Forum
u60547
u60547
hvala za zmago ;*
15. januar 2012
u62497
u62497
nzk
15. januar 2012
u59330
u59330
o nee! a sem res izpadla?!!!?
jaz bom svoje tastare ubila!
sem mela pripor!!
agrrrrrrrr
16. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg

16. januar 2012
u35981
u35981
http://www.google.si/search?tbm=isch&source=mog&hl=sl&gl=si&client=ms-android-samsung&q=barbie&sa=N&biw=320&bih=341&sei=d14UT-qFE8qhOqu6kIsD#p=2
16. januar 2012
https://www.google.si/imgres?q=barbie+doll+pictures&hl=sl&gbv=2&biw=1152&bih=749&tbm=isch&tbnid=tULvwmEkbslUbM:&imgrefurl=https://barbies4sale.blogspot.com/2011/01/barbie-collector-generations-of-dreams.html&docid=ENpNCpRxA4LLIM&imgurl=https://2.bp.blogspot.com/_7bBBHc3rBrY/TSVU4YLdSuI/AAAAAAAABPY/cR7hY9IwlpE/s1600/Barbie-Collector-Doll.Generation-of-Dreams-0002.jpg&w=500&h=500&ei=BH8VT-S4HNGi-gb75NDeAg&zoom=1&iact=hc&vpx=105&vpy=413&dur=164&hovh=225&hovw=225&tx=130&ty=193&sig=111834477441991702027&page=5&tbnh=167&tbnw=154&start=88&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,8
17. januar 2012
u62497
u62497
super use ;*
17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
OOOOOOOOOOCENE!!!!!!
18. januar 2012
u62497
u62497
ocene dam jutr, da še malo razmislim o izzivu
18. januar 2012
u62497
u62497
Mogoče, pa dam ocene dans in izziu jutr
................................................................................................................
OCENE

čσкσgιяℓ :3: Barbie ima svetle lase in tudi precej dolge. Oblečena je v sodobno oblekico in ima tudi nekaj modnih dodatkov (očala, uhani, torbica). Torej, vse je modno, zato je v redu!

Klareeq*: Barbie ima svetle lase, spete v čopke. Ima modne dodatke (uhane), obleka je pa malo podobna kostumu, ki ga oblečemo za pusta. Drugače pa je dobro opravljeno.

lizika -3: Ko sem opazila tole sliko... Sem takoj vedela kdo je zmagovalka izziva! Dolgi, svetli lasje, črne kopalke, modni dodatki (uhani) in povrhu vsega še seksi poza? Halo, to je super!

kelsia: Modna pričeska, pisana obleka, modni dodatki (uhani), pa še make-up! Super!

isa-i-love-you: Lahko rečem le super!

Zmagovalka izziva je...
.
.
.
.
lizika -3
Kot sem ti že napovedala ...
Čestitam, pri naslednjem izzivu lahko objaviš dve sliki, od katerih bom jaz izbrala boljšo. Dobila si imuniteto, zato naslednjič ne moreš izpasti.

Izpade pa...
.
.
.
.
Za vas imam eno opozorilo. Z Lucky-3 sva se zmenili, da ji dam še eno priložnost, ker so ji starši dali pripor, ampak niti tega izziva ni naredila, zato jo moram izključiti. Vem, da je mogoče dobila spet prepoved, ampak prijava dela dolžnost. Žal mi je!
18. januar 2012
izziv?
18. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
OMG....hwala, še nuben me ni tok pohvalu......hvaaaaaaaaaalaaaaaaa, hvala, hvala.....
19. januar 2012
u35981
u35981
iiiiiiiiiizzzzzzzzzzzziiiiiiiiiivvvvvvvvvv
19. januar 2012
u62497
u62497
8. IZZIV

Si lahko predstavljate? Uvrstile ste se že v 8. krog! Pa razmislimo malo; morate pa biti res dobre, da ste že v osmem krogu! Samo redno opravljanje izzivov in dobre slike so vas pripeljale do sem!
**Tokrat se bomo preselili v čisto drugačen svet! Svet senc in teme... Tam vlada temačna princesa, princesa senc in žalosti. Si jo lahko zamislite? No, da vidimo kakšno domišljijo imate, vaša naloga je, da najdete sliko Princese senc. Slika je lahko računalniško narejena, ampak naj ne bo preveč kičasta. Pazite katere oraske boste uporabili, kajti v svetu senc ni pisanih barv. Vso srečo & časa imate do ponedeljka.**

19. januar 2012

Ok?
19. januar 2012
u59330
u59330

kiss

strawberry

tiffany pisani

barbie

princess of fire
20. januar 2012
u59330
u59330
reeess hvala da si mi dala še eno priložnost, ker mi je full fajn na tem tekmovanju!!!!
...no, a drgač so okej slikce???
20. januar 2012
u60547
u60547

20. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg

20. januar 2012
http://www.google.si/imgres?q=princess+of+the+dark&um=1&hl=sl&biw=1280&bih=705&tbm=isch&tbnid=CXk3Dgq_GN0tFM:&imgrefurl=http://thediscarded.wordpress.com/&docid=gMnl9fsj-FFnTM&imgurl=http://thediscarded.files.wordpress.com/2010/12/amaranth_by_princess_of_shadows.jpg&w=400&h=428&ei=tYMZT8uwIc_s-gbb8I3DCg&zoom=1&iact=hc&vpx=536&vpy=142&dur=526&hovh=232&hovw=217&tx=140&ty=161&sig=108963516795063876893&page=1&tbnh=158&tbnw=148&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:2,s:0
20. januar 2012
u35981
u35981
u59330
u59330
O C E N E ! ! ! !
23. januar 2012
u62497
u62497
OCENE
čσкσgιяℓ :3: Ta slika mi je všeč, ker je princesa slikana polek križa (veliko križev zasledimo na pokopališčih, pokopališča pa so kraji kjer žalujemo) in prav to daje občutek nekakšne bolečine. Super!

Lucky-3: Druge slike Ok. Slika princese je v redu, keer princesa joče in to da občutek bolečne. Drugače tisti ogenj ne paše ravno zraven, ker je živih barv, ampak je prav tako v redu.

Klareeq*: Slika je v redu. Princesa ne kaže nikakršega veselja, kar je tudi prav. Prej bi rekla, da za nekom žaluje. V nalogi sem naročila naj bo tako, zato je slika super!

lizika -3: Izberem 1. sliko. Princesa je slikana na samoti, za oporo ima en sam element-steber. No kaj naj rečem, slika je vsekakor odlična!

kelsia: Vrane in princesa... Ni videti živih barv, vse so več ali manj temne. Odlično!

isa-i-love-you: (Torej... Rekla sem, da sliko lahko date samo eno, le zmagovalki izziva je dovoljeno dati dve. Če se bo zgodilo, da boste dali več slik, bom vedno izbrala zadnjo. Ker pa je zadnja slika enaka sliki kelsie, izberem predzadnjo.) Princesa in smrt... Nič živih barv, pusta pokrajina, odlično!

Zmagovalka izziva je...
.
.
.
.
čσкσgιяℓ :3
Čestitam, pri naslednjem izzivu lahko objaviš dve sliki, od katerih bom jaz izbrala boljšo. Dobila si imuniteto, zato naslednjič ne moreš izpasti.

Izpade pa...
.
.
.
.
kelsia
Žal mi je, dobra tekmovalka si bila. Good Bye!
23. januar 2012
Wiii Hwala, next izziv?
25. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
izzzivvv....
25. januar 2012
no u wesele mi je blo sodelovt vso srečo
26. januar 2012
u35981
u35981
izziv
26. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
iiiiizzzzzzzzziiiiivvvvvvvv.............plosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosmplosm......mal se mi je utrgal...
26. januar 2012
u62497
u62497
haha, ja malo se je zavleklo, ker sem mela ful testou, pa bom zdei dala izziiu. oblubim!
26. januar 2012
u62497
u62497
9. IZZIV
http://data.whicdn.com/images/13535226/photography088_large.jpg
**Vsi vemo kako škodljivo je kajenje, kako se mame jezijo, če si naredimo brez dovoljenja kakšen pirsing, ali tatoo. Vsaka bo dobila drugačno nalogo in sicer, nekaj od naštetega. To sliko poiščite in jo oddajte do ponedeljka. Vso srečo & če potrebujete še kakšna navodila me vprašajte po zs.**

NALOGE
čσкσgιяℓ :3: Tvoja naloga je, da poiščeš sliko dekleta, ki ima tattoo.
Lucky-3: Ti si dobila nalogo, da poiščeš sliko dekleta, ki kadi.
Klareeq*: Poišči sliko dekleta z uhani oz. pirsingom.
lizika -3: Poišči sliko fanta, ki kadi.
isa-i-love-you: Najdi sliko fanta s tattoo-jem.

PS: Izziv je težek, zato vam pošljem primere po zs-ju.
26. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg