Forum
u90832
u90832
Živjo,no to je moja 3 zgodbica in upam,da bo ta uspešna.

Živjo,sem Lizzy in sem stara 13 let. Rada se učim,ampak zato še nisem piflarka. Pa kaj imate vsi o teh piflarjih za povedat. Se pač radi učimo ne? Vsi me kritizirajo,le redko mi kdo da kompliment. Moja bff Molly me nikoli ne zbada. Samo njej še zaupam. Danes sem šla v šolo. Pred šolo so me učenci iz 8. in 9. razreda začeli obmetavati z storži. Pa kaj sem jim naredila? Spraševala sem se kdaj se bo to končalo. Hočem biti vsaj malo bolj priljubljena. Bojim se,da Molly ne bo več dolgo ostala moja prijateljica. Doma imamo razkošno stanovanje,mislim živimo v hiši. Imamo tudi bazen. Zelo rada se učim. Molly je prav nasprotna od mene. Hodi na partije...

Neeeeext?

Jaz:

Molly:

Naša hiša:

18. maj 2012
next
18. maj 2012
u90832
u90832
Hwalla za 1. neext! To poglawje je namenjeno moji 1 bralki!

Odšla sem do garderobne omarice. Jah na njej je bilo spet sporočilo,piflarka izgini iz naše šole. Jooj,no kaj sem jim naredila. Ta dan je bil zelo čuden. Spet so me obmetavali in tudi w glawnem odmoru sem bila žrtev. ''Končno,moj najljubši predmet,''sem rekla Molly,ko smo imeli uro naravoslovja. Naravoslovje imam zmeraj in ga bom tudi zmeraj imela rada. Zelo sem wesela,ko se pogovarjamo o celicah in o rastlinah. Imeli smo zelo dobro učiteljico go. Pincet. Je mlada učiteljica in jaz sem njena najboljša učenka. Skoraj vsako vprašanje,ki ga zastawi wem samo jaz,in no imam le nekaj občudowalcev. To je Bella. Stara je toliko,kot jaz in zmeraj mi zastawlja vprašanja,kot "Kako se pa ti učiš... "Jaz sem podedovala take gene,in se ne piflam!! Jooj,kako je šola zakomplicirana. Sledila je ura matematike,vsi smo zgroženi in restrašeni,saj nas ima matematiko stara ga. Betka. Res je wideti grozna. Spet koti,sem pomislila,ko je rekla,naj v zvezek napišemo naslov KOTI 7. RAZRED!
Neext!?
19. maj 2012
next
19. maj 2012
u92728
u92728
Next,sonček moj!
19. maj 2012
u90832
u90832
Že nextam!
Odšla sem domov,in jooj zagledala sem Molly,kako se v gozdu poljublja z nekim fantom. Mislim,da je bil Tomy ali pač. Še 3 dni,pa bo onec šole,sem pomislila.

Ja končno konec šole,samo še počitnice počitnice! Nimam nič pametnega za počet,zato se bom učila za 8. razred. Mama je v kuhinji nekaj rekla! Poklicala me je in z njo sem odšla dol! Kaj,v 1 letnik greem to! Dobilas em nowe prijatelje. V gozdu sem widela Blair in Robya kako se mečkata in Blair nazadnje ni imela nič weč oblek na sebi!
19. maj 2012
next
19. maj 2012
u73295
u73295
next
19. maj 2012
KIO
nexttt
19. maj 2012
u92728
u92728
N e x t :*
19. maj 2012
u90832
u90832
" Budilka,vse to so bile sanje,sem rekla in v mislih ponawljala to besedo,sanje." Bom res preskočila 8 in 9 razred. Nee,tolk pametna pa spet nisem se si rekla. Sedela sem na postelji. Danes je bila sobota. Veste,tudi če mi pravijo piflarka,še vseno nisem. Odličila sem se,da bom zamenjala svoj stil. Ne bom več nosila piflarskih oblek in imela nohte postrižene. Uhh,še sreča da imam 20 lakov. In tudi nohti niso weč kratki. Super. Prijela sem pilico za nohte in si jih popilila. Odprla sem lak,a je bil trd. Kaj? Vsi laki so bili trdi,ja pa če jih že 5 let nisem uporabljala. Tako ali tako pa moram v shoping,ker si moram kupiti nowe obleke. Odšla sem v New Yorkerja in si tam kupila super hlače,kiklo,majice,sončna očala in še v neko trgovino z super cool lai. Zaprawila sem malo čez 100 evrov. Super,sem si rekla in odhitela domow,da bi si priprawila stil. Doma sem se oblekla v nowa oblačila in si zelo lepo nalakirala nohte. Hmm. me zanima,kaj bodo sošolci in sošolke,pa še drugi rekli na ta moj stil. Uff... k frizerju moram,sem se spomnila. Odšla sem in se zelo lepo postrigla,mogoče tudi pobarwala.

Oblačila:
Kompletek:

Še hlače za zrawen: (glej hlače,ne osebe)

Očala sončna:

Nowa čupca: (ne oseba glej lase,barva las je blond)

Neeext?
19. maj 2012
u92728
u92728
Uff,nextej draga :*
19. maj 2012
u90832
u90832
Pa bom dragica!
Ko sem prišla domow me je mami pogledala in rekla: " Uff,draga moja si pa kar lepa." "Zasmejala sem se in si rekla,da imam že eno oboževalko. Jooj nohti,sem se spomnila. Moji nohti so se spackali,ker jih nisem polakirala še s prozorno barwo. Odšla sem w swojo sobo in se usedla. Kupila sem si kar 26 lakow od tega zelo zelo zelo lepih 20 lakow. Ostalih 6 je bilo za risat. Ahh... Sem razmišljala. Spomnila sem se,da si bom naredila fb. Odprla sem swoj računalnik in utipkala facebook. Wpisala sem swoje ime in priimek. Poslikala sem se in slike naložila na fb. Dodajala sem prijatelje in od tega me jih je že 56 sprejelo. Ko mi je bilo že dolgočasno,sem ga ugasnila si polakirala nohte,ki so bili res lepi. Omg... Za mojo profilno sliko sem dobila že 30 lajkow. Owwh...

Neeeeext?

Moji nohti:

Nextite plis!
20. maj 2012
oooo hudi nohti!!!! NEXXXXT
20. maj 2012
NEXT!!!!!!!!!
20. maj 2012
u73295
u73295
next
20. maj 2012
deeeeeeeej nooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2012
u90832
u90832
Ja sj nextam huala usem bralcem!

Odšla sem w kuhinjo,da bi si naredila zajest. Naredila sem si puding in to čukolanden. Mmmmmmm... No ura je bila 19.00! Jutri me bodo vsi videli,sem si rekla. Ni me strah,saj vem,da me bodo vsi občudovali... Ko me je videl očka se mu je skoraj zmešalo! O-očka j-jaz
O: Kdo si pa ti,pjt vn,ali pa pokličem policijo
J- Ati a se ti blede
O- Ti meni praviš ati? Čakaj...
J- Ja ati,ti si moj ati,jaz sem Lizzy
O- In ti se upaš izdajat za mojo hčerko...
J- Ja ati,jaz sem Lizzy
Prišla je mami... M-MAMI
M- Rob,kaj se pa greš,to je Lizzy,danes se je pobarvala in uredila...
O- Res? Saj zgleda,kot ulična smetarka
J- Hwala ati za pripombo...
O- Daj no Lizzy...
Zelo si lepa noo...
J- O hwala

Jooj ura je bila že 22.00 in odšla sem v posteljo. Vzela sem Ipoda in poslušala musko! Komaj čakam jutri!
NAGRADNO VPRAŠANJE,NAGRADA JE DA KOMENTIRAM VSE SLIKE OD ZMAGOVALCA!
Kaj misliš,ali jo bodo v šoli zafrkawali ali ne? Zakaj!
20. maj 2012
u70391
u70391
next

mislm da je nebodo zajebaval, ker se je lčist spremenila
20. maj 2012
u85969
u85969
nateg
20. maj 2012
u92728
u92728
Neeext! Roby Rob nateg?
20. maj 2012
u73295
u73295
Mislim,da jo bodo zafrakaval pa next!
20. maj 2012
u90832
u90832
Ohjuj! Angel 17 nagrada je twoja! Pa pol napiš še zrawn da bo Roby widu,da to ni nateg,da sem ti res pokomentirala!

Nasljednji dan sem prišla v šolo,kjer so me wsi začudeno gledali. "Si z marsa," se je zaslišal glas od Nicka,ki je iz 9. razreda. "Ne ulična smetarka,"sem slišala glas od Miley,moje sošolke. " Piflarka se je pa pobarwala,je rekel Nick!

Pobrala sem storž in mu ga wrgla v obraz. " A tako boš ti delala," je rekel in prijel 20 kamnov. " Vsi nanjo,je zakričal. " NEE,"sem zakričala. " Bežala sem,kolikor so me nesle noge,a od zadaj sem že začutila kamen,kako mi je priletel v hrbet.

In še enega in še enega. " Ne morem več," sem si rekla. " Naj me ubijejo" Ustawila sem se in Nick me je prijel za lase. Njegow prijatelj,me je brcnil v trebuh, Nick me je spustil in me z vso silo s leseno palico udaril po glavi. Padla sem w nezawest!
20. maj 2012
u90832
u90832
No... Če pa nuben nau nexta napisu pa nam več pisala!
20. maj 2012
u92728
u92728
Ja pa bom nekštala piši mi naprej!
20. maj 2012
ne ne ne!!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextiiiiiiiiiiiiiiii ka se bom drgač čes okn wrgla!!!!!!
20. maj 2012
nexti
20. maj 2012
u90832
u90832
ємσ ναмριяє 13 Ne še ne boš!
Padla sem v nezavest. Negibna sem obležala w trawi. Slišala sem rešilca,a nisem morala wstati. Spet sem bila nezawestna. Tokrat sem se prebudila w bolnišnici. Pred menoj je stala bolniška sestra,moja mami in moj ati. Mami je jokala,ker je mislila,da sem mrtwa. Ampak kako bi bila mrtwa,če mi srce utripa. Jooj! Odprla sem oči,moja mami je planila k meni,ampak j je bolniška sestra prej zaustawila. Rekla ji je,naj se še malo spočijem. Grozno me je bolelo čelo. V ogledalu sem zraven lahko videla,da imam šive. Jooj,kako me je bolelo. Imela sem zvit gleženj. In... Moja frizura. Postrigli so me... Nick vrnila ti bom,sem si rekla sama pri sebi. Kar si mi naredil,mi boš tudi plačal. Postrigel me je,za 3 cm. Kreten! Jooj,skoraj sem znorela. "Mami,a si ok?,"sem jo vprašala. " Ne,ker ti nisi,"mi je powedala. " Imaš veliko buško,zvit gleženj in nekdo te je močno udaril po hrbtu,zato imaš zlomljeno lopatico! Kaj? Nick,mi je vrgel kamen. " Povej,Lizzy kdo ti je to storil? Nisem ji morala povedati. Preveč me je bilo strah,da bi mi w šoli goworili špec kahla,luzerka,dojenček... " Nespomnim se,"sem ji rekla. " Potem si izgubila še spomin,?" mi je rekla mami in se še bolj razjokala. Očka jo je tolažil " To je samo zaradi twoje frizure ane Lizzy,s tem si si prikopala kriwdo in zdaj te wsi izivajo! " Ni res,w šoli mi goworijo piflarka," sem se zadrla. Znorela sem,tako močno,da mi je morala dati sestra pomirjewalne tabletke in me je uspavala za 1. uro. Ko em se zbudila,sem widela samo bolniško sestro in sporočilo:
∂яαgα ℓιzzу!
ηє мσяєνα νєč z∂яžαтι ѕ тєвσנ! čє ѕє ηє вσš ρσвσℓנšαℓα,тє вσωα мσяαℓα ∂αтι ω ρσѕωσנιтєν ιη ηє вσš ωєč žινєℓα ρяι ηαмα. яαzσčαяαℓα ѕι ηαנυ zєℓσ!
ℓєρ ρσz∂яαω ѕтαяšα,кι ѕтα zєℓσ ω ѕкявєн!
20. maj 2012
o šiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit neeeeeeeeeeeeext
20. maj 2012
u90832
u90832
Še 2 nexta bi rada!
20. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg