Forum
Pogledala sem na uro-13.38. "Nee, zamudila bom Simpsonove!" sem se zadrla in stekla v dnevno sobo. Tam je že bila moja 2-leti mlajša sestrica. Tudi ona je čakala, da se začnejo nove epizode Simpsonovih. Še 2 minuti je bilo treba počakati (do 13.40), da se začnejo. Trenutno so bile po televiziji reklame. "Pripravite se," je začelo na reklami, "letos, samo za vas!....Oooone Diiirectiooon!" Jully je poskočila, reklama pa se je nadaljevala: "V Londonu, po super ceni, vstopnice za Meet And Greet! Priskrbite si jih še zdaj, v prodaji samo še do 9. oktobra!" "O gosh!! Maaamii, maaamii! One Direction podpisujejo albume v Londonu!! A lahko greemo? Proosim!" se je Jully drla po vsej hiši. Ah, One Direction, kako mi že gredo na živce! Jully je čisto obsedena z njimi. Zakaj se pač ne more sprijazniti s tem, da jih ne bo nikoli spoznala? Lahko bi poslušala takšno glasbo kot jaz, ne pa da po celi hiši nabiva tisto sranje! Ampak mama ji je že zdavnaj obljubila, da jo pelje na koncert ali karkoli že, kadar pridejo v London. In ja, tokrat ji je pustila in po telefonu je naročila 3 vstopnice za 1D Meet And Greet. Damn it, še to se mi manjka...
09. oktober 2012
Jaz:
Bella Jonson, 17 let

Moja sestra:
Jully Jonson, 15 let

Moja mama:
Jenna Jonson, 43 let

09. oktober 2012
Torej, 1. novembra smo sedli v avto in se odpeljali do Londona. Moja mami je bila vsa srečna, da dela Jully uslugo, Jully je norela celo pot, jaz pa sem si nataknila slušalke in se zaprla v svoj svet.
"Bell, Jully, prispeli smo." je čez dobri dve uri naznanila mama. Jully je še bolj norela kot prej. Počasi smo se postavili v vrsto kričečih najstnic. Čez nekaj časa smo lahko ustopili v velik prostor. Čisto na koncu tega prostora je bila miza s 5 stoli, povsod okrog nje pa je bila postavljena varnostna ograja. Jully je stekla čim bližje mizi, mama pa za njo. In tako sem se morala tudi jaz preriniti do njiju, da se ne bi izgubila...

09. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg