Forum
u21111
u21111
''jaz piflarka, nikoli!'' to je začetni stavek vsakega piflarja/piflarke..1.kako prepoznati piflarja?:kot sm rekla po začetnem stavku. ko ga pokličeš reče d ne more, se hvali z učenjem in med vsakim odmorom ga vidiš za knjigo..večina piflarjev se obnaša po bontonu..je tiho ,odgovori ko je vprašan itd...miti o piflarjih:ne privlačni, majo očala , niso za žur itd...no vrnimo se k zgodbi ...tokrat boste spoznali piflarko ki se je prešolala iz druge šole v šolo kjer sem jaz...
zjutraj nam učiteljica predstavi učenko zarjo..takoj ko jo vidimo dodamo učiteljičinemu stavku ''dobrodošla'' piflarka..in ne k meni se usede...ampak med odmorom ne sedi za knjigo..hoče mi pomagati narediti d.n...in to še ni vse..po koncu pouka mi reče če bi bila njena naj frendica..zavrnm jo itak..in jo grem k frendom zajebavat..čez tedn dni pa samo med uro reče zdaj je pa dovolj..seveda to reče šepetajoče..in naslednji dan pride v šolo da je nisem prepoznala ...oblečena po opisuinki mini krilo , majica z velikim dekoltejem s čisto tankimi naramnicami črne barve, ketna okoli krila in 10 verižic najmanj okrog vratu..to pa še ni vse, imela je zapestnice..pobarvana je bila na črno in emo hairstile...črna okol oči in pinki glos..prinese knjige in se uči..pride moj fant in jo začne ogovarjati..ubistvu osvajati...nato pa
13. julij 2010
XXL
looool
13. julij 2010
u20705
u20705
dej naprej
13. julij 2010
nexxxxxxxxxxxt pliiiiiiiiiis
13. julij 2010
u23904
u23904
next pa hitr
13. julij 2010
u21111
u21111
čakte sm bla s šopingu
13. julij 2010
ja dej nadaljuj!!
13. julij 2010
boš kmal next
13. julij 2010
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NETX NEXT NEXT NEXT NEXT
13. julij 2010
nextej!!
13. julij 2010
u20705
u20705
dej že naprej nooo!!!
13. julij 2010
nadaljuj pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiis next
13. julij 2010
u21111
u21111
me čudno pogleda..in mi reče kaj ko bi se skupaj učili, itak d ji rečm ne..zvečer gremo s frendi v disko in vidimo tam to piflarko...pleši z mojim fantom nato pa mi fant reče konc je...konc je jz tm omedlim in mu zagrozim s samomorom pride piflarka in mi reče da imam še celo življenje pred sabo in da me fant ni vredn..rečm ji ''kaj si pamtna..zrd tebe me je pustu'' ona pa mi pove d onedva ne hodta..za sekundo sm hepi sam kaj mi to pomaga itak je konc in že odhitim k baru in se napijem...grem na šank in tam začnem plasat striptiz..vsi moji frendi se mi režijo in plešejo z mano samo piflarka se mi ne reži..in že mi fantje ponujajo dnar za sex in za plese..prleti piflarka si sleče plašč in me zakrije ter me zvabi k sebi domov..tam tudi prespim..naslednji dan je bila sobota pri njej ni bilo nikogar doma pri meni pa tut ne...začne me karati zakaj sem to naredilaa..opravičim se ji in se ji zahvalim ker me je rešila...končno nastopi ponedeljek..s prijateljico zarjo se odpraviva skupaj u šolo...kmalu pa
14. julij 2010
u21111
u21111
nadaljujem??
14. julij 2010
u23904
u23904
next
14. julij 2010
u21111
u21111
vidim plakate..zarja rešila prostitutko nino(jaz)..nina skoraj izgubila nedolžnost, najemi strank za nino 50%ceneje, nina pijana in seksualna..joj kaj nej nrdim.....zarja se podstavi predme in začne flirtati z bivšim mijum fantom ki je odgovoren zate plakate...joj zažvali ga..na jok mi gre a tedva nista vredna mojih solz..v mislmih že dodam novo pripombo o piflarjih:želijo biti tvoji bff in išćejo prav vsako šanso da se ti izkažejo v dobri luči,,kmalu ugotoviš d je fejk in d te piflar bivši bff k si ga imel full rd stru srce in te zajebavu v glavo..no vrnimo se k zgodbi ..jokam in grem domov...naslednji dan pridem v šolo in zarja mi vse razloži za včeraj..kmalu vidim plakate nina rešila zarjo pred prostitucijo..tega ne prenesem da nedolžen človk trpi-.-zavpijem na glas in rečm''jaz sm tista ki bi kmallu postala lajdra in zarja me je rešila...
naslednji dan pa vsi mudeŁŁi k zarji...bliža se test za mto in anglo po možnosti pa bom vprašana še zgodo in gefo...nda se mi učit in zto se jokam..pride zarja k men in mi reče ''kaj ko bi se našemili in bi bila jaz ti in ti jaz''...zdi se midobra idea in privolim...
itak me učitlca vpraša in dubim 5..pišem 5 zarje piše šut
joka se saj je ti 8 class in se šteje,...nato pa
14. julij 2010
nesti please čim prej
14. julij 2010
nexti*
14. julij 2010
u1354
u1354
brzveze
14. julij 2010
nextejj
14. julij 2010
u10862
u10862
next!!!
plissssssss
14. julij 2010
u21111
u21111
greva skupaj domov...zahvalim se ji za oceno in ji izrečem sožalje za cvek..reče :ahh saj bom itak ju3 popravila..še malo se sprehajava in omedli..hitro pokličm rešilca in jo odpelje v bolnico...zdravnik ugotovi d ma levkemijo...nato ji nehote to povem...odloči se d bo uživala lajf do konca...in greva skupi u šoping.....kupi obleke in perilo...odloči se d bo uživala življenje....nnato pa.........ker nimam več idej nej mi kkšn pomaga...kr č n dubim ideje je to konc!!
15. julij 2010
u10862
u10862
ne konc ker je full dobbra!!!!!!!
15. julij 2010
u21111
u21111
oki..bom že našla kakšno idejo
15. julij 2010
u23904
u23904
dej naprej
15. julij 2010
u10862
u10862
dj naprei!!
15. julij 2010
u22117
u22117
next!
15. julij 2010
u21111
u21111
jo povebim na sok..tam se zaklepetava..nato pa pokliče njen osebni zdravnik..greva po izvide in zdravnik se nama močno opraviči saj je šlo za pomoto..in nam da nou izvid in piše d je noseča....najprej mi seveda pove kdo je oče in zdaj jaz omedlim..zbudim se na bolniški postelji ob meni pa bivši fant in zarja...rečm jima d bi bila sama ...onedva sta še kar ob meni..rečm jima nmorm žvet s hinavci in nato še zavpijem...onedva gresta vn..naslednji dan v šoli mi zarja napiše listek''oprosti, to se je zgodilo predn sm prišla na šolo in rekel je d je samski..med odmorom stopim do bivšega in mu rečm varal si me predn sm ti dala konec!!!
nato pa vprašaam zarjo kaj misli z otrokom....reče d bi ga imela..nato pa jaz
nadaljujem??
15. julij 2010
u23904
u23904
nadeljuj
15. julij 2010
u21111
u21111
kko saj si še v osnovni šoli!!!!vn te bodo vrgli če zvejo d ge boš obdržala...dj ga v posvojitev!!!!ampak noče..prosi me če bi ji lahko pomagala skrbeti za otroka..seveda ji rečm ja samo dej ga saj v rejo dokler ne dobiš službe ..ne nočem..otrok je nekaj najlepšega kar se mi je zgodilo v lajfu..nato pa
16. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg