v dvorano kjer sem v sebi začutila razočaranje nad nečim kar sem pravkar videla
............................................................
11. avgust 2011
u57166
u57166
next hitro!....
kaj pa Lučka? bo mela tud ona fanta?
12. avgust 2011
u38947
u38947
čakaj malo...
12. avgust 2011
u38947
u38947
ko sem stekla v dvorano sem imela pogled nad Beatrice in Mikeom,ki sta pravkar se objemala...Mike je vidil moj pogled in mi namignil,da ga je sama izučila..jaz pa sem mu vrnila pogled: NE! ti bi pa lahko odšel...

tam je bila L z nekim novim fantom s katerim se je dobro razumela in se je smejala..ko me je videla kako sem stekla iz dvorane je pritekla za mano....uprašala me je kaj je narobe..najin pogovor L(lučka) M(marie)

L:kaj je narobe?
m: nisi videla?!
L: em..sorry ampak nisem..
meatrice je plesala z Mikeom in on mi je namignil,da ni hotel..in seveda...itaq on ni nikoli kriv! lahko bi odšel proč od nje..in ti kako si se imela?
L:res mi je žal..bo že bolje...ja jaz sem spoznala Jureta..ful dober človek
m: želim ti čim več ljubeznji!!zdaj pa se pojdi zabavat..jaz bom še mal na zraku
L: ok..ampak si prepričana da si uredu?
M: ja..

in sva se objeli

tam sem sedela pred šolo na stopnicah lahko sem slišala Beatricino govorjenje o meni da sem boječka pa take...in sem je ignorirala...rekla sem si:
ZA DEŽJEM POSIJE SONCE..dobila sem SMS od Mikea..rekel je da mu je zelo žal...samo še bolj sem bila žalosta..stekla sem v park v bližini šole kjer sem sedela na klopci in malo noro vem,da je saj sem se pogovarjala sama s sabo ampak je pomagala ko sem vstala sem kar naenkrat začutila roke na mojem telesdu..ustrašila sem se in kar naenkrat sem na svojem vratu začutila verižico..ko sem se obrnila je tam stal Mike...objela sem ga in sva se poljubila..nato sva imela pogovor crkljala sva se in itd. in nato sem odšla domou...opazovala sem verižico in ugotovila,da je tista veste za ki se odpre in je notri slika in bila je njegova in spodaj je pisalo za vedno!

OOOO! kako lepo

........................................................
12. avgust 2011
u57166
u57166
next hitr!
12. avgust 2011
u38947
u38947
v postelji nisem upala zaspati..nato je zazvonil moj mobitel in bila je Lucija..napisala mi je,da te noči ne bo NIKOLi pozabila..nevem zakaj ampak rekla je da mi vse pove čez pet minut..čudila sem se kako čez pet minut...telefon sem imela pri sebi in točno čez pet minut sem zaslišala zvonec(mama in tata sta bila v NY) stekla sem in tam je stala L vsa matasta in zaljubljena?? nikoli je nisem videla zaljubljenje nato mi je povedala,da je doživela poljub in ja vem..kako je! nato mi je povedala kaj vse se je dogajalo..in da je Mike bil ob njej in Juretom in da je Beatrice bila ful jezna! ha! pa je dobila kar je hotela...jutri je sobota in Luciee je prišla prespat h men in sva gledale filme in ponoči sva tekle tam po cesti in pele pa plesale..no nore sva bile bilo je Dbest!

tako sta minili sobota in nedelja...prišel je neumen ponedljek ampak nič več tako neumen saj je zaden tedn...JUPI!!
UČITLCA je rekla,da bomo drugo leto dobili novo sošolko po imenu Anna..naj bi bila namreč italijanka..no koga briga..žur se bo kmalu začel! jeeej!

....................................
12. avgust 2011
u57166
u57166
next hitr!!!
12. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg