Forum
u21872
u21872
28.5.2010

Danes zju3 sem se prebudila. imela sem grozne sanje. sanjala sem da so me use prejateljice zasovražile! Lahko sanje postanejo resničnost? V takšne bedarije do zdaj nisem verjela. a danes se je zgodilo ravno nasprotno! sanje se lahko uresničijo! Prišla sem v šolo. s prijateljicami se vedno objamemo ko se vidimo.a tokrat so le nemo odhitele naprej. ko sem jim rekla : ''hej Neja,Hej Tajda in Hej Maja'' so se mi le posmehovale. Nisem vedela kaj jim je. Veš čas so me opazovale s strani a me niso ogovorile. Bila sem zmedena. nisem jih razumela. Vedno ko sem jim kaj rekla so le zmajale z glavo in začele šepetati in me gledati s strani. v odmoru je T (tajda) pristopila k meni in mi rekla da sem Bit*h ! Vprašala sem jo zakaj a je rekla da sem neumna koza in da me sovraži! V oči so mi stopile solze. Čz čas je prišla še Maja. Rekla mi je da sem navadna nič vrednica in da me noče nikoli več videti. Bila sem tako zmedena saj nisem vedela zakaj se gre. T,M in N so moje Best Friends Forever - usaj tako sem mislila. a očitno jas njim nepomenim toliko kot one meni. =(
28. maj 2010
u21619
u21619
piši to v forum za zgodbe!!!
28. maj 2010
u13454
u13454
next
30. maj 2010
u3916
u3916
Cool men je itaq vsaka zgodba ušeč ;P
30. maj 2010
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg