Forum
u158058
u158058
na wattpad sm začela pisat zgodbico in jo bom še tuki prevajala pa da mi ne bo kera spet s temi avtorskimi, lej, na wattpadu sm JST CyrusDreamer, ok? okay let's start.
......................................................................................................................
Luna je 16 letna punca, ki živi s svojo teto. Njen oči živi v New Yorku, njena mama pa se drogira. Živita v Malibuju. Enkrat gre v trgovino in spozna tega tipa. Postaneta najbolša prjatla ona pa se zaljub u njega. Ne bi mogla bit bl srečna. Ampak pol jo enkrat njena mami hoče nazaj, ona pa nemore glede tega nč. njen žiuljenje postane mau bl zakompliciran.

.........................CAST.........................
➤ Harry Styles as Blake Fields
➤ Sasha Pieterse as Luna Morris
........................................................

.......................................................❶..........................................................
Jutranji žarki, ki so posvetili skozi moje okno, so me prebudili. Oblekla sem se, potem pa sem odšla dol. Laura je že bila budna. Laura je moja teta.
Z njo živim od kar sem stara tri, torej že trinajst let. Mami in oči sta se ločila, ko sem bila stara dve leti. Oči živi v New Yorku s svojo ''novo družino.'' To pomeni z novo ženo in z novimi otroci - mojima polsestrama. Moja mami se drogira, zato so me po letu ločitve vzeli od nje in Laura se je ponudila, da skrbi zame. Noče, da jo kličem teta, zato jo kličem Laura.
''Jutro.'' je rekla in se mi nasmehnila.
''Jutro.'' sem ji vrnila nasmeh.
''Boš kavo?'' je vprašala.
''Ne, hvala, šla bom na plažo potem pa grem še v trgovino iskat nekaj stvari.''
''Okej. Lepo se imej.''
Vzela sem telefon in šla ven. Res je bilo lepo. Dejansko sva živeli na plaži. Le iti sem morala ven ter po kakšnih 20 metrov dolgi potki in že sem bila na plaži. Bilo je super.
Vsako jutro, ko sem se zbudila, sem pomislila ''Tako blagoslovljena sem.'' ker tudi dejansko sem. Mislim, živim v Malibuju. Mnogo slavnih živi tu in preprosto carsko je. Drugič, živim z najboljšo teto kar se jih da dobit. Dala bi mi vse na svetu. Rada me ima, kot da bi bila njena. In to bom vedno cenila.
Po plaži sem hodila kakšnih deset minut, potem pa sem se vsedla na pesek in samo gledala morje. Oboževala sem to. Samo sedela sem in gledala valove. To bi lahko počela ure.Potem pa je zazvonil telefon. Ugibala sem, da je Laura, da naj ji prinesem kakšno stvar iz trgovine, ampak sem se motila. Bil je oči. Nisem vedela, kaj naj. Videla ali slišala se nisva že dve leti. Odločila sem se, da se oglasim.
''Ja?''
''Oh, živjo, Luna, veš, kako te pogrešam.'' je rekel.
''Nehaj.'' sem rekla resno.
''Kaj?'' je rekel z narejenim nedolžnim glasom.
''Nehaj, okej? Zakaj kličeš? Kaj bi rad?'' Sem rekla z malce jeze v mojem glasu. Vedno me je poklical le, ko je kaj potreboval, ne pa ker bi me preprosto pogrešal.
''No, tudi tvoji sestri te zelo pogrešata in spraševal sem se, če bi lahko prišli na počitnice k vama z Lauro.''
''Polsestri,'' sem poudarila ''in o tem boš moral govorti z Lauro, ne z mano.'' sem ostro rekla in prekinila.
Nisem mogla zadržati solz. Meni bi bilo čisto kul, če bi moji 'sestri' prišli na počitnice. Rada sem ju imela. Kot bi bile moji pravi sestri in bi živeli skupaj. Tudi obravnavala sem ju kot pravi sestri. 'Polsestri' sem poudarila le, da bi razjezila očija. To je verjetno želel le, da bi lahko s svojo ženo odšla na potovanje ali kaj takega. Zdelo se je, kot da mu sploh ni mar za njegovi dve hčerki. Ampak zame mu je bilo mar še manj. Zato sem hotela biti tu za njiju. Nisem želela da se Emma in Rosie počutita tako kot jaz.
.....................................................................................................................
A vam je ok? next ?
30. maj 2016
u209548
u209548
Ssssuuupppeeerrr jjjeee nexxxttt takoj
30. maj 2016
u158058
u158058
okay hvala +že pišem naprej
30. maj 2016
u209548
u209548
Jej hvala
30. maj 2016
u158058
u158058
.......................................................❷..........................................................
Vstala sem in si obrisala solze. Odločila sem se, da grem v trgovino. Ura je bila že okrog 10.30.
Odšla sem do oddelka s sadjem. Iskala sem lubenice, a jih ni bilo.
''Spongebob!! Pridi ven!! Vem, da si noter!!'' je nekdo zavpil za mano.
Obrnila sem se in zagledala tri fante. Eden od njih je stresal ananas in čakal, da pride ven spongebob, verjetno. Vsi so se začeli smejat in tisti, ki je v roki držal ananas, me je dregnil in rekel
''Daj no, smešno je.''
Nasmehnila sem se in hotela odit v drugo smer.
''Kaj boš pa kupila?'' je rekel eden izmed njih.
Obrnila sem se nazaj k njim ''Nevem, pravzaprav. In zakaj ti je mar?''
''Samo vprašam.''
Spet sem poskušala oditi, ampak me je radovednost premagala.
''Kdo sploh ste vi? Mislim, niste veliko starejši od mene, ampak ne hodite na mojo šolo, kajne?''
Tisti z rjavimi kodrastimi lasmi (ki je še vedno v roki držal ananas), mi je odgovoril ''hodimo na tisto privatno šolo blizu vaše, saj veš katera.'' Spet se mi je nasmehnil. ''Mimogrede, jaz sem Blake.''
''Amm... Jaz sem Luna.'' Sem rekla in malce zardela. Pa ne zaradi fantov, temveč zaradi imena. Tako neumno je. V nekaterih jezikih pomeni luna, kot tista gor na nebu. Kdo bi otroka poimenoval po nečem v vesolju?!
''To je pa lepo ime.'' Je rekel Blake. ''Tadva idiota z mano pa sta Jaxon in Dylan.''
''Hej.'' Sta me pozdravila.
Nasmehnila sem se jima. ''No, bom kar šla zdaj...''
''Ne, počakaj...'' mi je rekel Blake.
Obrnila sme se k njemu in čakala, da dokonča stavek, ampak ga ni. Samo gledala sva se in potem je končno rekel ''a ne boš kupila ananasov?''
Zasmejala sem se ''Tega nisem rekla.''
''No, rekla si, da ne veš, kaj boš kupila, torej kupi ananase.''
Spet sem se zasmejala. ''Okej. Če ti tako hočeš.'' Vzela sem dva ananasa in se odpravila proti blagajni. Blake je pritekel za mano.
''Kje živiš?'' me je radovedno vprašal.
''Na Plutonu, tu sem na počitnicah.'' Sem sarkastično odgovorila.
''Smešna si. Na dober način. Všeč si mi.''
Dylan in Jaxon sta se odločila, da naju pustita sama, zato sta zapustila trgovino.
Plačala sem ananase in se še jaz odpravila ven. Blake mi je sledil kot majhen otrok. Mislila sem, da bo šel domov, če se bom nehala pogovarjat, ampak ne. Hotel je ostat.
''A ne greš domov?'' sem ga vprašala.
''Odvisno...'' je odgovoril.
''Od...?''
''Če slučajno želiš, da te pospremim domov.'' Je rekel in se ugriznil v ustnico.
Samo gledala sem ga, potem pa sem se spomnila, da verjetno pričakuje odgovor ''Ja, mislim, okej, whatever.''
Nasmehnil se je in nasmeh sem mu vrnila. Odšla sva nazaj na plažo. Ko sva nekaj časa hodila, pa meje vprašal, če sta moja oči in mami doma. Spustila sem pogled in se ugriznila v ustnico. Ali bi mu morala povedat? Seveda bi mu, on mi je povedal vse.
''A si vredu?'' me je vprašal. Izgledal je zaskrbljen. ''Ni ti treba odgovorit, če nočeš.''
''Ne, ne, Blake, vredu je, saj si me samo vprašal, če so moji starši doma. Usedi se.'' Vsedla sva se na vroč pesek. ''Poglej, tega nisem povedala še nikomur, moji prijatelji ne vedo nič o tem, zato boš moral biti tiho.'' Sem rekla resno.
''Okej.'' Je rekel in mi dal tisti resni/zaskrbljeni pogled.
''Jaz... Jaz ne živim s svojimi starši. Ločila sta se 14 let nazaj in oči živi v New Yorku s svojo novo družino in moja mami se drogira, zato živim pri Lauri.''
''Kdo je Laura?'' je vprašal. Bil je zmeden.
''Aja, oprosti, ona je moja teta.'' Sem se zasmejala.
Nasmehnil se mi je ''Aha, okej.''
To je bila prva skrivnost, ki sva si jo delila.
.....................................................................................................................
Next? zj rabm usaj 3
30. maj 2016
u209548
u209548
Spongebob omg haha kje si dobila idejo?
Nexttt
30. maj 2016
u158058
u158058
PROSM PREBER
--------------------------
Ta profil bom zbrisala, ampak nč skrbet, bom useen nadaljevala zgodbico. Vam sporočim k bom mela nov profil. Pa dobite res hmau nadaljevanje
--------------------------
14. julij 2016
u214313
u214313
okj sm že nazaj, to sm jst dobite na use zgodbice hmau Next
14. julij 2016
u209548
u209548
Oh hvala bogu tako sm pogrešala zgodbico
14. julij 2016
stupid_boy
stupid_boy
Next
20. julij 2016
Nexttt
24. julij 2016
u214313
u214313
hej, čez par ur grem na morje, tk da vas morm razočarat da dons nebo nexta med počitncam sm res lo zaposlena ampak oblubm da bom probala čim prej upam da niste hudi name
30. julij 2016
Nismo
30. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg