Forum
➳ Heiiia
➳ Tale klub sem ustvarila, ker obožujem fotografiranje in hočem da se vsi povežemo s ostalimi ljubitelji fotografiranja in se pogovarjamo o tem, objavimo svoja dela, kritike (kaj bi lahko izboljšal na sliki, kaj je še posebej dobro, ocena) in objavimo kakšne namige, pogovarjamo o najboljših fotografih, si pomagamo...
➳ Pravila
❥ Brez kreganja
❥ Brez kletvic
❥ Brez trollanja
❥ Kritike so kul
❥ Vsi smo enakovredni - vsi lahko
objavljajo, dajejo kritike, ne glede na
izkušenost, starost...
❥ Zabavaj se
➳ To ni tekmovanje, ni važna izkušenost,
ne tekmujte kdo je boljši, važno je le da
zabavamo, naučimo nekaj novega in da
se ljubitelji fotografiranja poveženo
➳ Včasih bom objavila (lahko tudi vi) lekcije, ki se jih lahko po želji prebereš (npr. pravilo treh, editing...)
➳ Upam, da ste razumeli bistvo, če pa ne pa pište na zs
➳Prijavnica:
Fotografsko ime:
Starost:
Instagram (če ga maš):
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti:
Kakšna tvoja slikca (če ne znaš dat sm ---> zs):
10. november 2017
Prijavnica:
Fotografsko ime:Mari
Starost:13
Instagram:nimam
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera,naj fotograf: Rekla bi,da slabo fotografiram,pač večinoma uporabljam kamero, naj fotografa nimam
Kakšna tvoja slikca:hm od slik,ki jih mam shranjenih imam samo profilko
10. november 2017
➳Prijavnica:
Fotografsko ime: Zara
Starost: 12
Instagram (če ga maš): _blazka24_
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti: telefon. pač trenutno sem mal opustka fotografiranje sam bom spet začela.
Kakšna tvoja slikca: dam pol ko bom na compu
10. november 2017
➳Prijavnica:
Fotografsko ime: Hermina
Starost: 12
Instagram (če ga maš): @lorein.gray
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti: Telefon, sem bolj amaterska fotografinja, sicer pa imam nekaj hudih slik. Včasih jih tudi editam, a to zelo redko.
Kakšna tvoja slikca (če ne znaš dat sm ---> zs): trenutno nimam nobene na shrani.si
10. november 2017
➳Prijavnica:
Fotografsko ime: kar Hanna al nekaj
Starost: 13
Instagram (če ga maš): ti_b312
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti: Moj tata me večkrat pohvali, da imam dobro pozicijo, da je fotografija uravnotežena... Sicer kamere še nimam, ampak sem začela varčevati, da si bom lahko kupila tak dober fotoaparat. Fotografiram na telefonu Huawei, za katere naj bi veljajlo, da imajo dobre fotoaparate. Ponavadi fotografij ne urejam, saj se mi zdi, da to uniči delo in fotografija ni več tisto, kar je bila.

10. november 2017
vav hanna kok dobre fotke, boljš od mene, aja jst pa sm se tud pozabla se predstavt (da boste se kej o men zvedl) sm pozabla sam da pridm do compa, ce pridem do njega
10. november 2017
hvalaaa.... čeprav prvi sem dodala malce filtra...
11. november 2017
ja js skos urejam moje so čist drugačne od originalov ene pa ne, tko kot si ti rekla včasih jo uničim sam se to takoj ne zavem, sam ponavad je pa boljš ma nevem
11. november 2017
No zdej pa, da se še jz predstavm, da boste še kej o men zvedl:
Fotografsko ime: Foxy
Starost: 15
Instagram (če ga maš): FunnyBunnyJoshie
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti: Nevem, jz sm bol begginer, mogoč 3 mesce nazaj sm začela res obožvt fotografiranje, slikam s telefonom in ponavad mal preveč uredim slike in ja mam mal čudn stil, včasih nardim slike mal pretemne, probam se izognt ampak mi ne gre, moj naj fotograf je Mario Aldecoa (Coyote team), ful je dobr tud Peter McKinnon in ful so mi všeč tud slovenski fotografi npr. Jurij Pelc..., obožujm še veliko drugih fotografov ampak nebom vse naštevala
11. november 2017
Ime: Tim
Starost: 17
Snapchat: nimam
11. november 2017
A sem sprejet
11. november 2017
ja sam dej dokonca celo prijavnico izpoln, prekopiraj pa napiš vse podatke
11. november 2017
➳Prijavnica:
Fotografsko ime: Pices
Starost: 14
Instagram (če ga maš): zs, če že
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti: ful rada fotografiram že dolgo časa ☺ mogoče 3 level? Idk hehe... telefon...
dam pol, da jo še naložim
11. november 2017
ok
11. november 2017
sprejeta
11. november 2017
Falaa ;3
11. november 2017
➳Prijavnica:
Fotografsko ime: Zara
Starost: 13
Instagram (če ga maš): nimam
Kako se oceniš, kateri level misliš da si v fotografiranju, ali imaš kakšen poseben stil, telefon ali kamera, naj fotograf, posebnosti: Amm jaz osebno mislim da dobro fotografiram in tudi moja sestra in starši mi to pravijo. Res uživam v tem. Fotografiram z telefonom Iphone 7 učasih pa z Samsungom. Nimam posebnega stila, drgače rada slikam naravo.

11. november 2017
waaaw kok je 1. slika lepa, kako lahko tok lepo
11. november 2017
Hvala to sva s prijateljico naredile zaradi ozadja, ker so zelo lepe barve.
11. november 2017
https://tmp.igre123.com/images/gallery/2/229682/406195.jpg

Evo, ena včerajšnja fotka Upam, da ti je všeč! Ne morem je drugače poslati, oprosti... lahko pa greš v mojo galerijo na igrah
11. november 2017
Ena slika z Asio no ni moj pes sem ga peljala na sprehod v zavetišču.
11. november 2017
omg kok lepo
11. november 2017
Moje slike :
ta je posneta v začetku septembra pač rada fotografiram naravo. na sliki je izvir suhodolnice.
Tudi če ne verjamete to sliko sem res sama slikala. slikano je na Hrvaškem (Novigrad)
11. november 2017
prvo sliko mi je zasukalo fak
11. november 2017
wtf, how tell me how, kok dogra slika z sončnim zahodom omggggggg<3
11. november 2017
Klikni na prvo sliko
11. november 2017
FunnyBunny bila sem samo na pravem mestu ob pravem času. res je da je tam zelo lep sončni zahod.
tk lepo se ga
vidi samo na enem mestu.
11. november 2017
ful dobr, pa lej tud ce si bla na pravem mestu ob pravem času, to ni važno, ujela si dobr trenutek in videla dobro sliko, tisti ki je slab v fotografiranju vrjetno ne bi opazil tega trenutka, bodi ponosna
11. november 2017
hvala.
iPhone SE dela full lepe slike in to je tut pomagalo da sm ujela pravo svetlobo pa da dejansko ni posvetlilo ali potemnilo slike.
11. november 2017
kul
11. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg