Forum
Ta antipatičen obraz. Njegova ogabna osebnost. Njegovo snobovsko obnašanje. Priliznjenec! Ne morem ga prenašati! Najhuje je to, da misli, da lahko osvoji vsako. Te misli so se mi podile po glavi, medtem ko se čakala, da pride moja edina prijateljica iz wc-ja. Končno je prišla ven in se sramežljivo obrnila k temu kretensko priliznjenemu kretenskemu Daylanu! Nasmehnil se ji je in vmes pogledal še mene. Pomežiknil mi je, jaz pa sem zavila z očmi. Taylor je sedla k meni in rekla: "Kaj si spet tako slabe volje?", medtem ko se je spogledovala z Daylanom. "Če na hitro povzamemo, sem slabe volje zaradi tistega babjaka!" in očitno pokazala nanj. Taylor je zazdvihnila in rekla: "Pa saj danes se ni nič zgodilo!". Njena naivnost in moja preračunljivost. "Nič se ni, ampak se še bo. Ker mora poskusiti! On mora dopolniti svoj ego z menoj!". S kotičkom očesa sem videla, kako je Taylor zavila s svojimi očmi. In točno to se je zgodilo. Začel se je približevati nama s Taylor, bolje rečeno, meni. Taylor me je prisilila, da sem vstala, jaz pa sem se počutila butasto, da sem vstala takrat, ko se je on približeval meni. "Hej, Taylor. Hey, River.". Taylor se je čisto stopila ob njem, jaz pa sem ostala hladna in nepremično in tiho stala ter buljila vanj s pogledom, ki sem ga ustvarila posebej zanj. In tega pogleda ne želite videti! "Taylor, moj prijatelj bi rad govoril s teboj.", je rekel Daylan. Zdelo se mi je butasto, da je prišel sem, ker njegov prijatelj potrebuje Taylor, zato sem mu mogla zabrusit: "O, si postal kurirček? Hitro so te odpisali, kar me sploh ne čudi!". Taylor se je od sramu hitro odplazila k Elliotu, Daylanovem najboljšem prijatelju. Daylan pa je stopil bliže mene, kot da bi me hotel poljubiti in rekel: "In jaz, moram govoriti s tabo.". Srce mi je kar zabobnalo in zagotovo ni bilo zato, ker bi mi bil všeč! Moje telo je bilo že čisto ob omarici in on se je z roko naslonil na eno od njih. "Zadnje čase me velio gledaš in kažeš name. Mi hočeš kaj povedati?", je rekel in naredil privlačen pogled, kar mene ni prijelo. "Če misliš na to, da bi rada, da se nehaš vmešavati v moje življenje, ja. Ampak zdaj to že veš.", sem mu zabrusila. Naredil je zmeden pogled in rekel: "Mislim, da bi se tudi ti vmešala v življenje nekoga, ki med vsakim odmorom kaže nate in nato nekaj šepeta, ne?". Zasmejala sem se in rekla: "Nisem tako napihnjena kot ti, Daylan.". Zazvonil je zvonec in učiteljica je že prihajala po stopnicah. "Glej, nekaj nujnega je. Če par minut zamudiva, ne bo krize, ne?", je rekel. Še preden sem se mu lahko uprla, me je že zvlekel v nek kot na šoli, blizu wc-ja. Spet sem bila čisto ob steni in zagrabila me je panika, da me želi posiliti. Eno roko je naslonil na steno, z drugo pa prijel moj obraz in rekel: "Preden grem.". Približal je svoj obraz mojemu in čutila sem njegovo umirjeno, a globoko dihanje. Grabila me je panika, a na nek način prijetna. Bilo mi je všeč, da si me nekdo tako strastno želi, ampak... NE ON!!! Roko sem položila na njegovo ramo in ga skušala odriniti stran, a zanj je bil to očitno znak, da si ga želim in je naenkrat samo začopatil moje ustnice z njegovimi in me strastno poljubil. Zna se poljubljati, priznam. A to je verjetno samo zato, ker se zalizuje z vsako. Kar nekaj časa je trajalo, da je svoje ustnice umaknil od mojih. Po tem pa je moj obraz ljubeznivo pobožal, se nasmehnil in nato odšel. Takrat sem šele dojemala, kaj se je zgodilo. Sem se pravkar poljubila z Daylanom? Euughhh... Euuughh!! EUUUGHH!!! Stekla sem na wc, ki je bil v bližini in si začela z vodo osveževati obraz in skušala odstraniti njegovo slino z mene. Ko sem približno sama sebe prepričala, da je to le nočna mora, sem šla v razred. On je že sam sedel v klopi. To me je malce čudilo, saj so se zraven njega vedno nagnetile punce. Ozrla sem se po razredu in opazila, da Taylor sedi z Elliotom. Nisem se imela kam usesti razen zraven Daylana. Z muko sem sedla zraven njega in ponovno skušala pozabiti dejstvo, da se je ta tip slinil po meni. Učiteljica je začela govoriti o problemih v razrednih, saj je to bila razredna ura. Ni se mi dalo poslušati, ker sem trenutno že imela dovolj svojih problemov. Daylan se je za kakšen centimeter približal meni in zašepetal: "Saj nisi jezna name, ne?". Skušala sem ignorirati, dokler ni rekel: "Verjetno si uživala.". Zavrelo mi je in rekla: "Jezna nate?! Zvlekel si me v kot in svoj jezik porinil meni v grlo! Misliš, da sem uživala? Halo?! Ne prenesem pogleda nate!", "Ampak svojo roko si vseeno položila meni na vrat.. Kar pomeni, da ti je bilo všeč.". Kaj se je dogajalo med poljubom sploh ne vem. Ker nisem imela nobenega drugega razloga, sem se preprosto spomnila na enega od mojih ljubših predmetov: biologija. Rekla sem mu: "Poznaš razliko med nagonom in razumom?! Ko si že plezal po meni v tistem kotu, sem te želela odriniti in ne še bolj zvleči k sebi! Temu se reče razum! In oprosti, ker si želim, da bi bil moj poljub vsaj približno lep, če že mora biti s tabo!". Njegov obraz je postal nekako žalosten. Očitno je pričakoval ogromno pohval in nagrad. Medtem pa sem jaz nenehno ponavljala dogodek pred poljubom. Njegove besede mi niso šle iz glave: preden grem. Kaj naj bi to pomenilo?! Ker se nisem mogla upreti mojim vprašanjem, sem se obrnila k njemu in rekla: "Zakaj si sploh me poljubil?", "River...", "Tvoj ego? Verjetno si poln samega sebe zdajle, ne?", "Mi pustiš, da ti povem?", "Kaj si sploh mislil s tistim: preden grem?". Že je odprl usta, da mi bo odgovoril, ko je najin pogovor prekinila učiteljica: "Jutri, našega Daylana ne bo več. Kakor boste drugi odšli čez en teden, on odhaja že danes. Naš Daylan se bo preselil na Finsko.". Otopela sem. Pogledala sem ga in nisem mogla nehat buljit vanj. Pogledal me je in mislil, da je ljubek. A v resnici je v meni še kakoooo vrelo. "Torej to je bilo mišljeno preden greš? Svoj ego si moraš nafilat s punco, ki je praktično edina, ki se ne zanima zate? Pravi bednik si!", sem mu rekla takoj po koncu ure in šla domov, kakor vsi drugi. Doma so me že čakale nove knjige za novo srednjo šolo. Bila sem jih vesela, saj so pomenile, da se bom losala vseh mojih bivših sošolcev in vključno sošolk s Taylor vred. Bila je moja prijateljica, ker tudi ona na začetku ni marala Daylana. Zdaj pa je norela za njem isto kakor druge.
18. januar 2014
u156571
u156571
next?
18. januar 2014
u156571
u156571
dobr pišš!
18. januar 2014
Next
18. januar 2014
next
18. januar 2014
neext
18. januar 2014
u139441
u139441
Neeeeeeeexti
18. januar 2014
2 uri sem sedela sredi sobe in razmišljala ter podoživljala tisti poljub. Ni me šel iz glave. Kolikor sem le bila pri sebi, sem odprla facebook in pogledala na našo skupino, kaj je kaj novega. Vsi so se poslavljali od Daylana in pisali, da ga bodo pogrešali in BLA BLA BLA! Med vsemi temi objavami pa sem našla tudi njegovo, ki je pisalo: Objemite River namesto mene. Takoj sem vesela, kaj je bil njegov načrt. Zdaj bo raztrobil, da me je poljubil. Ne bom ga morala razkrinkati, ker je na Finskem. Fino! Zaslišala sem vrata, kar je pomenilo, da je mami prišla domov. Takoj sem stekla k njej. Ko sem stala na vrhu stopnic, sem videla kako je vrečke iz trgovine položila na mizo. Stekla sem dol in jo močno objela. Mami je bila prvo šokirana, saj takih stikov z menoj, ni vajena. Vendar kmalu jo je materinska ljubezen premamila in tudi ona objela mene. Nekaj časa sva se takole objemali, nato pa me je vprašala: "River, je tvoj brat že doma?". Tiho sem rekla: "Ne.". Čez nekaj časa je mami rekla: "Povej mi, kaj rabiš.". Nekaj časa sem oklevala, če bi ji to rekla res prav zdaj, ampak sem se nato kar opogumila in rekla: "Nočem iti v šolo ta teden.". Mami je globoko zavzdihnila in rekla: "O tem se sploh ne bom pogovarjala.", "Celo leto sem bila pridna! Nisem mela niti ene graje, večinoma imam same 4 in petice. Prosim, mami!". Stopila je stran od mene in me malce čudno pogledala ter rekla: "Želiš oddih ali je problem kakšen fant?", "Mami! Noben na šoli me ne mara!". Malce se je zamislila in rekla: "Pogovoriti se moram s tvojim očetom.". Takrat so se moje skrbi v resnici šele začele. Oči ni nikoli popustil, vedno je bil neverjetno mončo trmast. Kar stala sem sredi kuhinje in se skušala spomniti naslednjega brilijantnega načrta. Bil je že skoraj dopolnjen, dokler nisem slišala Calovega glasu, ki je na ves glas pel besedilo pesmi Famous Last Words:
18. januar 2014
neeeeext!<33
18. januar 2014
next
18. januar 2014
u139441
u139441
Neeeeeexti
18. januar 2014
Slušalke sem mu stgala iz ušes, da se je nehal dreti kot nek prizadet papagaj. "Ej!", je zajavkal, ko ni več slišal glasbe. Z očmi sem mu nakazala, da moram z njem govoriti na samem. Pokimal je in, da ne bi izpadlo sumljivo šel do mami in rekel, da greva igrati xbox v njegovo sobo. Mami je to veselilo, saj se s Calom dostikrat nisva najbolje razumela. Ko sva bila v njegovi sobi, je rekel: "Mala, hitro povej kaj rabiš, ker se čez pol ure dobim s punco.".Zajela sem zrak in mu začela govoriti: "Prepričaj očija, da gremo že prej na morje.". Cale se je zasmejal in rekel: "Kje ti živiš? Tudi, če bi ga želel prepričati ga ne bi mogel. To bi v svojih 15 letih življenja že lahko pogruntala.", "Imam načrt, kako ga lahko prepričaš!", "Aja? No to me pa prav zanima.", "Vem, da imaš bone za potovanje na Novo Zelandijo.", "In?", "Rok uporabe se izteče ta mesec.", "Ja?", "Zlaži se, da se izteče v sredo, agenciji pa moramo sporočiti dva dni prej.", "Si nora? S temi boni greva jaz in moja punca na počitnice!", "Enkrat se žrtvuj zame!", "Ne!", "Prosim, Cale!!!", "Zakaj hočeš, da gremo jutri na morje?", "Naredila bom vse, da mi ni treba v šolo, okej?", "Čakaj, kaj?", "Pač.. Ja.", "Zakaj nočeš v šolo?", "Ooo! Na koncu šolskega leta pa res z veseljem hodim v šolo.", "Pa okej, štekam. Samo ti rabiš res poseben razlog, da ne maraš šole.". Molčala sem, ker se mi je to zdelo najbolj pametno. "Je mogoče zaradi fanta?", "Cale, cel razred me sovraži!", "No, jaz ne bi tako rekel. Tisti fant, ki ga ne maraš je kar nor nate.", "Zato, ker si hoče nafilat ego!", "Ahaaaa! Torej je zaradi njega?", "Kaj?", "Poznam ton tvojega glasu, River.". Zavzdihnila sem in rekla: "Dolga zgodba.", "Itak punca pride sem.". Zavila sem z očmi in začela pripovedovati: "Ne maram ga, ampak me je danes poljubil in problem je, da sem edina, ki nisem padla nanj. In on se bo preselil na Finsko in je po facebooku raztrobil naj me v njegovem imenu objamejo. In zdaj vsi mislijo, da sem tudi jaz zaljubljena vanj, čeprav nisem. Nočem v šolo, ker bi se vsi spravili name.". Cale je gledal s širokimi očmi in rekel: "Prava španska limonada. Zdaj pojdi v šolo in reči: Jaz nisem River ampak Daymanov skrivnostni brat Fernando!!!". Bila sem tako jezna nanj, da sem ga zgrabila za majico in že skoraj zavpila, ampak je v sobo prišla mami. Čudno naju je gledala, Cale pa je rekel: "Premagal sem jo v xboxu. Čustva, mami.".
18. januar 2014
u156571
u156571
Next
18. januar 2014
next
18. januar 2014
next
18. januar 2014
še 1 next?
18. januar 2014
neeeext
18. januar 2014
Mami je z zmedenim pogledom šla ven in najin pogovor s Calom se je nadaljeval. Jaz sem ga spustila, on je vstal in začel hoditi gor in dol po sobi. Nekaj časa je razmišljal nato pa rekel: "Poljubil te je?". S tresočim glasom sem rekla: "Ja.". Cale se je zasmejal in rekel: "In kaj predvidevaš, da je želel dokazati s tem?". Nisem vedela ali je Cale gluh ali me je samo preslišal. Ponovila sem: "Bila sem edina, ki mi je dol viselo zanj!". Cale se je še enkrat zasmejal in rekel: "Nekaj ti povem o temu modelu. Njegov brat mi velikkrat reče, da ne ve kaj naj naredi z njem, ker je nenehno zaprt v svoji sobi. In ne samo to. Včasih pride tudi Daylan zraven in velikokrat povpraša po tebi. Če bi mu bila tako malo za zraven, dvomim, da bi mi sploh prišel blizu. Lahko je popularen, ampak zaradi tega ni slab človek.". Zavila sem z očmi in rekla: "Saj je vseeno! Jaz ga še vedno ne maram in še vedno bom jutri v stiski!". Cale je zoprno zagodrnjal: "Že prav, že prav. Se bom že nekaj spomnil.". Stekla sem mu v objemu in mu rekla: "Hvala, Cale!". In domov je prišel oči. S Calom sva se splazila na stopnice in opazovala mami in očija. Prvo sta se ljubeznivo poljubila, nato pa šla v kuhinjo. Imela sva priložnost, dda se približava. Na skrivaj sva prišla do dnevne sobe in se skrivala za kavčem ter opazovala dogajanje v kuhinji. Mami je kuhala, oči pa je sedel za mizo in pil kozarec vode. Nato pa je mami omenila: "River ta teden ne bi šla v šolo. Bila je pridna celo leto, lahko ji malce pogledava skozi prste.". Oči je udaril po mizi in rekel: "K vragu, da bo šla v šolo!". Mami pa, mila kakor je vedno bila, je vztrajala in rekla: "Boris, prosim te. Malo ji popustiva. Nihče v šoli je ne mara.", "No, potem bo konca še bolj vesela.", "Za božjo voljo, ne vidiš, da...", je govorila moja mami, ko je Cale ves besen in potrt prišel v kuhinjo. Niti mami, niti očiju ni bilo jasno kaj mu je. Jaz pa sem še najmanj razumela kaj se dogaja.
18. januar 2014
neeext
+a lahko dalše nexte, ker je zakon *_*
18. januar 2014
a še dalše? veš kok eni po mau nextajo hahahah sej je point d niso dalši zto d vs mau matra
18. januar 2014
kaj smo ti naredl, da ns mučš?
ni panike, OK...a bo dons kšn next?
18. januar 2014
ja če bo dost folka zanimal bo nou next
18. januar 2014
oky
18. januar 2014
18. januar 2014
neeeeeext
18. januar 2014
Next