Forum
Prikupna Linda, ki je stara 16 let je zelo pridna učenka. V šoli dosega najvišje standarde in s tem lepe ocene.Medtem ko se druge punce samo gledajo da bi bile lepe za fante je ona prav neobičajna najstnica ki jo vsi sovražijo razen njenega štirinožnega prijatelja Bena. Njej glasba pomeni največ in želi si postati pevka a kaj ko ji zlobni sošolci skušajo preprečiti njen pevski nastop na šoli.
Linda, 16 let:

Njena najhujša sovražnica, najbolj priljubljena na šoli (Handra), 16 let (punkerica):

Beno, njen kuža:

Next?
16. april 2015
Ni nobenih nextov ampak ker je tolk dougčas bom kar nextala
Zbudila sem se zgodaj zjutraj ob 6.00 brez budilke. Vstala sem se iz svoje prečudovite zelene postelje in pojedla moje najljubše čokoladne kosmiče. Uredila sem si pričesko in si oblekla belo srajco in črne hlače. Obula sem še črne balerinke in si umila zobe nato pa sem kar odhitela proti šoli saj nobenega ni bilo ker sta mama in oče na razvajanju v Toplicah, moja sestra pa študira na Harvardu. A več o tem kasneje.
Skratka, odhitela sem proti šoli in pred njo srečala mojo najhujšo sovražnico Handro. Spet je bila oblečena v črno in je prava punkerica. Njej so idoli Black Veil Brides, meni pa Little Mix. Največja idolka mi je Perrie Edwards iz Little Mix.
H-Handra, J-Jaz
H: Joj, kako osladno si oblečena in urejena! Fuuj!
J: Sebe poglej ptičji gnoj!
Zasmejala sem se in stekla pred učilnico. Tam sem videla Handrini BFF Sanjo in Aleksandro. Sicer imata čisto drugačen stil kot ona saj imata oblečeni roza krilci ampak se ji prilizujeta in s tem sta podvodji.
Sanja in Aleksandra (Sanja levo, Aleksandra desno)

Moja frizura:

Moj stil:
Bela srajica

Črne hlače

Črne balerinke

16. april 2015
Next? Aja pa potrudla se bom da bodo naslednji nexti daljši
4 nexti za nadaljevanje
16. april 2015
u192383
u192383
Next,plis čim prej
16. april 2015
u192380
u192380
next
16. april 2015
u192375
u192375
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt
17. april 2015
u192383
u192383
next
next
next
next
17. april 2015
next
18. april 2015
Nextala bom kr na foni da neote do torka čakal aja pa hvala za pohvale
Ko sem ju zagledala sta se bahali pred mano tako kot zmeraj. Nisem se obremenjevala z njima. Stopila sem do zeleno pisanih vrat učilnice biologije. Ta predmet imam najraje izmed vseh ker mi res gre. Naenkrat se je pred mano vsul cel razred. Kazali so mi jezik. Počutila sem se grozno. Do učilnice je stopila naša učiteljica biologije ga. Travnikova. "Kaj se. dogaja?" je jezno vprašala vse razen mene. Ona je res carica. Vedno me podpira in mi. pomaga. Sošolci so v en glas vzkliknila da nič g. Travnikova pa je odšla v zbornico. Spet je pred mano stopila Handra ki je nosila črno jakno in črne hlače. "Joj kako butasta si da si nič ne upaš." Počutila sem se grozno in ji odgovorila...
-----------------
Kaj mislite kaj je odgovorila Linda?
Next?
19. april 2015
Na fonu je nastal čudn next ampak naslednjič bo boljši
19. april 2015
Učiteljica

19. april 2015
Handrin stil

19. april 2015
u192383
u192383