Forum
u28058
u28058
Živijo! Jaz sem Hana Nelivon. Stara sem 14 let in hodim v deveti razred. Veste jaz nimam prijateljic vsaj ne človeških, ker so moje najboljše prijateljice knjige. Torej, mislim, da sem s tem odgovorila na tvoje vprašanje. Jap, piflarka sem. In čeprav me to ne veseli sem taka zato, ker želim dobiti dober poklic, ki ga bom z veseljem opravljala. Moj sanjski poklic je biti veterinarka, ker imam zelo rada živali. Tudi doma imam dva psa. Nely in Keny in oba sta pasme Border collie.

Jaz:

Nely:

Keny:

Ali boš bral/a zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. avgust 2012
u28058
u28058
1. del:

Petek, zadnji dan osnovne šole nekega dne zavpijem, ko me zbudi budilka. Budilko sem sovražila zato sem besno pritisnila nanjo, da je utihnila. V mojo sobo je prišla moja mama in se mi nasmehnila: "Ljubica, mislim, da budilka pomeni, da moraš vstati." Nekaj sem zagodrnjala a sem vseeno s težavo vstala iz postelje in pogledala na popldanski urnik. Rekla sem si: "Danes po pouku imam še rock 'n roll in to zadnjič do priprav na Rogli." Rock 'n roll sem ljubila a mi bil danes čisto odveč. Izpod moje postelje sem zaslišala tiho cviljenje. Še enkrat sem zagodrnjala nato pa šla odpret vhodna vrat. Psa sta zdirjala ven, da bi opravila potrebo, jaz pa sem ju nestrpno čakal. Čez skoraj pol ure sta prišla nazaj, jez pa sem zdirjala v sobo in se oblekla za v šolo. Oblekla sem to:

in obula te čevlje:

Zdirjala sem proti vratom in spotoma pozdravila mamo in očeta. Celo pot do šole sem tekla saj sem bila pozna, ko pa sem se usedla v svojo klop pri matematiki je do mene prišla moja največja sovražnica Neja in rekla: "A smo se zrihtali? Ne pričakuj, da bo zdaj do tebe prišel kakšen fant." Jaz pa sem ji razdraženo odgovorila: "Tako ali tako bi mi samo mešal načrte." Mislim, da sem ji s tem zaprla gobec, saj je odšla. Dan se je vlekel, kot žvečilka in ko sem končno odšla iz šole je vsa napetost v meni kar raspadla. Do doma sem tekla, ko sem pred našo hišo zagledala rešilca...

Neja:

Mama: http://newsroom.mtv.com/wp-content/uploads/2008/03/headshot.jpg

Oče:

12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u28058
u28058
2. del za: katja123

Hitro sem planila v hišo in tam zagledala mamo, ki je ležala na tleh okoli nje pa je bilo polno krvi. Zgrozila sem se, saj sem sovražila kri. A sem se vseeno prisilila, da sem stopila do reševalca in ga vprašala kaj je bilo. Rekel je, da je bila moja mama noseča in, da se je nekaj zgodilo. In zdaj nevejo, če bo z otrokom vse v redu. Skoraj me je kap. Jaz bi dobila bratca ali sestrico. Vprašala sem, če bo z mamo vse v redu. Rekel je, da ne ve. Začela sem jokati in odšla v mojo sobo. Mama mi je obljubila, da bova šli danes po nakupih za valeto, ki bo jutri. Tako moram po nakupih sama. Vzela sem denarnico in odšla proti trgovinam.

Za valeto sem kupila to obleko:

In te čevlje:

Kupila pa sem še to:

In to:

Potem pa sem zadovoljna z mojo ibiro odšla še v salon kjer sem kupila ličila, tudi tale komplet:

In še šminke:

Ter lake:

Rekla sem si, pred valeto bom izbirala med ličili. Zato sedaj nisem paničarila, saj se je mojim sinjim modrim očem prilegalo vse, prav tako tudi mojim lepo negovanim nohtom, a moji sošolci tega ne opazijo, ker sem za njih piflarka, in se nikoli nisem važila ali bila vpadljivo oblečena. Jutri pa jih bom presenetila. Ko sem prišla domov mi je oče rekel, da je z mamo vse v redu in, da bo mogoče preživel tudi otrok. Tega sem se zelo razveselila. Šla sem v mojo kopalnico, razparkirala svojo robo in si v kad natočila vročo vodo. Šla sem noter in se do kraja sprostila med tem, ko sem razmišljala o svoji simpatiji. Sanjarila sem in kar naenkrat odpotovala v deželo sanj. Odprla sem oči. Tresla sem se in zelo me je zeblo. Čez noč sem ostala v kadi. Hitro sem stopila ven in pogledala na uro. Bila je pol dve popoldne, valeta pa se začne ob treh. O groza! Hitro sem se obrisala in se zavila v brisačo. Lase sem počesala in jih posušila, ko je nekdo stopil noter.
12. avgust 2012
u28058
u28058
Popravek: Potem pa sem zadovoljna z mojo *Izbiro .....
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u28058
u28058
3. del

Obrnila sem se. Bilje moj oče. Bil je mrkega izraza in ga vprašala.
J-Jaz O-oče

J-Oče kaj je narobe?
O-A si ti včeraj kaj pozabila?
J-Ne
O-Jaz pa mislim da si. Nely je klicala, da nisi bila pri rock 'n rollu.
J-Ojej. Ob vse splošnem razburjenju sem pozabila.
O-Ja in zato boš danes ob osmih s svojim plesalcem delala vaje za moč, ki so jih ostali delali včeraj.
J-V redu šla bom. Zdej pa spoki ven, da se zrihtam za valeto.
O-V redu.

Oče je odšel jaz pa sem ostala in se gledala v ogledalu. Kako sem pozabila? A zdaj to ni važno. Oblekla sem si obleko in obula čevlje, potem pa sem se naličila, da sem zgledala tako:

Nalakirala sem si še nohte:

In to je odlično pristajalo obleki. Odklenila sem vrata in se spustila po stopnišču v dnevno sobo. Hotela sem poklicati taxi, ko je pri vratih pozvonilo....
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
next next
13. avgust 2012
pa carka zgodba
13. avgust 2012
u28058
u28058
4. del

Rekla sem: "Bom jaz." In sem stekla proti vratom. Odprla sem jih in pred njimi je stal moj sošolec Erik. Ker v šoli nisem priljubljena sem ga sumničavo vprašala kaj želi. On pa me je zaljubljeno pogledal in rekel: "A bi šla z mano na valeto?" Z velikim veseljem sem skoraj zavpila: "Jaaaaaaaaaaaa" In potem sva naročila taxi in odšla proti šoli. Erik je v naši šoli najbolj priljubljen fant. In on je že od sedmega razreda moja skrivna simpatija.

Erik:

Ko sva prišla do šole se je obrnil k meni in me vprašal, če greva noter. Rekla sem ja in potem sva šla. Dokler ni do mene pritekla....
13. avgust 2012
u28058
u28058
sorry za kratek next
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
next nujno
13. avgust 2012
ful dobr .
http://www.igre123.com/forum/tema/cudno-s/39872/ a loh tut mojo zgodbo.
13. avgust 2012
u90832
u90832
FEJKAŠ NASLOV TI BABA ZMEŠANA!
13. avgust 2012
u90832
u90832
JST MAM TUD TAK NASLOV! ADMINSTRATORJU TE BOM PRJAULA! KOK SI TUPA,DA GREŠ PUNAULAT!
13. avgust 2012
u90832
u90832
http://www.igre123.com/forum/tema/piflarka-pa-kaj/34225/25 MOJA JE TALE ISTI NASLOV,PREJ SM JO NARDILA! ČE TE TEME ADMINSTRATOR NAU ZBRISOU,OBLUBM-PRSEŽEM D TI BOM NAJDELAA IN UNIČLA TO ZGODBICO! PRSEŽEM!
13. avgust 2012
isti naslov je ja sam njena zgodba je bolša.
by: lil girl ;*
13. avgust 2012
u90832
u90832
Uničla bom to temo! Njeno temo! NAJEDALA JI BOM DO KONCA SVOJIH DNI!
13. avgust 2012
ah joj, kot da je važno če je isti naslov, mogoče je pa slučajn pršl do tega ne bit tak zatežena
13. avgust 2012
u90832
u90832
Okej,lej sam da nau pol use pofejkala od moje zgodbice!!!!! K ni sam ta naslou pofejkala tud noseča pri 13 ih je pofejkala od moje frendice,to pa ni slučaj,ane??????

MINI-DOG: DA NAUŠ KEJ OD MOJE ZGODBICE POFEJKALA
13. avgust 2012
noseča je mama al sm jst narobe prebrala haha, lej ne se se sekirat k ni to neki najhujšga u lajfu
13. avgust 2012
nexxt + nova bralka
13. avgust 2012
tu ste srečni zdej k se je zbrisala ane
13. avgust 2012
ona je moja bff in jo bom prepričala, da nadaljuje zgodbico
13. avgust 2012
daj no saj ni tko hudo pač kopiramo tak ko smo v šol prepisval ne
13. avgust 2012
sory da prekinjam ampak rabim pomoč ker sem nova
13. avgust 2012
ja no nexta ne bo več