Forum
u84980
u84980
Napisala bom zgodbico o treh puncah, ki se ne poznajo. Ko pa se srečajo ugotovijo da imajo veliko skupnega. Mogoče celo preveč.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Amm zdy pa osebe ki nastopajo. Prvo punce:
Ammy---> Rada se zabava, hodi v klube in ponočuje. Če hoče je lahko prijazna ali pa zlobna. Rada manipulira z ljudmi.

Sarrah---> Je prijazna oseba, ki ima rada živali. Razume se z vsakim. Rada pomaga ljudem v stiski.

Carry---> Je zelo lena oseba, kadar pa se nekdo grdo obnaša do njene družine, prijateljev se jim postavi po robu.

29. marec 2012
u84980
u84980
Ammy

Bila sem v mojem najljubšem klubu. Zabavala sem se, čeprav sem bila že malo pijana. Nekdo me je prijel za rit. Grdo sem ga pogledala nato pa ga udarila. Padel je na tla. Nasmehnila sem se in pomislila *nihče se ne zajebava z mano* . plesala sem naprej.
~
Pogledala sem na telefon. Ura je bila pol dveh. Zavzdihnila sem, zavila z očmi in se odpravila domov.
29. marec 2012
u84980
u84980
Sarrah

Ležala sem v postelji in razmišljala o Alice. Bila je moja mlajša sestrica, vendar je živela daleč od mene. Jaz sem živela v New York-u, Alice pa v Londonu. Tako sem jo pogrešala. Te misli so izpuhtele iz glave ko se je k meni stisnila Shiny. Bila je moja mucka. Dobila sem jo za rojstni dan, saj sem si jo želela že dolgo.
29. marec 2012
u84980
u84980

Alice
29. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg