Forum
jst bom pisala eno zgodbo o eni punci ki je bolj revna pa ma velik problemov. je emo. fantje so ji bolj všeč. nemara biti punca. nekega dne se zaljubi a ona noče biti zaljubljena.....

če hočete da napišem zgodbo plis komentirite!

Next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. november 2010
zgleda da nobeden noče da napišem.... =(
19. november 2010
ajmo a bi že pisala človečk!
19. november 2010
oky bom!
Spet ta šola! Komaj sem se spočila pa je že spet! Hitro sem skočila iz postelje in se oblekla v moje lepe črne obleke. Obula sem si sive raztrgane skejterke in se na hitro nališpala. V šolo sem tekla kar se da hitro ker sem že zamujala za 5 minut! Ko sem prišla v šolo je bila že 8.10. Učiteljica mi je rekla naj se usedem in mi namenila enega izmed grdih pogledov. Iskala sem klop kjer ni še nihče sedel ampak so bile že vse zasedene. Presneto! Le dve mesti sta bili prosti. Poleg neke sitne punce in poleg novinke. Nak, ni šans da se bom usedla zraven tiste novinke. Usedla sem se in se začela guncat na stolu. Vsake toliko sem pogledala na uro ampak se ni prav hitro premikala. Nato pa...
19. november 2010
daj komentirajte kej! =(
20. november 2010
u18082
u18082
Next NUJNO.!
20. november 2010
u30808
u30808
next!
20. november 2010
2. DEL
Moralo bi zazvoniti ampak je zvočnik v razredu poškrtal in povedal naslednje sporočilo: "Vsi takoj iz šole! Gori v zbornici!" Spet gasilska vaja, sem si mislila. Učiteljica je pograbila dnevnik in skupaj z nami odšla iz razreda. Nenadoma se mi ni več zdelo da je to le gasilska vaja, učiteljica je zgledala tako zbegana... Stekli smo na zunanje igrišče. In res je gorelo!! Skozi okno od zbornice so švigali plameni! Skozi okno so gasilci nesli kričečo ravnateljico in pedagoginjo! Skoraj bi bruhnila v smeh ampak sem se potrudila da nisem. Takrat pa...
20. november 2010
jaz sploh ne bom več pisala te zgodbe! prov nihče je ne bere!!!!
21. november 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!
21. november 2010
next
21. november 2010
NEXTI!
21. november 2010
nextaj že nooooooooooo zanimivo jee
22. november 2010
u31515
u31515
neeeeext
22. november 2010
3. DEL
sem zagledala nekega fanta. Lepega, postavnega, skratka bil je super. Mislim da sem se zaljubila... Kaj????!!!! Jaz ne morem biti zaljubljena! Poskusila sem ne- misliti na njega ampak mi ni uspelo. Ravnateljica je rekla da naj gremo kar domov. Takrat pa... Da, res je. Tisti fant se mi je približal! Začel je klepetati z mano. Hotela sem se ga otresti ampak se ga nisem mogla. Nekako dobro sem se počutila zdaj ko je bil zraven... Ko je odšel sem se odločila da bom z njim poskusila postati vsaj dobra frendica ampak nisem hotela da gre predaleč...
Jutr next!
22. november 2010
dej no!!
22. november 2010
a bo kej komentov??
23. november 2010
u28341
u28341
NEXT
23. november 2010
Šla sem domov ko sem ga nenadoma zagledala. Kaj dela tukaj? Stekla sem k njemu in ga vprašala: (L-Lana tako ji je ime M-Martin tako mu je ime)
L-Kaj delaš tukaj?
M- Domov grem. Pa ti?
L- Tudi. Katera je hišna številka tvoje hiše?
M- 20. Tvoja?
L-21! Torej sva soseda!
In tako sva klepetala naprej dokler nisva prišla domov. Medtem mi je že postal všeč. Nato sem ga vprašala: " Ali sem ti všeč?" Odgovoril je...
23. november 2010
a boste že kej komentirali??????????????
24. november 2010
a bo kej??!!
24. november 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!
24. november 2010
sej bi nextala ampak si samo ti napisala next... =(
25. november 2010
jutr next!
25. november 2010
pa kej vsi ko mate neke slike gor date neki emo!!!nexti
25. november 2010
next! :!
25. november 2010
ja no
25. november 2010
5. DEL
"Saj si mi, ampak ti si emo..." "Kaj??!! Zaradi videza me obsojaš?? Sovražim te!" Stekla sem domov in se zaklenila v sobo. Cel dan me ni bilo ven.
*
Minilo je že nekaj dni od tistega bednega dogodka.Zjutraj sem se zbudila. Bila je sobota. Počesala sem se, se oblekla in odšla iz hiše. Prost dan, sem pomislila ko sem se na toplem soncu pretegnila. Že sem hotela iti v bližnji barček na pijačo, ko me je ustavil neki emo, ki sem ga prvič videla. "Izvoli" V roke mi je potisnil ovojnico in že je odšel. Odprla sem jo. Na njej je pisalo...
TO BE CONTINUED
27. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg