Forum
u36875
u36875
bom pogledala.
ei sori sam se odjavljam ker res nimam časa zgodbic pisat. oprosti.. upam da ne zameriš ;*
< 33333

uživite punce ;3
25. avgust 2011
u58232
u58232
ɴᴀsʟᴏᴠ : PREPOVEDANA LJUBEZEN

ᴢɢᴏᴅʙᴀ : Spravili sve se vem iz bazena in se ulegli na ležalnike. Kljub temu da je bila noč in sva bili celi mokri sve se še dolgo pogovarjali in smejali. Zrli sva v se bleščeče morje sonca in srkali vsaka svoj koktajl. Naenkrat se je Teja dvignila iz ležalnika in odkorakala v hišo.Kakšnih 5 minut je ni bilo videti nikjer..zato se nisem več ozirala kot vsa preplašena v njihovo hišo. Ampak zaslišala sem dolge korake za mano. Nisem pogledala nazaj,saj sem si samam verjela,da je to Teja. Ne ni bila Teja,njeni koraki niso tako dolgi,ni tako tiho,saj je preveč nerodna,da bi se nekomu priplazila in ga hotela ustrašiti.Saj beseda '' hotela '' pove vse.
'' En majhen pogled nazaj pa ne bo škodil,kajne Lucija? '' sem se spraševala v mislih,tavajočih zdaj čisto drugje.
Zaprla sem oči,obrnila glavo in pogumno pogledala..Ampak nikogar nisem videla.
'' aa.aa.aa slišala sem pa korake! kkkako? '' so rekle misli,oči pa so se zvijale :
'' Tepčka si,saj zelo dobro vidim! ''
Vredu,nikogar ni za mano,ali? Strah me je začelo biti.Nisem vedela kje hodi Teja,niti nisem vedela kaj storiti..vse do takrat ko me ni nekaj pošpricalo.
'' Morning. Si me pogrešala? '' O,ne.Bil je Luka,brat od Teje.Namreč Teja ni vedela,da sem zaljubljena v njega,jaz pa nisem vedela ali sem mu tudi všeč.Nekega dne pa sem tvegala in mu tudi to povedala.Očitno se je vse dobro izteklo saj sva skupaj.Ampak vedela sem ,da Teja tega nebi dovolila.Zato ji ni treba vedet vse. Če se zgodi se zgodi..
'' Daj mi poljubček. '' je rekel Luka in sem se nagnila naprej,da bi ga bu dala.Nenadoma pa se je za hrbtom Luke in pred mojimi očmi prikazala Teja.
'' Heeeej,kaj se tukaj dogaja? '' je bila vsa živčna.
Nevem če bi ji res povedala,ampak silila je v mene.
'' ja,ja,ja.. skupaj sva. '' sem ji rekla z žabo v vrglu.
'' To ne bo šlo! z vama je konec.Glej Lucija,on je moj starejši brat in ne moreta biti skupaj! to nebi nikdar dovolila,niti jaz,niti starši. '' mi je zabrusila.
Najprej me je izsiljevala ,zdaj,zdaj,zdaj pa niti z mano več ne govori v šoli? Najboljša prijateljica pa taka.To nisem pričakovala do nje. Vsa besna sem pogledalal naprej in zagladala Luko kako prihaja sem.
'' Mogoče ima moja sestra prav.Saj vajino prijateljstvo je močno,zdaj pa razdrto..''
Ne nima prav! Nebom tega priznala! saj je velika laž,ne more mi ona govoriti kaj naj počnem,ne more se ona igrati z mojimi čustvi! O ne,ne more.
'' Hočeš reči,da je konec? '' sem ga vprašala..
'' Ja,točno to hočem povedat.Sori.'' in se je stegnil,da bi mi dal majhnega poljubčka na ličko. Na začetku nisem mogla verjeti,ampak glede vsega kaj je zdaj naredil,ni spremenil stanja najinega prijateljstva.
Sedela sem žalostna pred krožnikov rib in brskala če najdem '' zlato '' v ribi.Ampak Teja je mogla videti kako žalostna sem,saj je naslednji dan prisedla k meni.
................... Naslednji dan pri malici ........................................
'' Heej,konec je? Nisem hotela,da se to zgodi,saj si lahko..'' in sem jo prekinila :
'' Ohh,oh saj je že vredu. ''
'' Ne ni! Naredila sem napako,katero hočem popraviti.Lahko sta skupaj,ampak moraš mi dati obljubi,da ostaneve še naprej najboljše prijateljica pa tudi kaj koli se zgodi,vredu?'' mi je rekla z mojo obljubo.Vstala sem in jo močno objela,ter odtekla naprej do mize kjer je sedel njen brat.Vse sem mu na hitro razložila in povedala,nato pa me je pred vsemi dvignil in me začel vrteti.
No,pa se je vse srečno končalo.Prav trenutno zdaj sedim na vročem pesku pri morju..z Tejo in Lukom,katerega imam najrajši.

je uredu?
26. avgust 2011
u57750
u57750
am jst se tud odjavlam ker nebom mela čist nč časa pa tud na igrah bom zlo mau..tko da se odjavlam
26. avgust 2011
sej se bodo vsi odjavli ö
26. avgust 2011
u58232
u58232
lejte,kaj pa se pol sploh prijauljate? -_- saj pa zdaj že vnaprej vete ,da vas nebo in da cajta nebo,ja,zakaj pa že prej prej niste vedle? omg,ste zoprne,saj bo fajn tekmovanje !'o'
26. avgust 2011
u57750
u57750
vem da bo fajn tekmovanjeampak nebom čist nč duma k bom mela full obveznosti pa med počitncami(kokr jih je še ostal) nimam čist nč cajta..zato oprotite
26. avgust 2011
u49695
u49695
sej nič hudega, če nimaš cajta ga pač nimaš. ♥ < 3

Neja: hvala, ampak še zmeraj vas je dovolj saj je pri tem tekmovanju tako za naju lažje, da se vse zgodbice podrobno ''preučiva''.

------------------------
¤ = naredla
Someone.98*
Chiquitita ¤
Piaa.7
nejah.gomez¤
boy of dream
gaja< 3
špelcooo
Someone xxx
-----------------
Pač vas je osem (: < 3
26. avgust 2011
u58232
u58232
saj sorri Lucko:$,samo mal je škoda,da se vsi odjauljajo. ;]
26. avgust 2011
u49695
u49695
vem, sej men je tud, ampak če nimajo časa :/. Sej drgač maš prow *: mwah < 3
26. avgust 2011
u58232
u58232
muuua :* < 3
26. avgust 2011
u58326
u58326
sladki greh

Bil je eden tistih dni ko sem bil na plaži z prijatelji. Kar naenkrat so mimo nas šle mimo lepotice iz naše šole. Ena izmed njih se mi je nasmejala in mi pomahala. Ko so punce našle mesto smo mi takoj pritekli k njim. Dva para sta bila že zaljubljena tako da sta odšla po svoje. Jaz sm pogledal proti punci ki mi je pomahala, vprašal sem jo če bi šla z mano v morje in odgovorila mi je da. Tekmovala sva kdo bo prvi v morju. Uganite kdo je bil prvi ona.Plavala sva v morju se pogovarjala,potapljala in se zmenila za prvi zmenek.

prvi zmenek

Prišel sem pred blok in jo čakal. Ko je prišla ven sem mislil da imam zmenek z kraljično kopra. Šla sva v restavracijo in naročila sadno kupo za začetek.Za glavno jed pa krompirček in dunajski zrezek za sladico pa vsak košček torte.Na koncu sva šla še na en sprehod ob morju.Na koncu sva se poljubila.Tale sistem sva ponovila vsaj še stokrat preden sva dopolnila osemnajst.Za njen rojstni dan sva šla na mojo barko in tam preživela lepo noč.Naslednji dan sem jo peljal na ogled delfinov, potem pa v kino in na koncu sva praznovala obletnico odkar hodiva takrat sem jo vprašal čem bi se poročila z mano. Najprej je razmišljala potem je pa rekla da.Po tem kratkem potovnaju sva se odpravila k njenim staršem prišla sva ravno na kosilo. Začela sva kako sva srečna in potem da sem jo prosil za roko. Njen oče je bil zelo vesu ker se z mojim očetom poznata.Tako sva šla še k moji družini moj oče je mislil da ga zafrkavam ko sem rekel da imam zaročenko mama me je pohvalila.In ker sva dobila dovoljenje sva se odločila da se poročiva.Tu pa nastane težava ta večer se pogovarjava in mi zaročenka pove da premaguje bolezen rak in če ji ne uspe lahko umre.Jaz ji povem da ji bom pri tem pomagal in z njo hodim na terapije. In tako tečejo meseci med tem se poročiva in dobiva tri lepe in zdrave deklice.Po treh letih zvemo da mogoče ne bo zmožna ker ima raka na pljučih.Ampak tisti trenutek se jaz odločim da bova skupaj tudi med operacijo.

dan operacije
Ure je 6:00 pokličem brata in mu zaupam otroke brati obljubi da jih bo pazil saj ima tudi on eno dojenčico.Ko končam z tem se odpravim v bolnico.Kjer me že žena čaka.Z zdravniki gremo v operacijsko sobo moji ljubi pa obljubim da bo vse vredu.Po koncu operacije me zdravnik pošlje ven.
Tri ure kasneje
Zdrvanik pokliče mene in dojenčice da pridemo pogledati pacijentko.Ko vstopimo nam zdravnik pove da je vse vredu in da bo naprej normalno živela.Takoj se usi začnemo smejati.Ko vstopimo nas žena poljubi ta trenutek si bom zapomnil.
Deset let pozneje
Trojčice pridejo iz šole in takoj naredijo domače naloge pridejo za kosilo in k nam prisede še žena tako da zdaj kosila,o v miru in sreči.

je ok?
26. avgust 2011
u49695
u49695
jup :3
Piaa.7
nejah.gomez¤
boy of dream¤
gaja< 3 (ma opravičn)
špelcooo
Someone xxx
-----------------
Gremo,gremo še ostali*:
26. avgust 2011
u58308
u58308
PREPOVEDANA LJUBEZEN

»Nina…« sem zaslišala svojo prijateljico.
»Ja..?«
»Rada bi ti povedala….da mi je všeč Nik..Pa, da sva zdaj skupaj, saj nisi jezna..?«
Pogledala sem jo, kot da je padla z neba. Seveda sem jezna! Za njega sem vedela še preden se je ona rodila, bila sem tudi prva ki sem ga ogovorila in se trudila zanj skoraj že celo osnovko!!
»Ne nisem jezna.« sme rekla in postala malce bleda.
Naslednje dni sem komaj poslušala njeno blebetanje »Nik gor pa Nik dol« in najraje bi jo mahnila ko mi je predavala o tem kako je srečna. Z njim pa sploh nisem hotela imeti opravka.
»Jutri gremo v kino, greš zraven?«
»Ne.«
»Med počitnicami gremo na bazen, greš zraven?«
» Ne.«
»Šli bomo na veliko planino, greš zraven?
»Ne.«
Počasi jim je to že pričelo presedati. Tako, da so me nekega dne dobesedno zvlekli v kino, Lara pa seveda prav tisti dan ni mogla zraven, prijateljica pa taka. Sedela sem zraven Nika, kaj pa drugega saj sva bila pred novico najboljša prijatelja, jaz koza pa sem celo upala da se bo to razvilo v kaj več. Tipično. Filmu nisem mogla slediti in zato sem bila še toliko bolj začudena ko me je želel po vsej sili pospremiti domov.
»Kakšen se ti je zdel film?« kaj drugega naj bi pa vprašal? Nisem mu odgovorila ko niti nisem vedela o čem se je šel.
»Nina…kaj je s tabo? Zakaj se me izogibaš? Je to zaradi Lare?«
Nisem mu odgovorila in sem še kar stopala naprej. Ustavil se je pred mojo hišo a me ni spustil noter.
»Ja! Zaradi nje je! Veš koliko časa si mi že všeč?! Pa te sploh ne zanimam!« sem se zadrla vanj in po vsej sili hotela priti v hišo.
»Zakaj mi tega nisi že prej povedala?«
Začudena sem ga pogledala. »Kaj bi pa to spremenilo?«
»Vse!« je vzkliknil in me poljubil. Moje srce je bilo od sreče, ko sem ga vprašala.
»Kaj pa ona?«
»Z njo sem samo zato da bi se ti še bolj približal.« se mi je nasmehnil. In tisti trenutek se mi to ni zdelo prav, ampak grozno. Odrinila sem ga.
»Oprosti, ne moreva delati tega. Preprosto ne morem. Lara je moja prijateljica že vse moje življenje, res je Nik ljubim te toda da bi s tem uničila njeno prijateljstvo.«
Hladno me je pogledal.
»Je pomembnejša od mene?«
Nekaj časa sem premišljevala. »Če bi me imel resnično rad potem ne bi spraševal takšnih vprašanj, ko pa dobro veš odgovor.

Naslednje dni sem se ga izogibala, prav tako pa Lare. Na koncu je seveda izvedela. Tudi to zakaj sem ga zavrnila in mislim da je šele takrat spoznala, kako dobro prijateljico ima.
Nik pa…
27. avgust 2011
kok cajta majo še?
28. avgust 2011
PREPOVEDANA LJUBEZEN

"Nič ne razumem!" sem vzdihovala ob zvezku za fiziko. Danes je petek zvečer, v ponedeljek pišemo, meni pa še zdaj ni nič jasno. Zvezek sem vrgla na posteljo in se zastrmela v strop. Že so se mi zapirale oči, ko me je zmotil hrup tovornjaka, ki se je pripeljal do sosedove hiše.
"Novi sosedi!" sem vzkliknila in se pognala proti oknu. Za tovornjakom sem zagledala še avto, v katerem je sedela družina, ki se bo preselila sem. "Naj bo kakšno cool dekle." sem si zaželela, saj sem si zmeraj želela imeta prijateljico, ki je tudi moja soseda. A na mojo žalost iz avta ni stopilo dekle, temveč fant.
Ko sem ga zagledala se je moja želja razblinila na tisoče delcev, sedaj sem videla le njega in njegove čokoladno rjave oči.
"Novi sosedi so prišli, pridi dol!" je zaklicala mama in prvič v življenju sem jo tudi ubogala. Pognala sem se do vrat in do sosedove posesti.
Moja in njegova mama sta se takoj zapletli v pogovor, tudi z očetoma je bilo podobno, le o njem ni bilo sledu. Ozirala sem se okoli sebe, njega pa nikjer. Končno sem zaslišala korake, ki so prihajali od bazena. Obrnila sem se in ga zagledala, začelo se mi je vrteti ob pogledu nanj. Hitro sem si popravila svoj na novo postrižen paž in le upala, da nimam razmazane maskare.
"Heii!" sem ga pozdravila. "Živjo!" je tudi on dejal in mi podal roko. "Sem Julija!" sem mu veselo rekla, saj sem preprosto oboževala svoje ime, saj sem tudi ljubila Shakespeara.
On pa je padel v smeh. "Kaj?! Ti moje ime ni všeč?" sem razburjeno vzkliknila. "Ne ni to," je še zmeraj v smehu dejal. "Jaz pa sem Romeo." je povedal. Tisti trenutek sem se začela smejati tudi jaz. "Resno?" sem vprašala. "Pa še kako res!" je potrdil. "No se vidiva!" je še dodal, preden je izginil za vrati in me pustil samo v hladni jesenski noči.

"Novega soseda imeš?" je zacvilila Nina, ko sem ji povedala kaj se je zgodilo včeraj. "In ime mu je Romeo?" je še glasneje zakričala. "JA!" sem vzkliknila in od veselja začela poskakovati. "Prepričana sem, da je hudičevo hot!" je hihitaje dejala.
"Verjemi, da..." sredi povedi sem obstala, saj sem na hodniku zagledala znano postavo. "Ne! To ne more biti res!" sem dahnila in stremla vanj.
"Kaj?Kaj se dogaja?" je živčno začela spraševati Nina. "Tam je." sem zašepetala in z glavo pomignila proti drugemu koncu hodnika. "Pa je res hot!" je kot začarana vzdihnila.
Kot sem pričakovala so ga začele oblegati vsa dekleta, a se ni zmenil zanje, prav tako pa tudi zame ne, sicer nisem vedela zakaj. Vsak dan sem ga opazovala kako se me izogiba, a me vseeno stalno opazuje. Potem pa mi je prekipelo, po pouko, ko sva na šoli- verjetno- ostala sama, sem stopila do njega. "Kaj je narobe s tabo?" sem ga vprašala in mu strmela naravnost v oči, res je bilo težko ostati resen ob njem.
"Zakaj?" je presenečeno vprašal. "Soseda sva, lahko bi me nehal ignorirati." sem zavzdihnila. "Verjemi, da si tega želim, a ne morem." je dejal.
Še zdaj ne vem kaj me je pičilo takrat, a to sem morala narediti. Potegnila sem ga k sebi in ga poljubila. In on...On mi je poljub vrnil, potem pa me je poljubil še enkrat. Ko sva se končno odlepila drug od drugega je dejal:"Julija, veš kako sem si želel tvoje družbe, že ko sem te tisti petek zagledal, kako si gledala skozi okno si mi padla v oči." "Zakaj, pa si se me izogibal?" sem ga vprašala in se pripravila na najhujše.
"To te bo verjetno pretreslo, a vseeno bom povedal...Zaročen sem z nekim dekletom, ki je sploh ne ljubim, moja mama in oče sta mahnjena na vse staro in zato sta me presilila v to." je povedal in mi zrl v oči. Jaz pa...No, vsega kar sem bila zmožna je bilo strmenje vanj, saj mi popolna nič ni bilo jasno.
"Kaj?!" sem končno izdavila. "Ja, saj vem, da je popolnoma čudno, a naslednji teden, ko bom imel devetnajst let se bom poročil in nič ne morem storiti glede tega." je žalostno rekel in me še enkrat poljubil, nato pa je hitro odšel po hodniku.
V solzah sem se sesedla in iz žepa potegnila mobilnik. "Nina, pridi v šolo." sem zahlipala v telefon in prikinila. Že čez dobrih pet minut je Nina prihitela do mene in mi pomagala do njenega avta.
"Kaj se je zgodilo?" me je nekoliko prestrašeno- verjetno zaradi mojega videza, saj sem izgledala kot strašilo- vprašala. "Emm...emm..." sem najprej mrmrala, nato pa ji končno povedala za Romea. "Njegovi starši so pa res nori." je izjavila na koncu in me močno objela. "Se bova že nečesa spomnili." mi je prigovarjala.

Kmalu bo minil teden dni, jaz pa samo čepim v sobi in zrem skozi okno. Niti v šolo nisem sposobna iti, saj ne prenesem njegovih in ne njenih pogledov. Ja, njegova zaročenka je ena izmed učenk na naši gimnaziji, joj kako jo sovražim. Njega pa le pogrešam, ne zamerim mu ničesar, ker vem, da mu je težko. Tistega večera, že spet zaspim v solzah in ob misli nanj.
Ko se naslednjega jutra zbudim, najprej odhitim do okna. "Danes je poroka." zavzdihnem, ko zagledam njegovo mamo, ko se odprvalja proti cerkvi. Res ne vem zakaj se mi to dogaja, prvič se zaljubim, a vse pade v vodo.
"Julija, prideš dol?" me vpraša moja teta, ki je pri meni dokler, da se mama in oče ne vrneta iz praznovanja svoje obletnice poroke. "Ne." zasmrkam. Poleg Nine je ona edina vedela za Romea. "Dobro, skočila bom v trgovino takoj bom nazaj." mi pove in se odpravi v garažo.
Sama pa se hitro oblečem in prižgem TV. Zasanjano gledam romantično komedijo in si predstavljam, da sva tista zaljubljenca iz televizije midva z Romeom. Kmalu me premaga utrujenost, saj zadnje čase ne morem veliko spati.
Čez dobro uro me zbudi zvonec. Zaspano se primajem do vrat in jih odprem. Pred sabo zagledam...Pred sabo zagledam Romea v smokingu. "O moj bog!" vzkliknem in mu skočim v objem. "Brez tebe ne bi zdržal niti trenutka." mi zašepeta in me poljubi.
"Ljubim te!" rečeva v en glas in se zasmejeva. Tisti trenutek se domov pripeljeta moja starša, a nama je vseeno, pomembno je, da sva končno skupaj.
upam, da je ok
29. avgust 2011
u49695
u49695
Piaa.7
nejah.gomez¤
boy of dream¤
gaja< 3 ¤
špelcooo
Someone xxx ¤
-----------------
29. avgust 2011
u49695
u49695
& supper < 3
29. avgust 2011
kdaj pa bodo ocene?
29. avgust 2011
u49695
u49695
S Kajo še mal počakava, pa še enkrat pošljeva mesiđ unim k niso nrdile pol pa boste dobile ocene < 3 *:

najverjetneje jutr (:
29. avgust 2011
u49695
u49695
♥.......................OCENE........................♥
Chiquitita : Super, zgodba je razburljiva, na koncu žalostna, dobiš : [10t]

Pia.7 ima še čas (: < 3 & ker je šele začetek sva se s Kajo odločili, da ne bova tako strogi in zato tokrat zmagate vsi! *: Res super zgodbice.

Izziv pride kmalu ^_^

Love Aleesha & Anna [oz. jes&kaja] < 33333333333333333
29. avgust 2011
IZZIV:

Prejšnja izziva sta bila lažja, saj sva z Aleesho (Lucijo) :Đ hoteli preveriti, kakšen je vaš stil pisanja & kako pišete. Zato ste sedaj pripravljeni na malo težji izziv.

Poznate najbolj slavnega čarovnika, ki trenutno podira rekorde gledanosti, v skoraj vseh kolosejih po svetu? Ja, prav ste ugotovile, to je Harry Potter. Njegove dogodiuščine nekateri spremljamo že odkar je bil otrok.

Naj vam na kratko objasnim: Harry Potter se je na koncu dogodivščin poročil s mlajšo sestro najboljšega prijatelja Ginny Weasley in Ron Weasley se je poročil z njuno najboljšo prijateljico Hermiono Granger.

Vendar dovolj o tem. Harry in Ginny sta imela otroka, ki sta ga poimenoala Albus. Vaša naloga je, da napišete fantazijsko zgodbo, v kateri se bo albus spoznal s čarovniškim svetom in se boril proti temnim silam. Vendar pozor. Spomniti se boste morale neko drugo bitje, ker je Mrlakenst eina Harry že premagal.

vso srečo! (:
30. avgust 2011
u58232
u58232
Sorri,nisem fen Harrya Potterja in ga še nisem gledala,tako da nič nevem o tem.Čauu,sorri.
30. avgust 2011
js se za nazaj delaam ;DD
sori k spet ni sumnikov (na iPodu pisem)

Prepovedana ljubezen

''Kaaaj?'' sem zakricala. ''Pa ja ne bos verjela temu laznjivcu! Mislim, oprosti, da ga zalim, ampak kar je prevec, je pa prevec...'' Odkorakala sem stran. Ne morem verjeti kaj se dogaja. Vse skupaj je tako zapleteno. Ona in on, in jaz in on in.... Joj! Tega ne zdrzim! ''Amy? Kaj je narobe? Nekam cudna se mi zdis...'' Oh, Terry je. Hitro si moram nekaj izmisliti. Ne smem ji povedati. Sama sem v tej godlji. ''Terry! Zivjo! Ah, nic ni.. Samo razmisljam kaj naj pocnem danes popoldan.'' ''Amy! Prosim te! Ne lazi mi! Dobro vem da je nekja narobe! Samo ko je kaj narobe se tako kislo drzis.'' Prav. Predam se. Povedala ji bom. Primem jo za roko, in jo povlecem v deklisko stranisce. '' Dobro. Ampak obljubi da ne bos zavijala z ocmi in si mislila da sem totalna krava.'' ''Obljubim!'' rece hitro. No, pa zacnimo... ''Torej. Ves tisti cudak Lukas. No, Kate je totalno v njega. Danes ga je vprasala ce bi hodil z njo. In on no je odklonil in rekel, da ze ima punco. Kate se je skoraj razjokala. Potem pa sem jaz, neumnica vprasala kdo je njegova punca. In ugani kaj je rekel. Rekel je da sem jaz! Dodal je da je ze dve leti cisto zatreskan vame, le da mi ni upal povedati. In potem si lahko predstavljas Kate. Ponorela je! Povlekla me je na hodnik in mi rekla da sem navadna krava. Da sem dobro vedela, da ji je Luke vsec, pa sem vseeno bila z njim. Potem pa je odkorakala proc. Mislim kaj je z to zensko?'' Terry me je gledala z svojimi velikimi ocmi. Super. Zdaj pa se ona misli da sem krava. ''Ampak a ti je Luke res vsec?'' je reklatako na tiho, da sem jo komaj slisala. ''Kaj? Ne! Mislim halo? Ta piflar z strlecimi usesi pa mi res ni vsec!'' Kar je cista resnica. Luke mi NIKOLI ni bil vsec. In niti pomislila nisem, da bi midva bila skupaj. ''Prvic: Luke ni ravno piflar. Njegova povprecna ocena je tri. In drugic: zakaj tega enostavno ne razlozis Kate?'' ''Oh Terry, ne razumes. Jezna je name! Sploh me ne bi poslusala!'' videla sem da je Terry zacela razmisljati. Sedaj bo rekla nekaj pametnega. ''Pa ji napisi sporocilo!'' Cakajte malo.. To sploh ni slaba ideja.. ''Ves kaj? Prav to bom naredila. Hvala Terry!'' Mocno jo objamem in odhitim v knjiznjico. Vsedem se za mizo, in Kate napisem, lepo prijateljsko sporocilo, v katerem ji vse razlozim. Tako. Zdaj ji ga moram le se nesti na omarico. Kuverto torej zalepim na omarico, in odhitim domov. Super, Kate je se v soli. Ko bo sla domov, bo opazila sporocilo in ga prebrala.
Naslednji dan pridem v solo dobre volje. Imam dober obcutek glede sporocila. Mislim, da mi bo Kate oprostila. In ja! Tukaj je! K meni prihaja! ''Zivjo Amy! Poslusaj.. Oprosti za tisto vceraj. Morala bi te poslusati. Zdaj ti verjamem. Sva torej spet prijateljici?'' Pogleda me s tistim njenim cudovitim pogledom. Ne morem ji zameriti. Pokimam ji in jo objamem. ''Ja, spet sva prijateljici!''
Tako sva se cel dan pogovarjali o dekliskih stvareh, kot sva to poceli do zdaj. Po pouku sva skupaj odsli domov in prav lepo se ze razumeva! 
Zdaj sedim tukaj za racunalnikom v svoji sobi, in prebiram elektronsko posto. O moj bog. Tukaj je mail od Luka. Previdno kliknem nanj. In pise:
Draga Amy!
Opravicujem se ti, da sem ti vceraj na tako grozen nacin izkazal ljubezen. Oprosti mi!
Upam da ne bos jezna, vendar te res ljubim. Vsec si mi v vseh pogledih. Lepa si in prijazna. Brez tebe je moje zivljenje pusto.
Prosim, odpisi mi.

Poljubcek, Luke

Ojoj. To je tako romanticno ne morem mu zameriti. Ce malce pomislim, sploh ni slab fant lahko bi bila skupaj.. Zato mu odpisem:
Dragi Luke!

Prosim, ne sekiraj se. Nisi mi ljubezni izkazal na grozen nacin. Pac ni bil primeren trenutek. In sploh nisem jezna nate. Pravzaprav si mi tudi ti malce vsec. Imas mogoce kaj casa, da bi se dobila?

Poljubcek nazaj, Amy

Tako. Mislim, da sem prav storila. Saj uboscek ni nic kriv. Pac je zaljubljen. Kate bom pac se to razlozila. Verjetno bo jezna, ampak bo ze dojela. 
To! Luke je odpisal! No pa poglejmo..
Amy!
Res hvala da mi oprostis. Vidis, pravi srcek si!
Seveda imam cas. Zate vedno. Se torej dobiva? Cakam te na solskem igriscu, cez pol ure.

Ljubim te, Luke

Oh, kako ga obozujem. Zdaj pa moram pohiteti. Pol ure ni veliko!
Oblecem si majico z zares globokim izrezom, sexy hlace, ter odhitim na solsko igrisce. Luke je ze tam. Sedi na klopci in roke ima za hrbtom. Ko me zagleda, kar poskoci. Premeri me s pogledom, se ljubko nasmehne in me mocno objame. ''Na, to je zate.'' V roko mi da rdeco vrtnico, z listok na katerem pise: Ljubim te! Luke.
Pogledam ga in obcutim kako zardim. Nekaj trenutkov zreva drug v drugega, nato pa... Oh! Poljubil me je! Kako bozansko se poljublja! Kar ves dan bi ga lahko poljubljala. ''Pridi!'' rece. ''Malo se sprehodiva.'' Nezno me prime za roko in odideva po potki, ki vodi do potoka. Pogovarjava se o vsem mogocem. O najinih druzinah, o soli in povedal mi je kako sem mu ze leto in pol tako mocno vsec. Ko sva prisla nazaj na igrisce, me je objel in poljubil v slovo.
Naslednji dan v soli sva se delala kot da se nic ne dogaja. Z Kate sva se cisto normalno pogovarjali. Potem pa naju ej z Lukom zalotila kako se poljubljava v knjiznjici. Ko naju je videla, je samo zakricala: ''Amy! Vedela sem, da ti ne smem verjeti! Sovrazim te! In ne govori mi vec tvojih neumnih izgovorov!'' Ampak nisem se zmenila zanjo. Pogledala sem Luka, in mu rekla:'' Pusti jo. To je najina stvar.'' To sem pac jaz. Ocitno sem res totalna krava kot bi rekla Kate. Sovrazim se. Ampak glavno, da me ima Luke rad taksno kot sem. Totalno kravo.

Ni ravno nevem kaj. Nevem ce ma ktera podobno, k nisem brala se drugih. Sori za par napakic (iPod) pa upam da sem kolko tolko zadela z vsebino. Pa oceno mi useen lahk poves plis?
tenkjuu da sta mi dale cas :*******
30. avgust 2011
pa vem da je mal predolgo maybe. ;S hahah. ;33
30. avgust 2011
u49695
u49695
Čestitke , lepo si napisala kljub temu, da to ni ravno Prepovedana ljubezen ampak v izzivu je pisalo, da nekdo ali nekaj preprečuje ljubezen, ampak zanimivo, dobiš [10t].
...........................................................................................................
S Kajo sma se odločili, da bova zamenjali izziv.
Vendar pa bo tokratni izziv precej težji od prejšnjega zato pripravite pisala in napišite še eno fantastično zgodbico !

Težave. Slaba družba. Vpliv nečesa neznanega, škodljivega. Še več težav, v šoli in doma.
Hitri ukrepi. Dolgoročna rešitev. in na koncu : _____.

To boste dodale ve, lahko je srečen konec lahko je tragičen. To je čisto odvisno od vas in kakšen žanr zgodb vam je ljubši. Tragične drame. Romani.
.............................................................................................
Nisem vam povedala dosti o izzivu vendar sem vam hkrati povedala veliko več.
Podrobno preglejte, preberite med vrsticami in potem boste use ugotovile,
o čem pravzaprav govori izziv. In kot super pisateljice ni razloga, da vam ne
uspe. < 33333333333333333333333333333

Pošiljava vama veliko sreče & objemček (:
Bom jutri napisala,če lahko?
30. avgust 2011
u49695
u49695
boy of dream - kaže mi da ta uporabnik ne obstaja, če se je zbrisal očitno ne tekmuje, če pa ima now profil upam, da bo pogledal na to tekmoanje.

nejah.gomez : itak (: imate dovolj časa < 3
30. avgust 2011
u58232
u58232
aha hvala < 3
30. avgust 2011
"Kelly, mi lahko poveš kaj za vraga je to?" je jezno vprašala moja mama in mi pred obrazom pomahala s steklenico pol praznega viskija. Kot, da mi je vseeno, le skomignem z rameni in zamrmram:"Kaj pa vem, verjetno viski." "Smem vprašati kaj počne v tvoji sobi?" je vprašala in povzdvignila svoj piskajoč glas. "Kot, da ti nikoli ne piješ." sem sedaj tudi sama razburjeno dejala.
"Stara sem čez trideset, normalno, da včasih popijem kakšen kozarec vina, ti...ti pa si stara sedemnajst let! ne moreš kar piti in kaditi!" je zakričala, odšla v kuhinjo ter vso pijačo zlila v umivalnik. Ko bi le vedela, da imam nekje v omari med svojimi oblačili še eno zalogo...
No, vse to se je začelo pred dobrim letom, ko sem bila daleč najbolj popularno dekle na naši srednji šoli. Vsi fantje so me osvajali, imela sem super prijateljice in seveda popolnega fanta. Potem pa se je vse obrnilo. Moj dragi Mike me je pustil, fantje so se nehali obešati name, prijateljice so me puščale na cedilu, kot pa, da še ne bi moglo biti slabše smo se preselili. Moj oče v novi službi dela od jutra do noči, mama pa mi skuša pomagati, a seveda nočem njene pomoči.
Sedaj imam nove prijatelje, ki so veliko boljši kot prejšnji. Skupaj se dobivamo v parkih, kadimo, pijemo, včasih celo dobimo kakšne tablete. Res mi ne gre v glavo kako sem lahko včasih imela svetlo rjave lase pa še ličila se nisem preveč. Oooo, pa tiste rožaste oblekice, res sem bila nora. V glavnem se imam sedaj veliko bolje.
"Hej, Kell tukaj smo!" sem zaslišala znane glasove, ko sem v svojih stganih opetih kavbojkah in prekratki majčki postopala po mestu. Odhitela sem do Liz in njene klape.
Klepetale smo, malo pile in se zabavale.
Ko pa se je zvečerilo smo se odtihotapile do trgovine s tistimi nagnusnimi pinky oblačili. "Zdaj?" vprašam potiho in se pripravim na tek. "Ne, počakaj nekdo prihaja." je šepnila Mia in me potegnila k sebi. "Zdaj!" je vzkliknila Liz in me potisnila proti izložbi. Z železno palico v roki sem se še bolj približala oknu in nato s vso močjo udarila vanj, steklo se je razletelo na milijone kosev, ki so poleteli na vse strani. potem pa se je oglasil alarm...
nadaljujem čez nekaj časa, ker zdaj res nimam več časa
30. avgust 2011
u58232
u58232
& med šolo sem samo med videndom gooor ,tko da nemorem narediti takoj:$!
30. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg