Forum
нαιlloυ.
z мαĸe_мe^^ ѕvα ѕe odločιlι,dα ɴαpιševα zɢodвo z ɴαѕlovoм:
peтje? ɴe!! pleѕ?
ɴo pα вoм ĸr zαčelα.тα zɢodвα вo ιzмιšljeɴα.pιѕαlι вovα ĸoт,dα ѕvα v vloɢι ɢlαvɴe ιɢrαlĸe eммe.
Haii,jst sem Emma,to sem jaz:

Stara sem 16 in moram se kmalu odločiti kaj bom po preobrazbi.
Da vam predstavim še mamo Vesno(39 let) in mojo mlajšo sestrico Evo(4 leta):

Na žalost očeta nimam,ker sta se z mamo ločila.
Aja,to je pa moja bff Lana:

Enako je stara kot jst,obe hodiva v enaki razred.
To je pa skrivnost:
Ta fant mi je pa zelo všeč:

Nextam?
22. avgust 2012
neeext!!!
22. avgust 2012
NEEXT!
22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
22. avgust 2012
Super,nexta Make_Me.
23. avgust 2012
next
23. avgust 2012
cool,hvala,zdai bo nextala Make_Me.
23. avgust 2012
u102357
u102357
next
23. avgust 2012
u74779
u74779
Next za najino 1. bralko: Daisy Oi, kako si kaj? Doma sem začela pisati dnevnik. na vratih je pozvonilo. Hitro sem jih odprla in zagledala Lano. Začeli sva delati domačo nalogo. "Zakaj si govorila z Richardom?" Me je vprašala pri 9 nalogi-zadnji nalogi. "Dokončajva to nalogo še in potem ti bom vse razložila. "Hm, čudno,... Odgovor je 25 v rešitvah, jaz pa sem dobila 250!!!" Je rekla Lana in se popraskala po glavi. Zasmejala sem se in rekla: "Zato, ker si množila z 10 ne pa z 1!!!" Lana se je nasmehnila in popravila. "Končala!" Sva rekli istočasno. Pospravila sem zvezke in ji potem vse razložila, zakaj sem govorila z Richardom. Ko je Lana odšla, mi je napisala po gmailu:
Lana: Ugani, kdo pride k tebi?
Jaz: Kdo?
Lana: Richard.
Jaz: Ni možno...
Lana: Prav zdaj je pred tvojo hišo, vem pa ker mi je zdaj napisal.
(Pogledala sem skozi okno in ga zagledala. Res je bil on.)
Jazay, morm it...
Lanarečno... Čaw...
In si končale pisati. Zaprla sem računalnik in si spet oblekla isto obleko, kot za v šolo. Ura je bila že 20.13, zato sem se še malo bolj uredila, kot prej. Že je hotel pozvoniti, ampak sem jaz prej odprla vrata. Stopil je naprej in me strastno poljubil. Nisem razumela, kaj se dogaja a sem uživala. Vrnila sem mu poljub še in še in še. Šlo je mimo kakih 5 minut, ampak sva se še zmeraj poljubljala. Razložil mi je vse in rekel, da je tudi on vame. Nekaj časa je še bil pri meni doma, potem pa me je peljal ven. Odšla sva v park in se tam spet poljubljava.

Pogledala sem na uro in rekla: "Ojej, ura je že 22.57. Moram iti, adijo!" In odtekla domov. Vso pot sem razmišljala samo o najinih poljubih. Ugotovila sem, da sem danes imela prvi poljub. Vsa vesela sem doma to razložila mami, ker je bila jezna, da sem se vrnila domov tako pozno. Takoj, ko sem ji povedala, kaj se mi je zgodilo, se je začela veseliti za mene. Počasi sem šla spat. V postelji sem razmišljala, kako se bo obnašal jutri v šoli, ko mu bom blizu. Vstala sem s postelje in šla pozdraviti Evo. Vlegla sem se k njej, ker je bila še budna. Objela sem jo in zaspala.
23. avgust 2012
Next!
23. avgust 2012
u74779
u74779
Sori, me nekaj heca:
Next za najino 1. bralko: Daisy Oi, kako si kaj? Doma sem začela pisati dnevnik. na vratih je pozvonilo. Hitro sem jih odprla in zagledala Lano. Začeli sva delati domačo nalogo. "Zakaj si govorila z Richardom?" Me je vprašala pri 9 nalogi-zadnji nalogi. "Dokončajva to nalogo še in potem ti bom vse razložila. "Hm, čudno,... Odgovor je 25 v rešitvah, jaz pa sem dobila 250!!!" Je rekla Lana in se popraskala po glavi. Zasmejala sem se in rekla: "Zato, ker si množila z 10 ne pa z 1!!!" Lana se je nasmehnila in popravila. "Končala!" Sva rekli istočasno. Pospravila sem zvezke in ji potem vse razložila, zakaj sem govorila z Richardom. Ko je Lana odšla, mi je napisala po gmailu:
Jazay, morm it...
Lanarečno... Čaw...
In si končale pisati. Zaprla sem računalnik in si spet oblekla isto obleko, kot za v šolo. Ura je bila že 20.13, zato sem se še malo bolj uredila, kot prej. Že je hotel pozvoniti, ampak sem jaz prej odprla vrata. Stopil je naprej in me strastno poljubil. Nisem razumela, kaj se dogaja a sem uživala. Vrnila sem mu poljub še in še in še. Šlo je mimo kakih 5 minut, ampak sva se še zmeraj poljubljala. Razložil mi je vse in rekel, da je tudi on vame. Nekaj časa je še bil pri meni doma, potem pa me je peljal ven. Odšla sva v park in se tam spet poljubljava.

Pogledala sem na uro in rekla: "Ojej, ura je že 22.57. Moram iti, adijo!" In odtekla domov. Vso pot sem razmišljala samo o najinih poljubih. Ugotovila sem, da sem danes imela prvi poljub. Vsa vesela sem doma to razložila mami, ker je bila jezna, da sem se vrnila domov tako pozno. Takoj, ko sem ji povedala, kaj se mi je zgodilo, se je začela veseliti za mene. Počasi sem šla spat. V postelji sem razmišljala, kako se bo obnašal jutri v šoli, ko mu bom blizu. Vstala sem s postelje in šla pozdraviti Evo. Vlegla sem se k njej, ker je bila še budna. Objela sem jo in zaspala.
23. avgust 2012
u74779
u74779
Ta next je namenjen najini prvi bralki: Daisy
23. avgust 2012
u74779
u74779
Zjutraj sem se zbudila in se oblekla. odšla sem v šolo. Stopila sem do Richarda in ga pozdravila: "Oi, kako si kaj?" Pogledal me je in se mi izmuznil.
23. avgust 2012
u74779
u74779
Doma sem začela pisati dnevnik. na vratih je pozvonilo. Hitro sem jih odprla in zagledala Lano. Začeli sva delati domačo nalogo. "Zakaj si govorila z Richardom?" Me je vprašala pri 9 nalogi-zadnji nalogi. "Dokončajva to nalogo še in potem ti bom vse razložila. "Hm, čudno,... Odgovor je 25 v rešitvah, jaz pa sem dobila 250!!!" Je rekla Lana in se popraskala po glavi. Zasmejala sem se in rekla: "Zato, ker si množila z 10 ne pa z 1!!!" Lana se je nasmehnila in popravila. "Končala!" Sva rekli istočasno. Pospravila sem zvezke in ji potem vse razložila, zakaj sem govorila z Richardom. Ko je Lana odšla, mi je napisala po gmailu:

Jazay, morm it...
Lanarečno... Čaw...

23. avgust 2012
u74779
u74779

Next? Kakšen komentarček je tudi vredi...
23. avgust 2012
Super si napisala....
23. avgust 2012
u74779
u74779
SOVRAŽIM TA RAČUNALNIK!!!!!!!!!!
A BI SE TEPU A A?????
NA ZEJ!!! ON JE ZMAGU, ON JE NEDOTAKNJEN, MENI JE NAREDU PA BUŠKO!!!
23. avgust 2012
u102357
u102357
hehe. poznam ta filing, k ti računalnik al odreže al pa zameša.
next
23. avgust 2012
Neext
23. avgust 2012
okey,super se 8 nextov pa nextam jst.
23. avgust 2012
u74779
u74779
Kakšen komentarček, pa se bom bolje počutila... Hvala SweetAngel... Si pa res LJUBKI ANGEL ja... Za jagodka
23. avgust 2012
Iiii hvala za next. Super pises. A bi brala tud to mojo zgodbico, ceprav je ze mar nekaj delov.
http://www.igre123.com/forum/tema/daniela-mc-donald/35885/4
PA neeeeeext!!!
23. avgust 2012
u74779
u74779
0Sweet*Angel1 je rekla, da bom danes jaz napisala-nextala, ker ona nima časa. Drugači pa tenks. Če katera hoče prav za njo next, naj se oglasi na mojem profilu in mi pove. Lahko pa tudi tukaj...
In bom brala. Ni problema. Lahko oglašujete zgodbice, a ne preveč...
Rada vas mam use...
24. avgust 2012
u100342
u100342
next
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
next!!!!!!!!!
24. avgust 2012
u93404
u93404