Forum
u60011
u60011
Živjo! To bo grozljivka, ki jo bova pisali jaz ANAvril in moja prijaeljica Sarah1199. Upam, da vam bo ušeč, za začetek pa potrebujeva nekaj nextov. Še kratka anketica =D

Ali so vam grozljivke ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. december 2011
u59711
u59711
Osebe bom kasneje predstavila...
Bilo je zvečer, na petek trinajstega. Sošolka me je povabila na zabavo... In iskreno smo se zabavali, ko pa ni kar naenkrat rekla, da danes ne smemo iz njenega stanovanja. Zlobno se nam je nasmehnila, jaz pa sem panično zakričala:" Takoj grem ven!" Bilo je srhljivo, prav pri njej doma. Zavese so plapolale v vetriču, vrata so škripala, jaz pa tam sama z dvema sošolkama in tremi sošolci. "Kaj se pa greš? Seveda moramo iti." Je rekel Timmy in stekel do priprtih vrat, ko pa so se kar naenkrat zaprla. "Nope, nikamor..." se je zarežala Janne. "Spusti nas od tu, za vraga!" se je uprl še James. Janne pa je prav v tistem trenutku poletela do njega in ga prijela za vrat. "Kaj pa je Jammy, si se v hlače?" hlastala je za zrakom... "Pusti ga..." je zajecljala Hannah. Janne se je obrnila proti njej, spustila Jamesa in poletela k Hannah... "Okej, boš pa pač TI prva..." Takrat je odprla usta in takrat sem zagledala njene ostre zobe... zapičila jih je v njen vrat in pila... " Pusti jo pijavka! Stekel je k Janne in jo poskusil udariti, ona pa ga je prijela za roko in zalučala čez sobo. Jaz sem samo mirno opazovala to dogajanje, nisem imela poguma za karkoli drugega... Hannah je postajala vedno bolj bleda, Janne pa so oči postajale vedno bolj rdeče... Kar naenkrat pa je zobe izpulila iz njenega vrata in jo spustila na tla. "Jammy, naslednji si..."

Next?
05. december 2011
u59711
u59711
Janne(slik ne bom devala, predstavljajte si jih po svoje): Zelo skrivnostno dekle, ki kar naprej tiči v hiši. Je družabno dekle, vendar ne izda prav nič o sebi, raje spremeni temo.

Hannah: Dobra prijateljica, ki je malce zadržana, a kadar je treba brani sebe in svoje prijatelje.

Jaz, Brina: Živahna punca, ki "nonstop" teži drugim. Vsaj tako pravijo

Timmy: Rdečelasec, ki kar naprej tiči za računalnikom.

James: Družaben tip, ki igra nogomet.

Jack: Miren fant, ki ne mara "norije"...
06. december 2011
neeext
zdej j pa grozno k js sm mela učeri eno moro o vampirjih..... grozno j blo..... logde bi pa tut js iz tega zgodbico sestavla xP
06. december 2011
u59711
u59711
haha!! a dej! reesno!! ti itaq dobre zgodbice pišš! grr.. še mene je spreletel srh!!
06. december 2011
lol..... pole povem kaj j blo... D
06. december 2011
next
06. december 2011
u59711
u59711
Na tleh je ležala povsem bleda Hannah, vedela sem, da je mrtva ali vsaj... dobila sem zamisel, ampak kako izspeljati to, se mi še sanja ne. Janne je že pila kri Jamesu, ko pa sem ji jaz pomahala s svojo krvavo roko. V trenutku je bila pri meni, mikala jo je žeja. "Ne, ne, ne! Tebe še ne bom!" prijela se je za glavo in padla na kolena. "Janne, kaj pa je?" sem zares zaskrbljeno vprašala. "Grrr... ne! Ne boš mi ukazoval!" bilo je videti, kot da jo ima nekdo pod nadzorom. "Seveda boš," je spet prišlo iz njenih ust. Pogledala me je in videti je bilo, kot da bo zdaj zdaj padla v jok. "Ne nočem!" ležala je že na tleh. Ne vem zakaj, ampak vedela sem, da ji moram pomagati. "Kaj naj naredim, da ti bo bolje?" sem zaskrbljeno vprašala. "Samo... samo... spravi ga iz mene, v bistvu iz mojega življenja!!!" je zavreščala, in videti je bilo, kot da jo nekdo muči. "Koga?" sem potiho rekla. "NJEGA!" je zavreščala in pokazala na kozarec, napolnjen z rdečo tekočino. "Ne drzni si...." je prihajalo iz njenih ust... Nisem vedela kaj naj storim...

Next?
07. december 2011
next
07. december 2011
neeeextt!!!
07. december 2011
u59711
u59711
"Kaj? Kozarec? Kaj naj z njim?" glas mi je trepetal, potila sem se. Pogledala sem treseče roke in se poskusila zbrati. "Kri," je zamomljala Janne. Noge so me kar same nesle h kozarcu, ki sem ga kasneje odnesla do nje. "Izvoli," sem rekla. Janne je pograbila kozarec in si ga hitro ponesla k ustom. "NE!" se je zopet zaslišalo iz njenih ust, poskušala je popiti tisto tekočino, ali kakor je ona rekla kri? Kapljice krvi so špricale vse na okrog iz kozarca, tako se ji je tresla roka. Pokimala je s pogumom in srknila malo krvi. "Bolje je," je rekla, nato pa nenadoma vstala in me prijela za vrat. "Ja, rešila si me, jaz bom pa tebe," je zašepetala, nato pa sem na vratu začutila močan ugriz. Zavreščala sem, ona pa se mi je samo nasmehnila...

...

Next?
09. december 2011
u59711
u59711
*glas se mi je tresel
09. december 2011
neeeext
10. december 2011
u60011
u60011
Zbudila sem se. Vstala sem in pogledala kje sem. Kmalu sem spoznala, da sem v Jannini sobi, čisto sama. Ležala sem na tleh poleg njene postelje. Odprla so se vrata in Jenne je vstopila. Za roko je držala nekega fanta, najinih let. Imel je kostanjevo rjave, skodrane lase. "Pridi, Josh! Tukaj je moja soba..." je rekla Janne in se mu nasmihala. "Aha..." je odgovoril. Kukala sem izza postelje in gledala kaj se dogaja. Vsedel se je na posteljo in me pogledal. Hitro sem se naredila kot da spim. "Kdo pa je to?" je radovedno vprašal Josh. "Ah, sestra!" Sestra? Saj nisem njena sestra! Sploh nisem z njo v sorodu! Hotela sem ustati in ji povedati, naj se ne laže, pa se mi je zdelo, da je bolje če sem tiho."Kaj? Nisi mi povedala da imaš sestro.." Janne je odgovorila: "Saj ni pomembno!" Prijela me je in me zvlekla v omaro in me zaklenila. Ključ ni pustila notri, tako da sem lahko gledala čez ključavnico. Nisem slišala kaj govorita, sem pa videla, kako je Janne zagrnila zavese in kar z očmi zaloputnila vrata. V sobi je prevladala tema. Nič več nisem videla. Razen... Razen njenih rdečih oči, ki so se svetile v temi. Spreletel me je srh in začela sem kričati. "Kaje, Brina, a? Si se končno zbudila?!" je rekla in se zlobno zasmejala, ko je odklenila vrata omare.
31. december 2011
neeexxxttt
31. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg