Forum
u109310
u109310
PISATELJICA LETA 2013

A L O H A
Kot lahka že v naslovu ugotoviš, bo tukaj tekmovanje za naj pisateljico leta 2013 :3
Prijavi se!
Ok sedaj pa pravila;
- prijavit se mora najmanj 5 oseb ali več.
- izzive dajem jaz (obljubim, da bodo zanimivi in izvirni)
- zmagovalka tekmovanja dobi naziv; PISATELJICA LETA 2013, po pošti pa dobi tudi manjše pozornosti oz. malenkosti ;3

PRIJAVNICA;
- IME:
- SLIKA:
- LINK TVOJE ZGODBICE:

26. december 2012
PRIJAVNICA;
- IME: Ela
- SLIKA:

- LINK TVOJE ZGODBICE: http://www.igre123.com/forum/tema/crushed./47565/1

trtrtrtrtrtr:*
26. december 2012
u109310
u109310
Ela, najlepša ti hvala :3
26. december 2012
Najlepši ti prosim trolska dvojčica:*
26. december 2012
u109310
u109310
:'D, :**
26. december 2012
PRIJAVNICA:
Ime: Petra
Slika:

Link: Ful ih mam vlik... Jih naštejm: TAPRAVA BANDA, Je Taime Mon Cheri, Kot Črnilo Črn, Why So Serious, NA POMOČ!!! Moja mami me pretepa :'( :'(, pa vrjetn še vlik drugih...
26. december 2012
u109310
u109310
✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝; tut teb najlepša hvala za prijavo <3
26. december 2012
u113803
u113803
PRIJAVNICA:
IME: Tia
SLIKA:

LINK MOJE BIUŠE ZGODBICE:
http://www.igre123.com/forum/tema/.-a-thousand-reasons-to-smile-c:/41120/
27. december 2012
u108011
u108011
- IME: EMA :3
- SLIKA:

- LINK TVOJE ZGODBICE: http://www.igre123.com/forum/tema/candle-and-dead-body./47440/1
27. december 2012
u109310
u109310
OK, zbrali smo 6 pisateljic, ki se bodo potegovale za PISATELJICO LETA 2013
vsem sodelujočim osebam se zahvaljujem za prijavo:3
zj pa še pomembno PRAVILO;
Ko bom ocenjevala zgodbice (vaše narejene izzive), srčno upam da nebo prišlo do nikakršnih zamir, oz. zavidanja, ker tut sama nisem nezmotljiva in vem da nisem nek "bog" kle med vami, se bom pa potrudla da bodo ocene realne (; # NO HATE
~ ni potrebe da osebo predstavite (osebo se da spoznati tudi skozi njeno zgodbo (
~ pri tem izzivu niste omejene na število stavkov ali besed..
~ slike vam bodo dvignile raven točk in izboljšale "oceno"
~ ta izziv je časovno omejen na 1 teden, želim pa si da bi končale pred koncem teh počitnic.
~ ko oddam ocene, napišem tudi točkovnik ;D
~ PAZITE DA BOSTE ZAJELE VSEBINO IZZIVA!
~ ocenjujem tudi slovnično pisanje...

Veliko sreče vsem :*

27. december 2012
Temperatura je zagotovo bila pod minusom. "Tina, v šolo moraš!" se je iz kuhinje zadrla mami. Ubogala sem jo in samo šla mimo nje kot, da je ni. "Ne boš zajtrkovala?" me je vprašala, ko sem že stala zunaj in zapirala vrata. Nisem ji odgovorila samo odšla sem. Ni mi bilo do govorjenja. Še vedno sem bila še preveč strta. Na poti v šolo sem ravno razmišljala o tem. Bil je tako prijazen in zabaven. Zakaj mi je tako nečloveško strl srce? Idiot je, sem si rekla v mislih in že sem bila v šoli. Vsi so se mi smejali. Sploh pa on. On je bil najhujši. On je vsem zgobcal, kaj se je zgodilo. Tako mi je šlo na jok, da sem stekla mimo mojih prijateljic, na stranišče. Tam so mi na dan privrele solze in spolzele so mi po licih. Bil je pravi kavalir. Zdaj pa me zasmehuje. Cela šola me zasmehuje zaradi njega. Razen moje prijateljice. Od štirih se mi ena ni smejala. Ona, ki je bila pri vsemu zraven. Ona je vedela, da mi on pomeni vse. Celo slikala naju je, ko sva se poljubila v snegu. Takrat je rekla: "Tina in Scott! Tako sta popolna drug za drugega!" in naju slikala. Šele zdaj sem se spomnila, da mi ni nikoli rekel, da je zaljubljen vame ampak se mi je vedno le nasmihal in me poljubljal. "IDIOT!!! IDIOT!!!" sem zavpila na ves glas. V stranišču je močno zadonelo. Odprla so se vrata in moje solze so se ustavile. Prav tako moje dihanje in utrip. Poslušala sem, kdo je. "Tina? Kje si?" sem slišala njegov glas. "Scott?" sem zašepetala z mislijo, da tega nihče ni slišal. Po vratih stranišča v katerem sem bila, je nekdo udaril. "Si tukaj?" je vprašal. odprla sem vrata. Strmel je vame, ko je videl moj razmazan makeup po mojem obrazu. Želel me je objeti. Že je imel razprte roke, ko sem se mu umaknila "Kaj si misliš, da si?!" sem zavpila nanj. Roke je potegnil k svojem telesu in rekel "Mogoče tvoj fant?". Srce mi je zapelo, ko je to rekel ampak vedela sem, da me bo še vedno zasmehoval. "Koliko ti pomenim?" sem ga vprašala. Njegove oči so zmrznile. Gledal me je in rekel "Veliko.". Nisem mu verjela. Niti besedice. "To ni dovolj! Če bi me imel vsaj malo rad me ne bi zasmehoval! In kar je še huje, se ne bi igral z mojim srcem! Mogoče se ti zdi, da sem le igračka ampak nisem! Zdaj vsaj vem kakšen gnoj si!" sem zavpila in se prerinila mimo njega, ki mi je zaprl pot. Z rokami me je ustavil in potegnil k sebi. Poljubil me je. Ampak zdaj nisem čutila tiste povezanosti. Preprosto je izginila. Torej je bila res samo zaljubljenost. Sploh nisem vedela, kdaj je odmaknil svoje ustnice. "Scott, samo zaljubljenost me je. In tudi mineva. To vsekakor ni ljubezen. Še manj pa je, če ne čutim od tebe, da me poljubiš toplo. Čudim samo led. Ledeni poljub!" sem mirno rekla in odkorakala. Na vso moč me je klical ampak sem samo šla ven. Tako bo najbolje. Še najbolje za moje srce.
Tina:

Scott:

Slika, ko ju je slikala prijateljica:

27. december 2012
Js danes zvečer trolčica:*
27. december 2012
I walked through the crowd on the Times Square. People were shouting and laughing, making me feel even more worried.

I couldn't find her. She said she'd wait for me near the stage but when I called her, nobody answered. Her phone was off, she probably forgot.
I sat on a fence which was separating people from singers and I listened to the band playing. I think they were Mumford & Sons, I'm not sure. It was lightly snowing, snowflakes were falling on my lips and creating a magical atmosphere. I couldn't help myself, I smiled. Even If she wasn't next to me right now, looking at people with kind faces, shaking hands with strangers, kissing loved ones, it was beautiful. This is how New Year's Eve should look every year.
Suddenly I felt a hand on my shoulder. I turned around and there she was, more stuning than ever before, with rosy cheeks and matted hair. She huged me.

'Dan, I am so sorry, I really am but... I wanted to be pretty for - for you.'
I smiled. 'Beth, you're gorgeous in sweatpants and with a messy bun.'
She giggled and I looked to the sky. There was a long cord, with mistletoes hanging on it.
'Do you know what this means?' I asked with a light smirk on my face.
'Our first kiss?' she whispered. I nodded and leaned to her lips. I gently pressed mine on her's, waiting for her to respond. She kissed me back and a few moments later we both pulled away. We had little snowflakes on our noses, hair and clothes. I smiled.
'Happy New Year.' She hugged me and I held her tight until the fireworks lighted up the sky.

It was the most perfect night of my life, I can swear. I will never forget my first kiss - the kiss from ice.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
upam da je okej c;
27. december 2012
u108011
u108011
ful lepo ela:**
28. december 2012
Hvala c:
28. december 2012
u108011
u108011
mjau:'3
Sedla sem na klopco, ki me je vedno spominjala na stare, zlate čase. Zdaj je vse drugače. Ljudje mislijo, da so posebni, ker kadijo, punce mislijo, da so pametne, če položijo vsaj tri na dan, fantje pa so... no, te ne bom omenjala. ''Ne greš v mesto?'' sem zaslišala fantovski glas. Bil mi je znan. ''Ne. Ti?'' sem se nasmehnila in zazrla v daljavo. ''Nisem edini, kaj?'' se je zasmejal. ''Zakaj ne? Vedno si šel.'' Obrnila sem se proti fantu, ki bi zame naredil vse, a na žalost jaz zanj ne bi. ''Mama ne dovoli.'' ''Cheryl?!'' sem se našobila. ''Prav ona...'' je zamrmral v odgovor. ''Žal mi je,'' ''Ni kaj, in ti? Zakaj ne greš?'' Pogoltnila sem slino, na odgovor pa nisem bila pripravljena. Po licu mi je spolzela solza. ''Pogrešam tiste čase, ko je bilo vse tako preprosto.'' Na nebu so se prižgali žarometi, ki so mesto samo še bolj osvetili.

mjau:'3
Sedla sem na klopco, ki me je vedno spominjala na stare, zlate čase. Zdaj je vse drugače. Ljudje mislijo, da so posebni, ker kadijo, punce mislijo, da so pametne, če položijo vsaj tri na dan, fantje pa so... no, te ne bom omenjala. ''Ne greš v mesto?'' sem zaslišala fantovski glas. Bil mi je znan. ''Ne. Ti?'' sem se nasmehnila in zazrla v daljavo. ''Nisem edini, kaj?'' se je zasmejal. ''Zakaj ne? Vedno si šel.'' Obrnila sem se proti fantu, ki bi zame naredil vse, a na žalost jaz zanj ne bi. ''Mama ne dovoli.'' ''Cheryl?!'' sem se našobila. ''Prav ona...'' je zamrmral v odgovor. ''Žal mi je,'' ''Ni kaj, in ti? Zakaj ne greš?'' Pogoltnila sem slino, na odgovor pa nisem bila pripravljena. Po licu mi je spolzela solza. ''Pogrešam tiste čase, ko je bilo vse tako preprosto.'' Na nebu so se prižgali žarometi, ki so mesto samo še bolj osvetili.

''Preprosto? Nikoli ni bilo preprosto.'' je smeje zamomljal in skomignil. ''Zame že,'' Dlan se položila na vlažen les, ki je povesoval klopco. ''V čem je torej problem?'' ''Josh, vem kako zelo me ljubiš in vem, da te boli, ko se te izogibam, a to delam z namenom. Nisem to, kar misliš, da sem.''
Najini prsti so se prepletli. Pravzaprav so se njegovimi z mojimi, čeprav sem temu nasprotovala. ''Z namenom?'' je zašepetal. ''Da,''
Najine ustnice so se prepletle v eno samo, ravno črto. ''Kakšen je bil ta namen, Sam?'' ''T-ta...'' sem se zamejala.
''Srečno novo leto.'' se je nasmehnil.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
meni se nedaaa o:
28. december 2012
u108011
u108011
o: nevem zakaj je dvakrat poslal... -.-'
28. december 2012
Se lahko tudi jaz še prijavim??oo:
28. december 2012
u117441
u117441
http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-in-lt-333/47784/
laraa:3

(real)
http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-in-lt-333/47784/

prooooooooosim sprejmi še mene:*
danc sn se prijaula pa še nikjer ne sodelujem into;3
prosim,hvaala.

xx,Lara:**
28. december 2012
u117441
u117441
hayy:*
nowa sem in pišem prvo zgodbico;p
a bi bla taka pikicaa in bi prebrala?
proooosim, hvalaa:* /LaraMaRada<333/
link: http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-in-lt-333/47784/
lupčkaaaaaaa;3
28. december 2012
a se lahko se js prijavim prosiim:

Linne

http://www.igre123.com/forum/tema/sarah-and-justin/36576/

A me še sprejmes?*
28. december 2012
V tem trenutku sem bila v mestu ,kot bi mignil nekako sem uspela oditi od doma rada imam lepo okrašeno mesto in vonj po snegu in tisti pogled na lučke preprosto sem snežni človek. Nemorem verjeti letos je tako lepo hodila sem od ene do druge strani mesta in veliko bolj občudovala lučke tako praznično

...
Hodila sem še naprej in prišla do parka bil je tako lepo okrašen,da sem kar obstala pred vstopom je pisalo : Za Zaljubljene

Sedla sem saj sem bila utrujena od vsega tega ,da se seveda malo spočijem sedela sem in videla sem par pri sosednji klopci bila sta tako zelo zaljubljena pomislila sem " Ko bi jaz imela srečo v ljubezni". Kar naenkrat pa sem za sabo zaslišala: "Hej Liza kaj pa ti tukaj"?--bil je Sky.. ( moja simpatija). "No v resnici sem te mislil vprašati ali bi skupaj odšla po mestu"?--- .. seveda sem odšla kajpada ,da bi ostala tukaj in samevala poleg tega pa to ne doživiš vsak dan s simpatijo... Hodila sva ogledovala sva si lučke okrašena drevesa in vse ostalo. Prišla sva do mostu , videla sem kako me gleda in začela sva se spogledovati seveda, dokler niso začeli spuščeti rakete bilo je tako lepo preprosto nisi mogel izmakniti pogled iz nje ampak jaz sem .. Pogledala sem ga in on mene v sebi sem začutila metuljčke pristopil je še bljije k meni me objel in me poljubil.. Poljub sem mu vrnila in začela sva se poljubljati bilo je čarobno. Ravno v tistem času pa je pričelo snežiti bilo je popolno..

Doživela sem prelep snežni poljub in počutila sem se kot snežna princesa.
28. december 2012
ps. tam pri 2. klikni poglej sliko pa ti jo prikaže
28. december 2012
u109310
u109310
hvala vsem tekmovalkam, ki so naredile izziv :3 (prebrala sem vse - ocene pridejo ko naredijo izziv vsi) crusader. ; zakaj se ti ne da ? ;oče so ti izzivi bedni povej, bom skušala spremenit, saj v prihodnje bodo bol zabavni :3
za novo prijavljene tekmovalke; DOBRODOŠLE :3 in hvala za prijavo :*
29. december 2012
u108011
u108011
neeeeeee< 3
sara,ni mi bedno,sam js sm ful lena :Đ
pa še misu na to, da morm domačo narest... -.-'
29. december 2012
u117441
u117441
hvala ker si me sprejela;D
pol narejim izziv:*