Forum
u59458
u59458
heii sem Trisha. Na šoli nisem ravo priljubljena ampak imam veliko skrivnost. Ahh če bi le spoznali mojo pravo jaz. Moj vzdevek je Trish ampak''prijatelji'' mi pravijo piflarka. Ja res je da sem dobra učenka ampak zato imam tudi svojo motivacijo. Moja starša sa kralj in kraljcia Giovanne(izmišljeno) se pravi da sem jaz princesa. Noben ne ve za to skrivnost se pravi bodite tiho pššš

To sem jaz:

Kot vsaka ''piflarka'' imam tudi jaz sovražnico Katlyn in njene goske
(prva je Mia ena od njenih gosk, druga je Katlyn potem od Katlyn fant Josh, zraven Josha njegov Bff Michael ter fant od Talie zraven Michaela)

No zbudila sm se kot vsak navaden dan živim sama z mojimi služkinjami in šoferjem ter se šolam (ko bom stara 18 let se odpravim V Giovanno in vladam deželi). Oblela sem se v šolsko uniformo in z Limuzino odpravila v šolo. Tam so mi kot vedno težile Katlyn in njene ''goske'' pučutila sem se osamljeno saj nisem imela BFF ali vsaj BF ali prijateljice. Pouk je potekal dolgočasno potem pa sem se odpravla domov na kosilo. Ko sem pojedla sem odšla poklicat kralja in kraljico.

J- js M-mami
M- Ja
J-hey mami kok si
M- okej ljubica ti??
J-ja pa vredi
M-danes sma ti z očetom poslala nekaj malega jurja sto za tri dni ok??
J- MAMI STARA SEM ŽE 16 LET IN TI MISLIŠ DA JE TO OK??
M- ja?!
J- no pa ti naj jaz povem to je božansko čaw čaw mami
M- okey bay
in je prekinla. Na pošto sem odšla dvignat denar in kaj to pomeni?? ŠOPHINNG JEEEEEEEEEJ
NEXT?????
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u59458
u59458
tnx ker bereš ampak še dva
27. julij 2012
NEXT! Za mene *puppy face*
27. julij 2012
u59458
u59458
heheh Forever young ampak name to ne vpliva še eden ampak lahko še oglašujeta če hočeta
27. julij 2012
u68138
u68138
NEXT
27. julij 2012
u59458
u59458
oki bom zdle
27. julij 2012
u59458
u59458
Prvo sem se odpravla v New Yorker potem v Bershaka in še v Anne Christine kupila sem si

[img]https://media1.fashionfreax.net/outfits/4f27295c1c99d_f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6[/img]

Ko sem vse to plačala sem se še odpravla na kos pice. Ko sem prišla sem se popomoti zaletela v neko dekle. Ugotovila sem da je tudi ona ''piflarka'' in da hodi na našo šolo in nima prijateljic.

J-js P-piflarka

P-oo oprosti res mi je žal
J-nič ne skrbi
P- res?
J- ja bi bila mja prijateljica??
P-ja!!
izmenjali sma si fonski in se odpravli na kos pice

P- Pia (piflarka)

Ampak prvo rabima malo preobrazbe sem rekla. Odšli sma v Girl's Beauty Salon (izmišljeno ime) tam so naju z veseljem sprjeli. Prvo sma odšle k frizeriki potem pa še stiliski. Obedve sma izgledali odlično
Js

Pia

potem pa sma odšle k meni domov. Vzela sma vsaka svoj laptop in odšle na Fb. dobla sem prijateljstvo od Pie in jo poterdila. Ko sma končali sma odšli v kuhinjo si naredit nekaj zajest in potem je odšla domov. Vzela sem pižamo in se ''vrgla'' v bano (kad). Nekaj časa sem se namakala potem pa sem se oblekla in vrgla na posteljo
27. julij 2012
u59458
u59458
in zaspala. NEXT??
27. julij 2012
NEXT!!!
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u59458
u59458
še eden
27. julij 2012
u578
u578
neext
27. julij 2012
neext !!
27. julij 2012
u59458
u59458
wauu tnx bom zdle
27. julij 2012
next zame k sm nova plis
27. julij 2012
u59458
u59458
Princeska Trisha zbudite se. Ahh sem zazehala in se vstala. Kot vedno me je zbudil ljubek glas moje ''služkinje'' Marie. Odpravla sem se v kuhinjo in pojedla zajtrk. Potem sem odšla v kopalnico se umila,naličla in se z Limuzino odpravila po Pio. Ko sem prišla sem rekla samo wauu bila je prečuduvita
js

Pia

vstopila je in skupaj sma se odpravilui proti šoli.

J-js P-pia G-goske K-katlyn

K- wauu od kdaj sta pa piflarki tako bogati??
G-hehehe
J-a si ljubusumna a??
K-kako naj bom ljubusumna na smetišarki??
G-dobra Kat
K- in kdo si pa ti kura??
P-veš jst nisem kura ampak moje ime je Pia in sem Trishina BFF
K-wauu nisem vedla da ima piflarka lahko prijatelje
G-heh
J-veš ka k****
GinK-ha??
J-če ti kej nepaše spoki ti in s svojimi racaki v votlino pa se J*** z svojim Joshom
K- bom veš ampak ne pred tabo
J-hh pridi grema

in sma odšle prvo uro smo imeli matematiko. Učili smo se računanje dolgih računov.

UM-učitelj J-js K-katlyn N-neznanka P-piflarka s-piflar

UM- no učenci kdo bo znal tale račun?

KOLIKO JE 345x200+40-100x3456x0??
N- 23000.
UM- ne
K- 45637890??
UM-hehe nop
S- 30
Um-ne še kak pameten odgovor??
P-10
UM- joj ne!!
J- 0??
Um- končno bravo piflarka
joj še učitelj mi reče piflarka res sem na slabem ampak se ne uziram na to. Pouk je trajal lepo saj je bila z mano Pia. Ko sma končali sma se odpravili domov postila sem jo pred domom in se odpravla v slaščičarno. Ampak tam me je nekdo....
next??
27. julij 2012
neext!!
27. julij 2012
u67720
u67720
next!!! sm nova bralka!
27. julij 2012
NEXT!
27. julij 2012
next next next full kull
27. julij 2012
u59458
u59458
Oki ker se mi neda čakat bom zdle

------------------------------------_--------------------------------------------------------------------------
Ampak tam me je nekdo prepoznal.

J.js n.neznanec
N.poglejte vsi princesa iz Giovanne je tu!?
J.hehe kako ljubko smpak ne!
N.prosim princessa
J.takoj samo tiho bodi kaj želiš??
N. Sem reven predojalec slaščic tvoji družini že služim več kot 10 let.
J.cool
N.kaj boste imeli. Vaš visočanstco?.
J. ne kliči me tako ampak kar Trish
N.kot želite.
Naročila sem si sladoled ga pojedla in odšla domov. Vzela sem mojega konjs Vranca in odšla jezdit. Jezdla sem po hribih in okoli jezera ko sem bila že utrujena sem si pogrnala deko in rahlo zadremala. Jutri je sobota hvala bogu in ni šole zaro sem se odločila da lahko pride k meni prespat Pia. Poklicala sem jo in odgovorila mi je da pride takoj. Imeli sma svoj zasebni "pižama" party. Igrali sma se flaša resnice ko me je vprašala če želim biti kdaj princesa?! HM no...
Next??
27. julij 2012
u59458
u59458
Oprostite za kratek Next ampak trenutno pišem iz Ipada
27. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
28. julij 2012
u67720
u67720
next
28. julij 2012
next
28. julij 2012
neext !!!
28. julij 2012
u59458
u59458
No veš hm no Pia js imam veliko skrivnost ampamk mi neboš verjela.
Povje že nkrat.
Oki sem rincesa Giovanie.
Kwa??
Nč kwa sem princesa
Ne verjamem ti!
Pa moreš
Okej če si t res princesa potem sem jaz samo navadno dekle
Ne nisi si princesina BFF
OOOO ura je že bila 00.47 zato sma se odpravili v posteljo. Zjutraj sem se zbudila ko je še Pia sladko spala. Odkotalila sem se do postelje in odšla pod tuš. Potem sem se naličlain oblekla in odšla v park na sprehod s kolesi.

Oblačila

Ko sem hotela pakirati kolo sem se zabila v štango. Hotela sem se pobrati ko me je nekdo prehitel. Imel je modre oči in lpo izkeslano telo

https://www.fanpop.com/spots/twilight-series/images/2196841/title/jacob-pre-phasing-photo?ir=true

J.js l.on

L. No lepotička podi bolj previdna nasljednič
J.hehe zardela sem v obraz hvala vse vredu??
L.bo ko mi boš dala tvojo fonsko.
J.a haha
L.ime mi je. Luka
J.wauu lepo ime meni pa Trisha
L.tudi tvoje ni slabo
Mrem it by. Bay luka sem še zaklcala potem pa zbežala domov. Hitro sem zbudila Pio in ji vse povedala.
Next??
28. julij 2012
u67720
u67720
next
29. julij 2012
u59458
u59458
oki še dve
29. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike