u79134
u79134
next izziv?
26. februar 2012
u78106
u78106
bo ko naredita:
.happines.
in
neznanka_0a
časa imata do 2.3.
elena salvatore, je opravičena tega izziva, ampak še zmerom, če ima čas lahko naredi.

LOVE,
EWWA♥♥
26. februar 2012
ČAR POLETNE LJUBEZNI # 2 DEL

»Zopet bodo zamudili to jim je že v navadi« je rekel Kevin ko nama je pomignil in se postavil v vrsto za karte. Ja bila je gneča in vedela sem da nas čaka saj pol urno čakanje pred vstopom na bazene. »No saj bodo prišli« je rekla Katarina skomignila z rameni in me pogledala. Ravno v tistem trenutku sta se najina pogleda z Kevinom srečala in na moje presenečenje mi je pomežiknil. Ta tip me je tako zelo privlačil kot da je magnet me je vleklo k njemu in najraje bi mu skočila v objem. Po nekaj minutah tišine mu je zazvonil telefon »ja halo« je rekel v telefon in pogledal Jureta ki je z veliko torbo prihajal proti nam. Na hitro sem zgrabila Katarino za roko preden bi padla po tleh. Že zdavnaj sem imela občutek da se je zaljubila vanj, toda šele sedaj sem opazila da je popolnoma nora nanj. »Zdravo punci« je rekel prijazno in pogledal Kevina ki mu je namignil na telefon. »Mislim da ga kliče punca« je rekel in pogledal Katarino ki ga je presenečeno gledala. »Am nisem vedela da ima punco« je rekla zmedeno in skomignila z rameni. »Drugih ne bo« je rekel Jure in pozdravil Kevina ki se je na široko smejal. »Te je klicala punca« se je v pogovor vmešala Katarina in jezno prekrižala roke, svojega brata je vedno manj poznala včasih ji je povedal vse toda odkar je postal *frajer* ni o njem vedela ničesar. »Am ja« je na hitro zamrmral in se posvetil pogovoru z Juretom. »Joj Kevina bi najraje ubila, nič več mi ne pove« mi je šepnila na uho in zavila z očmi. »Torej punci bosta z nama« je rekel Jure ko smo končno dobili vsak svojo karto in iskali proste ležalnike. »Am ja« sem rekla ko sem opazila da Katarina iz sebe ne more spraviti niti besedice in lovi sveži zrak. Čez deset minut sva se z Katarino odpravili do kabin kjer se bova preoblekli v kopalke. »O moj bog kap me bo ta tip je tako luškan si videla njegove lepe modre oči…« je zasanjano govorila o Juretu toda je sploh nisem poslušala z mislimi sem bila čisto drugje, razmišljala sem o Kevinu. Prispeli sva do kabin in takrat me je močno sunila v rebra »hej me sploh poslušaš« je vprašala in se nasmehnila. Zmedeno sem jo pogledala »oprosti res te nisem« sem odvrnila in se rahlo ugriznila v ustnico. Upala sem da mi ne bo zamerila saj je bila na trenutke zelo občutljiva. »Si tudi ti zaljubljena« je vprašala in prekrižala roke. »Ne« sem odkimala in v obraz mi je stopila vročica, niti v sanjah ne sme izvedeti da sem zaljubljena v njenega brata. »Daj povej po resnici dobro vem kako se obnašaš ko si zaljubljena« je začela govoriti in me gledala naravnost v oči, vedela sem sedaj je hotela samo resnico. »No en fant mi je resnično všeč toda o tem ne bi« sem odvrnila in se hitro zaprla v kabino. Preoblekla sem se in počakala Katarino, upala sem da je že pozabila kaj sem ji rekla toda sem se krepko motila. »Daj no meni lahko vse poveš, povej mi v katerega si zaljubljena« je drezala vame ko sva odšli nazaj do ležalnikov kjer sta se Kevin in Jure pogovarjala in smejala. »Kaj je narobe« je vprašal Jure ko je zaslišal Katarinino blebetanje sama pa sem še vedno vztrajno molčala. »Ah nič Neja mi noče povedati v katerega je zaljubljena« je odvrnila samozavestno in pogledala Kevina ki je privzdignil pogled in se zastrmel v moje oči. »Pač kaj če sem zaljubljena to je v današnjem času itak vsak« sem odvrnila odrezavo in se ulegla na svoj ležalnik. Jure in Kevin sta odšla na tobogane takrat sem se jezno preobrnila proti Katarini »se mi zdi ali ti je všeč moj brat« je vprašala in prekrižala roke. »N…ni… re..res…« sem jecljala in gledala v tla. »Ah daj no Kevin odkar misli da je frajer se mečka z vsako punco tako da najdi nekoga drugega ki te ne bo izkoristil« je rekla strogo me potegnila za roko in že sva se odpravili proti bazenom.

SE NADALJUJE....
27. februar 2012
u79134
u79134
komi čakam..
28. februar 2012
u78106
u78106
Sporočam žalostno novico!
Žal se to tekmovanje zakjučuje, ker nisem več na igrah123, ker nimam več časa, zato se zmente, kdo bo vodu naprej!
Bye Bye,
LOVE,
EWWA♥♥
05. marec 2012
u79134
u79134
kaj?
06. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg