Forum
Hαу! Ɲα тσ тяємσ вσνα ριѕαƖι נαz ιη мσנα ƁƑƑ Mяѕ. Ƒυcк уσυ. Uραм, ɗα ναм вσ zgσɗвιcα νšєč ιη ɗα נσ вσѕтє яαɗι вяαƖι.
08. april 2014
Lep pozdrav iz norišnice,
tukaj se imamo še kar dobro saj sem sem se navadila na kričanje norih. Še vedno nevem zakaj sem tu. Kako se imaš ti tam, ko je osebje normalno? Upam, da me kmalu izpustijo,da te vidim ker te pogrešam. Kako sta Andr in Dran? Me še poznata? OK, konec z vprašanji naj ti še kaj povem. Mislim, da sem shujšala 3kg saj zelo malo jem, ker je hrana obup. Spoznala sem neko Gayo, ki je na nek način emo je edina s katero se razumeva. Nori ljudje me ne prenesejo, mislijo, da sem nora pa jim skušam dopovedati, da sem tukaj ker sem se samopoškodovala in ker sem si začela širiti uho. Zdaj imam 2cm in imam tudi piercinga v ustnici. Trenutno sem na prostem oddelku in se lahko sprehajam po parku pred norišnico. Kako mama je že dojela, da nisem za v norišnico. Lase imam trenutno modre saj bi se mi naj stanje poboljšalo zato sem si lahko prebarvala lase. OK ti sporočim novosti pozdravi Andr in Dran in ja imej se lepo in odpiši mi hitro.
Naya

Naya:

08. april 2014
Prebrala sem pismo moje BFF. Najhujše kar se ti lahko zgodi je, da prideš v norišnico po ne potrebnem. Začela sem pisati nazaj.

Hay, lep pozdrav iz notmal sveta.
Meni gre še kr, razen ne razumevanja z družino, je vse popoln in seveda, da te Andr in Dran še poznata. Tudi jaz upam, da te kmal izpustijo, ker si not zaprta za kr neki in to sam zato ker čidni človečki, ne razumejo kaj je lepota pa če bi se v njih zaletela. Upam, da bi te lahko kdaj prišle obiskati. Lepo, da si spoznala prijateljico, k se lahko normal z njo pogovarjaš. Poskusi se držati in upam, da se boš.
Desyree
08. april 2014
Desyree:

08. april 2014
next
08. april 2014
u71250
u71250
next
08. april 2014
jutri pride next
08. april 2014
next
08. april 2014
u165702
u165702
Next
09. april 2014
Dns bo next samo nwm še kdaj pač tekom dneva
10. april 2014
next
10. april 2014
sorry ampak res newem če bo lahko Mяѕ. Ƒυcк уσυ danes nextala, k nekak ne pride do kompa
10. april 2014
hjoooooooooooooooj
10. april 2014
Slab pozdrav iz norišnice.
Pišem ti zato ker imam kar nekaj problemov tukaj v domu za nore. Postala sem na nek način depresivna, saj so me dali na zaprt oddelek. Verjetno se boš dpraševala, zakaj. Naj ti povem. Veš tista moja kao nora prijateljica, no njo so poslali na zdravlenje saj se je drogirala. Ko sem to izvedela sem znorela (ne čist zares, samo krričala sem in brcala ter jokala). Mislili so, da se mi je utrgalo zato so me dali na zaprt oddelek, kjer imam majhno sobo z 2 posteljema (1 je bila od prijateljice in bo spet njena, ko se vrne), umivalnik, neko staro omaro ter visoko pri stropu majhno okno. No zdaj sedim v majhni temni sobici zvečer, ura je 23.36 imam majhno lučko, da vidim pisat. Depresivna med norimi. Je še kaj slabšega? Mislim, da ne. Nevem, če bo bolje, upam. Dobro bom končala, BY pozdavi tiste, ki se me spominjajo
Naya
Sorry za vse slovnične napake next sm pisala na fonu. Pa hvala, da berete.
11. april 2014
u71250
u71250
next
11. april 2014
u165702
u165702
next! popouno! c:
12. april 2014
Ahoy, upam, da si boljše in da se bo tvoja frendica tudi kmalo vrnila. Res newem kaj ti naj še napišem. Tud az se nimam najbolše. Moja familia je za umo bolnico, Ljudje, ki se te spominjajo pa so ok.

Želite meti nekaj zgodbice al samo pisam?
20. april 2014
A bo next??
23. april 2014
u145901
u145901
nextttttttttt
28. april 2014
Heiii!
Ljudje v norišnici so nori. Aja saj se zato imenuje norišnica pa whatever. Danes je v norišnico prišla ena čist cool punca. Takoj sva se zaštekali in se začeli pogovarjati, povedala mi je, da ji je ime Yo in ima 17 let. V norišnico naj bi jo poslali ker se je rezala in je velikokrat bila nasilna do ljudi vseh vrst. Meni se sploh ne zdi takšna ima oranžne lase nekaj piercingov in na vsakem ušesu ima 7 uhanov. Dokler ne pride nazaj Gaya si bom z Yo delila sobo. In ja, uspelo mi je spet sem na odprtem oddelku z Yo greva večkrat na dan ven na sprehod in kar nekaj stvari izvem, naprimer preden je prišla sem je imela fanta, a je ta naredil samomor. OK, moram končat, da lahko še danes oddam pismo. Upam pa, da boš preživela brez mene itak pa imaš Andr in Dran. Mej se pa pozdravi njiju pa naj mi kaj napišeta oziroma mi vse skupaj napišite pismo, če bo šlo. Bye, Bye
Naya
01. maj 2014
u145901
u145901
nexttttttttt
01. maj 2014
nextttt
01. maj 2014
next
01. maj 2014
u165907
u165907
next+nova bralka
01. maj 2014
u145901
u145901
ups narobna tema sori
01. maj 2014
next
01. maj 2014
u159129
u159129
Neeeeeext+nova bralka!
01. maj 2014
u163511
u163511
next!!
01. maj 2014
Hay, sorry Andr in Dran sta na morju in se imata lepo. Vsaj oni dve. Jaz pa bi najraje naredila samo mor.Življenje je fuck. Nikogar več ni k bi me poslušo. Npr. Hotela sem iti na koncert z novo frendico Weir, cool je in moja stara sta jo kr nagnala!!!! Hallo, kje živim??
01. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg