Forum

Zrla sem ga globoko v njegove črne oči. Obrisala sem si kri okoli ust in se spet poskušala rešiti ketne katera me je držala v dosegu sovražnikov. Spet je zamahnil z pestjo le da tokrat v moj trebuh. Sesedla sem se na tla v lužo krvi. "Ničesar nisem storila narobe!". Počepnil je k meni na la in mi na uho prišepnil. "Še preveč si storila narobe!". Potem me je porinil na tla kjer sem tudi obležala. Z meglenim vidom sem samo še ujela njegova dva pajdaša oblečena v enaki črni obleki kot on sam. Nenazadnje me je še brcnil v trebuh in takrat preprosto nisem več zdržala. Zaprla sem oči in slišala sem samo še odmevajoče korake mojih nasprotnikov. Zakaj sem to storila? Lahko bi samo opustila vse skupaj in bi mogoče zdaj bila živa in zdrava..... Vas zanima kako je sploh prišlo do tega? Lahko začnemo z osnovo. Ime mi je Jessica Lavanda. Stara sem 18 let in živim sama v svojem stanovanju v Ljubljani. Z sorodniki nimam kaj dosti stika razen z starši s katerimi se pač na toliko časa slišim. Že od 6 leta treneram karate in sem že velikokrat bila svetovna prvakinja. Najraje pa se slišim z mojim stricem prav zaradi katerega sem začela trenirati karate in sem tudi tako daleč prišla.
25. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2012
next!
25. junij 2012
Ta moj stric se je namreč izuril za bojevnika in ima zdaj v lasti svoj karate klub "SNAKES". Ime mu je Lancelot Walker vendar ga vsi kličejo Lance. Seveda hodim v njegov klub in je tudi on moj trener. Brez njega mi ne bi uspelo čeprav mu ne sežem niti do kolen! Včasih se sprašujem od kje ima te neverjetne sposobnosti in voljo do borilnih veščin. Toliko o mojemu stricu. Drugače me je življenje že večkrat prevaralo in pustilo na cedilu. Starša sta se zgodaj ločila in bila sem prisiljena se preseliti h nekomu. Nekaj časa sem bivala pri mami potem pa je bilo veliko svetovno prvenstvo v karateju in sem mogla zaradi lokacije iti h očetu. Na žalost je medtem moja mami izgubila službo zato sem morala ostati pri njemu ker me ne bi mogla oskrbovati. Službe si sama pač nisem mogla dobiti ker sem bila stara šele skoraj 12 let. Pri očetu pa sem mogla prenašati njegovo zoprno punco in njeno zlobno hči. Vendar to še ni vse.
25. junij 2012
pa hočm usaj 3 nexte od različnih ljudi
25. junij 2012
aghhh nextiiiiiii
25. junij 2012
še 2
25. junij 2012
next!
25. junij 2012
u53908
u53908
next
25. junij 2012
Od mame nisem več slišala vsaj eno leto dokler ni enkrat poklicala v dom in sporočila da me ne more vzeti ker je nenehno na službenem potovanju. To me je sicer pomirilo da se ima vsaj ona v redu. Aja vam še nisem povedala? Medtem v tem enem letu se je oče poročil z tisto avšo in je ona dobila sanjsko ponudbo na tajskem. Oče se je takoj odločil da GREJO tja brez mene ker me pač ni želel zraven. Oče pa tak! Zato me je posadil v najbljižji dom za mlade zraven katerega je stala ogabna šola. Tam sem ostala popolnoma sama brez denarja zato mi ga je vsak mesec pošiljal stric iz druge strani države. Takrat sem se urila v nekem drugem klubu. V šoli sem bila obupna. Učenje je bilo tisto nazadnje kar sem hotla. Imela sem same cveke in dvojke. bila sem tudi tarča posmeha. Najhuje se je zgodilo šele zatem.
25. junij 2012
u53908
u53908
next
25. junij 2012
nexxxxxxt tkoooooooooooooooi
25. junij 2012
next
25. junij 2012
neeextii
25. junij 2012
Štiri leta sem še gnila in trpela v tistem domu, se borila in na blazinah z ljudmi in z slabimi ocenami. Bila sem osamljena brez prijateljev ampak sem se zgledovala po stricu in sem živela le za karate. Dokler nisem bila stara 16. Stric mi je poslal zajeten kup denarja. Več dni sem ga klicala in mu pisala zakaj vendar mi ni odgovoril. Ker nisem vedla zakaj mi ga je poslal ga tudi nisem hotla porabiti. Šele kasneje so mi povedali da je pristal v zaporu. Pomislila sem da mi je mogoče zato poslal tako veliko denarja ampak kaj ko so mi ga še isti teden ukradli. Za strica mi niso povedali zakaj je šel v zapor le da ga bodo spustili šele čez 10 let. Pomislila sem da bi morda lahko plačala varščino vendar s čim? S temi 10.000 $? Mi jih je zato poslal? Ampak bilo je popolnoma vseeno ker so me neke noči obiskali grozni možje , me pretepli in vzeli denar. Takrat so bile poškodbe tako hude da so me odpeljali v bolnišnico in ko sem prišla nazaj sem odkrila da so nekaj pustili za seboj.
25. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. junij 2012
u87951
u87951
next
25. junij 2012
še 2 nexta
25. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext togepi < 33333
ANGRY PIKACHU:
pika... pika... pikaCHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
25. junij 2012
še 1
25. junij 2012
aghhhhhh!!!!!!!!! ewooooooooo NEEEEEEEEEEEEEEXT
25. junij 2012
no bom nextala predčasno

Bila je kartica z nekim čudnim simbolom gor. Predvidevala sem da njihov zaščitni simbol ali nekaj podobnega. Upravnica doma mi je povedala da me morajo vržti ven ker mi nihče ne more plačati doma. Kontaktirali so moje starše vendar nista želela zapravljati denarja še zame zato sem bila primorana se izseliti. Našla sem si svoje stanovanje in še tistega malega denarja ki mi ga je ostalo porabila za varščino. Znašla sem se pred problemom z službo ker me nikjer niso hoteli vzeti ker nisem imela nobenih izkušenj. Vendar v napačne vode sem se podala šele takrat ko sem izvedela presenetljivo novico o mojem stricu Lancu.
25. junij 2012
next
25. junij 2012
še 2
25. junij 2012
PIKANEEEEXT
25. junij 2012
še 1
25. junij 2012
u53908
u53908
next
26. junij 2012
Zaupali so mi da je bil kradljivec in je oropal neko podjetje že dolgo časa nazaj vedar niso imeli dovolj dokazov. Šok pa me je šele zadel ko sem izvedela da je pobegnil iz zapora in so ga našli mrtvega. Bil naj bi umorjen. Takrat sem preprosto izgubila živce in nisem vedela kaj naj več. V naslednjih dveh letih se nisem znala drugače preživljati kot s krajo in zločinom. Sprva sem jemala le majhne stvari iz trgovine, tiste za katere mi je bilo škoda denarja katerega sem prislužila z delom v kavarni. To službo sem kmalu opustila ko sem bila pripravljena na malo večje rope. Take da sem že ukradla denar iz blagajne. Nimam prav natanko istega načina kot vsi ostali. Ne merim s pištolo in ne vzburjam pozornosti nase. Še zmeraj hodim v šolo z dvojkami in še zmeraj treneram karate. Vsi me poznajo kot tiho in osamljeno Jessico ampak nihče ne ve da sem roparka, pretepač tistih ki mi pridejo nasproti in pa željna maščevanja. Maščevanja do tistih ki so me kadarkoli ranili sploh pa maščevanja do tistih ki so ubili mojega strica. Zgodba se pa začne šele nekega dne v šoli.
26. junij 2012
u53908
u53908
next
26. junij 2012
"TRRRRRR". Je zazvonil zvonec. Jaz sem ravno odprla svojo omarico in vzela ven stvari ki sem jih potrebovala za pouk. Pogledala sem na uro in zavzdihnila. Še tri šolske ure sem imela. Če ne bi imela izpita iz matematike bi že zdavnaj špricala pouk tisti dan. Nekdo me je prijel za ramena in mi na uho potiho zašepetal: "vem tvojo skrivnost!". Srce mi je začelo nabijati. Točno sem vedela kdo je bil to. Bil je moj sosed in moj sošolec. Zaradi njega me je bilo vedno strah da me bo dobil ko bi domov pricapljala z ukradenimi rečmi. Pest sem močno stisnila skupaj pripravljena na udarec. Z drugo roko sem zaloputnila vrata omarice tako močno da se je ta moj sosed oddaljil za en korak nazaj. "umiri se no! Pač vem da si dobila rešitve za test dons! Zanima me kje.". Pest sem spustila in si vidno oddahnila da vendarle ne ve. "sam si jih poišči!". Sem mu zabičala in se odpravila stran. "Hej!". Grobo me je zgrabil za roko jaz pa sem se sunkovito obrnila. "Pusti me na miru!". "bom k mi boš dala rešitve!". Zgrabil je mojo torbo in začel vleči. Še preveč si je drznil.
26. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg