Forum
u112595
u112595
Haaii <33
Sm že avtorca ene ful uspešne zgodbe: Objem Londona ♥ :*
http://www.igre123.com/forum/tema/objem-londona-:*/44174/ <- to je to. bod piki pa poglej :**
No kr pa ful rada pišm bom pa napisala še to zgodbico..Itak tut ta govori o 1D tko d usi Directionerji: WELCOME

---

Moje ime je Lorraine De La Monte. Živim v prelepem mestecu ljubezni Pariz. Sem edinka mojih že pokojnih staršev. Umrla sta, ko mi je bilo 13 let v prometni nesreči. Od takrat je minilo že 5 let...In ja, moje življenje je bedno. Kot vsak najstnica imam svojega vzornika in moja je Celine Dion... No, dovolj o meni. Pa začnimo pripovedovati zgodbo o tem, kako je moje življenje bedno.

Sprehajala sem se po travnatem parku. Tu smo s svojimi starši zahajali, ko so bili še srečni časi. Tega sedaj ni več. V rokah sem imela MP3 in se prepuščala pesmi I believe in you.

Ta pesem mi je dala krila, da sem lahko sploh živela. Ali pač ne... Temo je zarezal glas mojega telefona. Bila je Jacqueline, moja prijateljica. Nič posebnega, le nekdo, ki sem ga imela blizu in mi je vedno stal ob strani.
''Hej, kje si ti?'' je zavpila.
''Pred Louvrom...''
''Vidim te!'' pomahala mi je, jaz pa sem ji stekla naproti.
Tekla sem čez cesto in nisem se zavedala nasproti prihajajočega avta. Zaslišala sem Jacquelinine krike in zvoke hupe avta, ki je prihajal proti meni, a ga jaz nisem opazila.
Ko sem se obrnila, sem pred sabo zagledala le luč, nato pa temo. Izgubila sem zavest.

-Torej to je uvod? Se vam zdi, da se vse prehitro odvija? Kaj mislite, da se bo zgodilo naprej?
Rabim vsaj 2 nexta.

Hvala vsem bralcem :**

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. april 2013
neeeeeeeext
17. april 2013
u129354
u129354
neeeeext
17. april 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! mogoče gre res mal hitro ampak men je ok c: Va retnu se bo zbudila u bolnci pol pa vec nevem...
17. april 2013
next takoj zdej
17. april 2013
u129354
u129354
dejte prosm nextat
17. april 2013
u112595
u112595
okej. hvala za next

Iz teme sem se zbudila in pogledala v nebo. Nad sabo sem videla svetlo moder strop, poslikan z rumenimi zvezdicami. Prvo, kar sem pomislila, je bilo, če sem mrtva. Zaslišala sem znan, mehek glas, ki me je nežno klical. Bila je moja mami. Nisem mogla verjeti.
''Pridi. Greva z očkom na piknik,'' me je nežno poklicala.
Tega dne sem se spominjala. Bil je moj 10. rojstni dan. Oče in mama sta mi pripravila presenečenje. V park so prišli vsi moji sorodniki in vsi, ki sem jih poznala. Ki sem jih imela rada. Naenkrat se mi je zvrtelo.
Nenadoma sem pristala v učilnici in pred tablo je stala punca, stara enako kot jaz, črnih las in rjavih oči. Bila je Jacqueline. Ko sem bila stara 11 let, je prišla na našo šolo.
''Torej, Jacqueline. Zaenkrat boš sedela zraven Lorraine. Punca je pametna in ti bo z veseljem razkazala šolo. Kajne, Lorraine?'' Je rekla učiteljica in me prebudila iz zasanjanosti. Prikimala sem, nato pa se je Jacqueline usedla zravn mene.
''Živjo. Sem Jacqueline, ampak za prijateljice sem Jack. Saj sva oziroma bova prijateljici, kajne?''
''Seveda,'' sem ji vzpodbudno prikimala. ''Sem Lorraine, ampak lahko me kličeš Lorni.''
Nasmehnila se mi je, nato pa sem zopet začela padati.
''Pozdravljena.'' Tega dne se spomnim, kot bi bilo včeraj. Bilo mi je 12 let in oče se je ravnokar vrnil iz šestmesečnega potovanja.
''Oči!'' Stekla sem mu v objem. V istem času je pokukala mami in naju z nasmehom gledala.
''Poglej, kaj sem ti prinesel. Naravnost iz Barcelone. Verižica z obeskom, ki je v resnici...''
''Medaljon!'' Sem ga prekinila od navdušenja. Nasmehnil se mi je in pokleknil, da me je gledal v oči. Bil je namreč zelo visoke postave.
''Poglej. Notri je slika naju z mamico. Tako te bova lahko spremljala kjerkoli in kadarkoli,'' mi je še rekel in čez ramena objel mami.
Slika se je zopet zvrtela. Bilo je eno leto pozneje. V roki sem stiskala medaljon in gledala v dve črni krsti, ki ju je počasi zasipala zemlja. Moje oči so se zasolzile. Mislila sem, da sem prebolela, mislila sem, da...
Sedaj je vse potemnelo. Počasi sem se začela prebujati, a sedaj je bilo okoli mene vse belo. Spomnila sem se, kje sem. Bila sem v bolnišnici, a dogodkov, ki so se zgodili, se nisem spomnila. Nisem se spomnila, kaj se je zgodilo po tem, ko sem se odpravila v park zraven Louvra, a spomnila sem se otroštva. Moje mučno, nevzdržno otroštvo se mi je začelo prikazovati v mislih, dokler se ni nad mano sklonilo par prečudovitih rjavih oči.
---
Torej, kdo mislite, da se je sklonil nad njo? Kdo mislite pa, da jo je zbil?
Ta odlomek nekako prikazuje njeno podoživljanje dogodkov v njeni preteklosti od 10. do 13. leta starosti. To je podoživljala oz. sanjala v komi, iz katere se je nato zbudila.
17. april 2013
u112595
u112595
*hvala za nexte
za nadaljevanje bom nucala 3 nexte ♥
17. april 2013
neext!
17. april 2013
u129354
u129354
next,next,next,next,next
17. april 2013
u129354
u129354
cookie.ful dobr pišeš
17. april 2013
neeeext
17. april 2013
next +DOBER ZAČETEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. april 2013
u85929
u85929
Neeext * Nova bralka
17. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
18. april 2013
nekštttttttt
18. april 2013
u116794
u116794
next
18. april 2013
nexšt
18. april 2013
ƒαя αωαу☁
ƒαя αωαу☁
neeeeeeeext
+nova bralka
++kdo mislite, da se je sklonil nad njo? Kdo mislite pa, da jo je zbil?-Zayn ali Liam?
18. april 2013
u94182
u94182
Torej, kdo mislite, da se je sklonil nad njo? njena frendica Jacqueline
Kdo mislite pa, da jo je zbil? kdu iz one direction
ful dobr začetk neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. april 2013
u106677
u106677
Jacqueline
nekdo iz one directionnn....
nextt...
18. april 2013
u112595
u112595
Next bo prišel jutri rabmo usaj še dva nexta?Bo šlo? :**
18. april 2013
neeext! +nova reader haha
18. april 2013
neext! :* <3
18. april 2013
u126497
u126497
neeeeeeext
19. april 2013
next
vrjetn Liam Payne al pa ZaynMalik
19. april 2013
next
19. april 2013
u112595
u112595
No evo vam en kratk next..Hvala usm ki berete <33
''Seveda sem,ti bučka''sem se ji nasmehnila in se dvignila.Pogledala sem skozi okno..Bilo je deževno vreme.
''Zdravniki so rekli,da boš morda umrla..''pričela je jokat.
''Kako naj bi umrla,če sem živa?''
''Bili so v skrbeh..Izgubila si spomin..Mislim,ne cel spomin,ampak samo dogodke tistega dneva..Vse si pozabila..Tudi to,da te je Joe vprašal,če bi bila njegova punca.''
''Kaaaaj????!!Spo..Spomin sem izgubila?Katerega smo danes?''bila sem zmedena.Zelo zmedena.
''24.julij''
''Kdaj me je pa tisti človek zbil?''
''Pred natanko dvema mesecema...''
''Kaaaaaaaaaajjjjjj????!!''nisem mogla verjeti.
Jacqueline je pričela jokati:''Rekli so,da si klinično mrtva..Dva meseca si bila v komi..Zdravniki so obupali nad tabo!''
''Jacqueline..Vse je v redu..''
''Upam,da res.''Na solznem obrazu se ji je prikradel nasmeh.
''Hvala,ker obstajaš..''Nasmehnila se je in izza hrbta potegnila Jaffa Cakes.
''Hhahahahah''sem se pričela smejati,a sem videla,da je nekaj hudo narobe,saj v Jacquelinih očeh ni bilo tistega sijaja,kot je bil pred dvema mesecema.
''Rada te imam..''sem ji še šepnila,nato pa sem tonila v spanec.

-Kaj mislite,zakaj Je Jacqueline žalostna?
-Vam je ušeč?
-Nakladam?
-Upam d ne
u112595
In ja..Še kar ugibajte kdo jo je zbil..Ali bo dobila nazaj spomin?
Rabimo usaj 6 nextov ) Enjoy
19. april 2013
next
19. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg