Forum
hejla !
jaz tuki pišem svojo novo zgodbico. nobene še nisem napisala tko da sem na preizkušnji če vam ne bo všeč mi pleas povejte.

bila sem doma sama nisem vedela kaj naj počnem zato sem vklopila radio in začela plesati za nastop ki bo jutri.Zelo sem napeta ker bomo plesale pred slavno skupino One direction. vse iz te skupine smo nore na njih rečemo si directionerke.
da vam jih predstavim: jaz alice

sorry mal kasneje nadaljujem veš pa le preberi uvod.
19. december 2012
tko zdej pa še z drugimi prjatlcami
moja BFF nina

21. december 2012
in še dve z plesne skupine
to je jazz najboljša pri nas

in še sara ki je najmlajše med nami ima komaj 12 let

21. december 2012
vem zgleda zelo odraslo pa ni. Čez dva dni bomo skupaj odpotovale v london in se tam prvič srečale z One direction svetvno cute skupino.

ta dva dni sta minila kot bi mignil. V sem se je zdelo kot da je bila še pretktatkim sreda. Odšle smo na letališče kjer na je pričekalo osebno četalo za london.

tak je bil od zunaj od znotraj pa takšen

21. december 2012
naslednjičpišem dalje
21. december 2012
dej next že zdej kr je zanimiv
21. december 2012
Ko smo se odpravile na letalo mi je zazvonila sIII. pogledala sem in si že v štartu mislila da je mama ki se hoče še poslovit. Pa ni bila. fhonu sem je poklazal obraz od harry-ja. Nisem vedela kaj naj nardim pa sem dvignila. ker sem večino njegovega jezika.
21. december 2012
razumela sem poslušal in slišala da je na sliki videl mene na sliki in se noro zatreskal vame.
22. december 2012
neeext!
22. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeext
22. december 2012
ko sem odložila slušalko naj prej nisem mogla vrjet. Zdaj sem se lahko mirno usedla na udobno mesto in začela klepetati z svojimi frendicami. Ker si vse povemo sem jim povedala da se je Harry zatreskal vame. Niso mogle vrjet. Letalo je vzletelo tako da me sploh nism opazle. Razgljabljale smo vsem mogečem . Tako, da je čas minil zelo hitro. Na letališču v Londonu ni bilo žive duše same smo se sprehajale po letališču. Ko smo prišle do izhoda nas je je zunaj čakala porscha.

23. december 2012
nismo vedele kaj naj naredimo pa smo se usedle v avto in se odpeljaloe do Grand hotela London. Bil je prečudovit.

23. december 2012
next
24. december 2012
u111192
u111192
neext
24. december 2012
Tudi naše sobe so bile prelepe in seveda moderne.
Bile so takšne
:

taje bila od Nine.
:

ta od Jazz
:

in ta od Sare.
Edino meni niso dali ključev od sobe. Receptor mi je zavezal oči in me peljal po dolgih stopnica. Štela sem jih. Ko sva prišla do 1233 se je ustavil. Rekel je da je to m oja soba in mi snel ruto. Nisem mogla vrjeti svojim očem. Bila je prekrasna.
:

res je bila prečudovita.
01. januar 2013
Vse smo bile zelo zaspane tako da smo se vrgle na posteljo in trdno zaspale. Spale smo do 18:00. Nato smo kot običajno vse med sabo poklicale in se zmenile da gremo ven na pijačo in malo v disko. Ker je bil poseben večer smo se temu tut primerno oblekele. Vse obleke so mi bile prelepe.
:

ta je bila moja.
:

2. je bila od nine 3. pa od Jazz
:

in ta je bila od Sare.
Sedaj pa čevlji. vsaka je imela drugačne tko kot se spodobi.
najprej jaz
:

tile so bili od mene ker imam dolge noge in jih najlažje obujem
ti so bili od nine

tile od jazz
:

in tile od Sare
:

.
02. januar 2013
u111192
u111192
neeext
02. januar 2013
next
02. januar 2013
odšle smo najprej na pijačo v bar. Ni bil slab .
:

ple smo coctajle. bili so zelo okusni.
Zdaj pa v disco bil je zelo cooooooooool.

plesale smo do pol noči in se vrnile v hotel, kjer nas je pričakal One direction
02. januar 2013
u104781
u104781
next! Super!
02. januar 2013
Pričakali so nas z pesmijo stend up mojo najljubšo. Po koncu pesmi smo odšli še ve hotelski bar in tam smo bili do kakih 4. Spat smo odšli pozno in vstali smo zgodaj ( ob 08:00). imeli smo prvo vajo. Ker sem glavna pri naši skupini sem lahko prva izbirala pesem na katero bomo plesale. Bila je What the makes you beautiful ki je ena izmed prvih.
:

Šlo nam je kar dobro. Med pavzo
:

sva se dobila s Harryem. Povedal mi je da me ima neizmerno rad in me vprašal če imam fanta ???...
03. januar 2013
u111192
u111192
neeeeext
03. januar 2013
u104781
u104781
next
03. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
fullllllllllllllllllllll dobrooooooooooooooo
04. januar 2013
u104781
u104781
next!
04. januar 2013
povedala sem mu da ga žal imam. in to je bil njegov prijatelj Naill Horan
:

bil je zelo jezen in tokj odšel k Naillu da bi ga premikastil. Na srečo sem ga
07. januar 2013
še uspela ustavit...
se ndaljuje
07. januar 2013
u104781
u104781
next
07. januar 2013
Povedala sem mu ,da itak ne bi bila njegova punca. Vprašal me je zakaj. Povedla sem mu ,da pač ne. Rekla sem mu adijo in šla vadit še naprej s ostalimi puncami. Ko smo na vaji smo oblečene zelo smešno. V trenerkah.
Moja:

vem smešna je
Ninina:

Jazzina:

in še Sarina :

vajo smo končali približno ob 13:00. Šlo nam je kar dobro. ko smo se vrnile v hotel se je vsem zaluštal bazen seveda so ga imeli

Čez 5 min. je že imela vsaka na sebi kopalke in v roki brisačo.
13. januar 2013
u104781
u104781
next!!
13. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg