Forum
u127671
u127671
Hello! no ja jst sm se odlocla da napisem eno zgodbico in upam da vam bo usec pa da ta uspe za razliko od drugih))) love ya!
Notr so igralke iz Pretty little liars stem da sm jim zamnjala priimke da ne bo kej narobe
_________________________________________________________________________________________
V tej zgodbi nastopajo:
Lucy Hale as Aria Hastings
Harry Edward Styles as himself
Shay Mitchell as Emily Montgomery
Ashley Benson as Hanna Fields
Sasha Pieterse as Alison Marin
Troian Bellisario as Spencer DiLaurentis
Steven R. McQueen as Jeremy Gilbert
1D as themselves
_________________________________________________________________________________________
Aria Hastings je navadna 19letnica,ki zivi z 4 najboljsimi prijateljicami Spencer,Emely,Hanno in Alison v Londonu. Nikoli se ni imela fanta,saj po svojem mnjenju ni privlacna.Oblaci se v ohlapna oblacila,na plazi lezi na obali ker noce pokazati svoje postave,ceprav ima popolno postavo. Starsev ne pozna saj so jo pustili v sirotisnici od kjer je pobegnila. Naenkrat pa v njeno zivljenje vstopi Jeremy,ki Ario cisto spremeni. Vendar je res prebolela svojo prvo ljubezen Harry-ja? Je res on ni nikoli ljubil? Pa mu bo dala priloznost in se odrekla Jeremy-ju?

"Aria zbudi se na plazo gremo!" se je zaslisalo iz kuhinje. Odprla sem oci in zazehala. Ceprav se mi ni ljubilo vstati,sem odsla do omare in se preoblekla v kopalke,kratke hlace in majico brez rokavov. Pocasi ampak res pocasi sem se odvlekla do kuhinje,ter pojedla zajtrk,ki je bil na mizi. Pograbila sem se knjigo in soncne ocale,ter skocila v avto k puncam. Med vozno je bila smrtna tisina,ki je defenitivno nisem marala. Mimo nasega avta so svigala drevesa,znaki,hise... Emely je se hitrost pospesila,da je vse skupaj postalo bolj zanimivo pa se dvignila streho in koncno je postalo "divje".
*flashback*
Sedela sem na dvoriscu sole,ko se je z moje desne strani zaslisalo smejanje in susljanje. Bila sem ravno tako blizu,da sem slisala. "Oh spet ta piflarka..." -smejanje- "...zakaj se raje enostavno ne pobere domov? Sramoto dela nasi soli..." -smejanje- Zadrzala sem solze,vstala in odsla domov. Zadnjih 100m pa sem naravnost tekla in solze so se mi ulile po po obrazu. Odprla sem vrata stanovanja,ki smo ga imele s puncami in zasula so me vprasanja le eno je izstopalo: "Harry Styles?" le prikimala sem in stekla v sobo ter se zaprla.
*end of flashback*
07. avgust 2014
waaaaaaaaa neeext <3
07. avgust 2014
u100166
u100166
waw! neeeeeeeeeeeeeext!<3
07. avgust 2014
neeeeext<3333
07. avgust 2014
next
07. avgust 2014
u127671
u127671
Ejj drage<33 se opravicujem ce do torka ne bo nexa ker me ni doma se res opravicujem love yaaaaa!!<333
08. avgust 2014
ok ni panike ;D uživaj lyt <33
09. avgust 2014
u127671
u127671
Okej pa gremo se enx pisat-.- mela sm ze napisano pa se je nazalost zbrisalo...torej ker am dobla wifi sm se odlocla da vam napisem kratek next ki bo pomoje bedn tak da se ze u neprej opravicujem
Zapeljale smo na dvorisce,pobrale stvari in se odpravile na obalo. Punce so takoj stekle v vodo,jaz pa sem kot vedno legla v senco in brala knjigo. Tako sem se zatopila v kbjigo da nisem opazila sivih oblakov nad morjem in delno nad obalo. Koncno so me iz sanjarjenja prebudile rahle in majhne dezne kaplje,ki so pravzaprav prijale. Legla sem na mivko in taki bi lahko ostala preostanek svojega zivljenja. "Si vredu?" me je koncno iz sanjarjenja prebudil globok glas ki je pripadal fantu mojih let. "Ha?" sem vprasala zmedeno in pomoje je vse skupaj izgledalo cudno. "Sprasujem ce si vredu. Glede na to da lezis sredu obale ko pa bo cez 2minuti nevihta..." je rekel v smehu mene pa je zacela oblivati rdecica. Iskala sem izgovor da vse ne bi ispadlo tako cudno. Pogledala sem na uro ki je kazala pol dvanajst. "Amm mislim da moram it." sem se nekako izgovorila,pograbila stvari in stekla domov.
"Wooow kje si pa ti bila?" sem zaslisala za sabo preden sem skocila v sobo. Bila je Hanna. "1. Hvala ker ste me poklicale da se sle 2. Te ne zanima." pritisnila sem ii poljub na lice in odhitela za moj laptop. Prikazala se je njegova slika..naesto da bi se razjokala sem zavila z ocmi in premenila ozadje kar me je totalno presenetilo. Torej to pomeni da sem ga prebolela!?!?
Tole ti neki zanimivo in folgo ker sm pissala na fonu ampak upam da vam bo vsec se opravicujem za napake itd.<3
=Ga je res prebolela?
=Menja/kritike/ideje?
=Next?
09. avgust 2014
=Ga je res prebolela? NE
=Menja/kritike/ideje? KRITIKA: PREMAJHNI NEXTI MNENJE: DOBER ZAČETEK IDEJA: VEČJI NEXT
=Next? JA A NI UČITN
09. avgust 2014
u100166
u100166
=Ga je res prebolela?Mislim,da ne
=Menja/kritike/ideje? Super zgodbica,prekratki next.
=Next? Ja
neeeeeeeeeeeext<3
11. avgust 2014
mogoče
super je :3 ni kritik <3
seveda da ja <3
11. avgust 2014
u127671
u127671
Evo ga...odločla sm se da bom nextala usak drug dan če bom mela čas pa če bo dost nextov...začela bom pa tut nexte posvečvat love ya<3
✞ Gʜᴏsᴛ ʜᴜɴᴛᴇʀ-bi napisala daljši next zadnič ampak sm pisala na fonu in tut cajta ni blo dost in nism mela občutka kok je napisano
Tяαпƨғσямεяƨ†-hvala enako kot sm napisala ✞ Gʜᴏsᴛ ʜᴜɴᴛᴇʀ
Next je posvečen ·•● poιѕoɴ ●•· <3
****************************************************************************************************************

Chapter.2
Zjutraj me je zbudilo žgoče sonce,ki se je prebijalo skozi oblake. Pogledala sem na telefon,ura je bila pol devet. Pretegnila sem se in opravila svojo jutranjo rutino. V sobi sem si oblekla top in hlače z visokim pasom. Nadela sem si make up in se odpravila v kuhinjo. Pogledala sem po kuhinji in nikogar ni bilo.
"Ah očitno še spijo." sem si rekla inpripravila zajtrk za vse. Najraje smo imele palačinke s sadjem in Nutellin preliv. Kar začela sem jesti saj sem bila preveč lačna,da bi čakala na druge. Ko sem pojedla sem pomila posodo,ko so se izza vogoala pojavile punce.
"Mmmm kaj tako diši?" je vprašala Emily velika ljubiteljica hrane.
Zasmejala sem se in ji pomolila krožnik poln palačink. V očeh so se ji pojavile iskrice,kot da že ni jedla 10 let.
"Plaža danes?" je vprašala Hanna med tem,ko je odnašala krožnik do umivalnika. Prikimale smo in odšle vsaka v svojo sobo. Pograbila sem stvari in obleke ter se uredila. Tokrat smo se odločile,da vozim jaz. Ker sem hotela biti čimprej tam,sem peljala bolj hitro. Zapeljala sem na parkirišče in skočile smo iz avta. Dan je bil lep in ravno prav topel. Spet sem se vsedla v senco in ravno sem odprla knjigo,ko se je nekdo pojavil pred mano.
"Zakaj ne greš v vodo?" dvignila sem pogled. Bil je fant od včeraj. Skomignila sem z rameni in se spet posvetila knjigi. Nenadoma me je nekdo prijel za roko in knjiga mi je padla iz rok. "Prosim pridi z mano." Sledila sem mu do pomola vmes sem izvedela da mu je ime Jeremy. Po dolgem prepričevanju sem le slekla majico ter hlače,on paje izbulil oči. Da gledal je naravnost v moje prsi. Bil je čisto blizu morja in iskoristila sem priložnost ter ga potisnila v vodoampak vse ni šlo po načrtu saj me je povlekel s sabo. Komaj sem priplavala na površje in dihala kot nora on pa je dobil naval smeha.
"Daj no vedno vse pokvariš." sem zavila z očmi.
"Si nora naj bi pustil,da ostaneš suha?" je omaj izdavil. Ob tem stavku se nisem zadržala. Nevem kaj ampak nekaj na njem mi je dalo zagona,da me je prelavil val smeha. V vodi sva ostala najmanj še eno uro. in priznam zelo je prijeten in no ammm...tudi lep je. Ampak ne ne sme mi biti všeč,Ne morem še enkrat trpeti kot sem pri Harry-ju,nisem dosti močna. Preveč boli vse skupaj.
"Zemlja kliče Ario." mi je nekdo pomahal pred očmi.
"Ha?"
"Sem res tako dolgočasen."
"Ah ne o nečem sem razmišljala." Videla sem kako mu je roka lezla proti moji,a sem jo hitro umaknila,da se slučajno ne bi dotaknili. Na obrazu se mi je videlo razočaranje ampak ni več poskušal.
"Ammm mislim,da bi morala nazaj."
"Že? Meni je tukaj tako prijetno pa še posušila se nisva."
"Punce me pomoje že čakajo."
"No prav."
Do punc sem šla kar v kopalkah,saj se mi ni dalo oblačit. Vse so že čakale pri avtu in gledale proti nama. Objela sem Jeremy-ja in se poslovila.
"Wooohooo nova romanca?"
"Spancer!" sem povzdignila glas.
"Jaja sej je okej." se je nasmehnila in mi pomežiknila jaz pa sem le zavila z očmi.
"Kakorkoli kako o da si prišla samo v kopalkah. Si se kopala?" samo prikimala sem.
"Huh tale dečko je pa dober zate. Upam da boš začela vrjeti vase." stisnila me je k sebi in objem sem ji vrnila. Bile so mi res vse na svetu. Bile so prijateljice ki si jih človek lahko samo želi. Pot do doma je hotro minila. Ko smo prispele domov sem naredila večerjo in sedle smo.
"Emm Aria bi te motilo če pridejo fanti jutri k nam?" je začela Alison
"Ahh kje pa."
"No ok. Pa pokliči še tistega tvojega ammm..."
"Jeremy-ja." sem se nasmehnila.
Pojedle smo v miru in sedle pred televizor. Vednoko smo gledale televizor smo se stisnile skupaj in tudi tokrat ni bilo nič drugače. Počasi je televizor postajl vse tišji in tudi pred očmi je postalo vse bolj črno in...mislim,da sem zaspala.
11. avgust 2014
u127671
u127671
******************************************************************************************************************
Mnenja/kritike/vprašanja/ideje?
Mal se razpišite...
*Kaj si mislite o Jeremy-ju?
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
next bby;*
12. avgust 2014
Next!:*
12. avgust 2014
hvala za posvečen next <3
všeč mi je da je previdna čeprav ji je všeč :3
neeeeeext <3
12. avgust 2014
Next dobr pises
12. avgust 2014
u127671
u127671
ockej
Hvala za vse nexte!<3
next je posvečen LoverOfSummer<333
zaj pa havefunmotherfuckers!
****************************************************************************************************************

Chapter.3IAria Hastings
Zbudil me je glasen hrup v kuhinji. Vstala sem in odšla pogledat. Bila je Alison ki je pekla palačinke. Z NUTELLO!!! Pridružila sem se ji in ko so prišle punce smo skupaj pojedle.
"Kaj če bi si šle po oblačila za danes?" sem vprašala in vse so prikimale. Tja je tokrat peljala Hanna jaz pa sem vmes povabila Jeremyja na zabavo in privolil. Super. To bo še zabavno. Ampak vseeno bom ostala previdna.
"Torej s kom gres danes?" je vame drezala Emily.
"Emm z Jeremy-jem.Ve?"
"Jaz z Nialom,Hanna z Liam,Alison z Zaynom in Spancer z Louisom."
"Aha." sem rekla po tiho in se takoj spomnila na Harry-ja. Ne mocna si zdrzala bos. MORAS! Ponosno sem stopila iz avta in kot vedno je bila prva trgovina ROCK FOREVER. Ohhh obozevala sem jo saj sem bila taksne narave poslusala sem to glasbo in oblacila sem se tako. Nasla sem top,hlace in čevlje. Pomerila sem vse in bila sem zadovolna. Ker punce še niso bile gotove sem šla po sladoled in se vsedla na klopco.
"Kaj pa ti tukaj?" obrnila sem glavo in zagledala Jeremy-ja.
"Me slučajno zasleduješ?"
"Ammm ne prišel sem po oblačila za danes. Ti?"
"Enako." sem se nasmehnila in vrnil mi je enega najbopšin nasmehov na svetu. Čakaj kaj sem rekla? Ali nima Harry najlepšega nasmeha? Čakaj kaj sta mi všeč oba? Je moje srce razdeljeno na pol?
"Torej kdaj te poberem?"
"Okoli osmih?"
"Prav." se je nasmehnil in me poljubil na lica,kar je povzročilo mravljince in najženo kožo.
"Wooooohooo kaj je bilo to?" je zanimalo Hanno.
"Lahko prosim samo gremo?" sem rekla in zavila z očmi. "Kdaj pridejo fantje?"
"Emm ob 2."
"Okies." končno smo zapeljale na dovoz in iztopile ura e bila pet minut do dve. Super.
Oboževala sem ko so prišli fantje če odštejemo Harry-ja seveda. Vedno smo se imeli noro ja tudi z Harry-jem VČASIH!
Emily je odprla vrata in vstopile smo. Ravno smo sle v kuhinjo ko je pozvnilo.
"Grem jaz!"sem se zadrla in odšla do vrat. Tam so stali PRESENEČENJE fantje!
"Haj Aria." so rekli vsi razen Harry-ja.
"Pozdravlji fantje." sem odvrnila.
"Dober dan srček." je rekel Harry v pozdrav.
"Zdravo Styles." sem odvrnila in zavila z očmi. Še vedno je stal tam in me gledal z njegovimi zelenimi očmi kar je povzročilo da so se minoge zatresle. "Lahko prosim vstopiš rada bi zaprla vrata."
"Pa dobim kaj v zameno?"
"Harry! Na kaj namiguješ?"
"Pa saj nisem mislil spolnih odnosov ali poljuba. Hotel sem samo vodo. Ahh Aria umazane misli?" preplavila me je rdečica zato sem stekla po stopnicah. Na zalost mi ni uspelo priti do sobe saj me je Harry dohitel. Zavtel me je in z hrbtenico sem zadela ob steno. Moj pristanek pa je oblažil z njegovo roko. Začutila sem toplo sapo ki je bila opamna. Bila sva tako blizu da bi ga lahko poljubila. Aria! O čem razmišljaš ga ne poskušaš pozabljati?
"Vem o čem razmišljaš Aria." se je rekel z predrznim nasmeškom in ustnice pritisnil na moje. Čeprav sem uživala sem zbrala pogum in mu primazala zaušnico. Prijel se je za boleče mesto in se zasmejal.
"Styles ne padam na ženskarje." sem rekla in odšla v kuhinjo k ostalim. Kmalu se nam je pridružil Harry,ves čas me je gledal pogled sem mu vrnila samo enkrat pa še to ubijalski.
IHarry Edward Styles
Damn! Ta punca me spravlja ob pamet. Mora biti moja! MORA! Njene mehke ustnice in ta pogled. Zakaj se mi ne pusti? Vsaka punca se mi res nisem privlačen? Ah Harry ti si najlepši! Okej mislim da postajam samovšečen. Sam pri sebi sem se zasmejal in sklenil da bo moja.
e mu bo pustila?
ovejte kaj si mislite da se bo zgodilo na zabavi..Da vidim kaj si kej predstavlate..
:Next?
13. avgust 2014
neeext
13. avgust 2014
Neeeeeeext plisssss cim prej ... eh takoooj
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
ne nebo se mu^^
am harry bo še vedno poskušal poljubiti ario ampak se mu bo uspešno izogibala in potem pride jeremy kar bo harry-ja zelo šokiral
neeeeeeeext <3
14. avgust 2014
u100166
u100166
se mu bo pustila? MORE SE MU.TOK STA LUŠNA SKUPAJ!
Povejte kaj si mislite da se bo zgodilo na zabavi..Da vidim kaj si kej predstavlate..
AAAAAAA,UFFFF. HARRY JI BO TEŽIL IN BO S JEREMYEM PLESALA IN HARRY BO FUL LJUBOSEM IN SE BO Z JEREMYEM STEPU? HAHAHA,KAJ PA VEM
:Next? JAAAAAA <3
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
14. avgust 2014
neeeeeeeeeeeext
14. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeext!!!
+nova bralka
14. avgust 2014
u127671
u127671
Helouuu!!! In kiara je spet nazaj z novim nextom..hvala za vse lepoticke!!<333 upam da vam ni nezanimivo! in ja hvala vsem vam zvestim bralkam da me spodbujate<33!!
next za rock n roll<3 <333

Chapter.4 IAria Hastings
"Jaz se grem spravit." sem zdolgočaseno rekla in odšla v sobo. Pograbila sem oblačila in se odpravila v kopalnico. Stopila sem v tuš kabino in pustila da mi je topla voda tekla po telesu. Razmišljala sem o vsem kar se je danes zgodilo. Po dolgem razmišljanju sem sklenila da bom na zabavi:
1.Harry-ja naredila ljubosumnega
2.Harry-ju se ne bom pustila.
Po pol urnem tuširanju sem se zavila v brisačo in si naredila razršeno figo. Odpravila sem se do ogledala v sobi in čakaj kaj?
"Harry!" sem zakričala.
"Aria." je mirno odgovoril.
"Zelo smešno..."sem sarkastično pripomnila "..kaj delaš tukaj?"
"Trenutno gledam tebe v brisači." zavila sem z očmi.
"Daj mi oblačila!" sem se zdarla in ubgal me je. Izginila sem v kopalnico in se hitro preoblekla. Ko sem iztopila sem odšla do ogledala in se pogledala. Bila sem oblečena v majico nad popkom,navadne črne kratke hlače in škornje. Lase sem si spletla v kito na stran in nanesla make up.
"Harry če ne nehaš buljiti v moj trebuh ne bo dobro!"
"Kaj pa če res ne neham?"
"Harry! Ne izzivaj."
"Kaj pa če bom." Prekipelo mi je odšla sem do njega roke položila na njegove prsi in ga potisnila ob steno. Naslonila sem se na njegovo telo in lahko sem čutila njegovo bitje srca in njegove mišice. Začel se mi je približevati. In bil je prokleto sexy! Aria! Nehaj! Bil je vedno bližje. Med nama je bilo še samo 4cm ko sem dvignila nogo in ga brcnila v njegov zaklad.
"Auuu!" se je zadrl.
"Sem rekla da ne bo dobro." sem se nasmehnila in odšla nazaj do ogledala ter se še enkrat pogledala. BIla sem zadvolna zato sem se spustila po stopnicah k ostalim.
"Kje je pa Harry?" je zaskrbljeno vprašal Liam.
"Mislim da doživlja napade bolečine z njegovim prjateljem." vsi so me začudeno pogledali jsz pa sem se zasmejala. "Uglaunem morem it se vidimo tam!" sem zavpila in že izginila ven. Zagledala sem parkiran Jeremy-jev avto in odpeljala sva se. Umes sva se še ustavila v Hard Rocku in ko sva končno prispela so punce že čakale. Prijel me je okoli bokov in odšla sva noter. Že na daleč sem zagledala Harry-ja,prijela sem Jeremy-ja za roko in ga odpeljala na pesišče. Z kančkom očesa sem spremljala vsak Harry-jev gib. Očitno je to opazil saj je takoj pogledal stran. Na enkrat me je Jeremy prijel za roko in odpeljal ven na dvorišče. Legla sva na travo in opazovala zvaze.
"Veš Aria. Vem da je zelo hitro ampak že ko sem te prvič srečal sem vedel da si nekaj posebnega. In ja zelo si mi všeč kaj všeč mislim da sem zaljubljen vate." vprašujeoče sem ga pogledala. "Aria Hastings bi bila moja punca?" oči so se miza svetile. Lahko poskusim. Saj to ni greh ne? Mogoče bom celo prebolela Harry-ja.
"Ja." sem prikimala in približal se mi je. Svoje ustnce je pritisnil ob moje in začutila sem metuljčke v trebuhu. Čez nekaj časa sva odšla nazaj plesat nekajkrat pa me je tudi poljubil.
"Smem prevzet?" se je zaslišal glas za mano. Harry Styles. Še preden bi lahko kaj rekla me je Harry že držal.
"Vidim da imaš novega fanta."
"Imaš prav Harry to pomeni da sem zasedena zate."
"No to bomo pa še videli." stisnil me je bolj k sebi in zavonjala sem njegov omamen vonj. Ne Aria nehaj! Rahlo sem ga odrinila.
"Adijo Styles." sem hladno odgovorila in hotlea oditi ko me je prijel za roko.
"Adijo lepoticka moja." je rekel in mi pomezniknil. Zalila me je rdecica zato sem odsla na stanisce ter si sprala obraz.
IHarry Edward Styles
Ta punca me spravlja ob pamet! Ni kot vse druge je posebna. In ja nazalost jo ljubim. Komaj sem cakal da se vse konca. Odsel sem po sladoled in zlico ter se ves obupan odpravil v sobo. Iskal sem programe in nasel nek zalostni film. Ob najbolj srecnih trenutnih pa sem jokal. Prvic v zivljenju sem jokal zaradi punce. Zaslisal sem korake in si hitro obrisal solze.
"Harry si tukaj?" je v sobo poukala Lou-ijeva glava. Prikimal sem in zadrzeval soleze. "Harry?!?! Si jokal?" je zaskrbljeno vprašal Liam.
"Ahhh ne." zdaj sem solze še komaj zadrževal in oči so bile prmajhne za tolikšno količino solz. Zato so se ulile po licih.
"Ampak Harry zakaj?"
"Ona. Zaljubil sem se." Fantje so prišli do mene in me objeli. Temu se reče prijatelji.Čeprav sem na vznotraj umiral tega ne bom pokazal to vejo samo fantje.
Oh bogi Harry..<3
Mal uprasanj za katera vam bom hvalezna ce odgovotite:
*Vas kej moti na Jeremy-ju? Mislim vam je kej cudn karkoli?
*Mnenje o tejle zvezi?
*Zakaj se mu po vašem mnenju Aria ne pusti?
*Ste pricakovale da jo bo uprasau?
*Next?
<3
14. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
OMFG ful je kul zgodbica+nova bralka
resno ful je popouno
Sam neki...a jo je Harry ko je bla v šolo zajbavu? (sam uprašam)
*Vas kej moti na Jeremy-ju? Mislim vam je kej cudn karkoli? Ja men je čudn kr hočem da je s Hazzo skupi
Ne vem sej drgač je vredu...verjetn...
*Mnenje o tejle zvezi? Js še vedno vztrajam pr tem da more bit s Harryom skupi kr bi bla ziher lepša skupi
*Zakaj se mu po vašem mnenju Aria ne pusti? Da n bi bla przadeta spet tak ko je -očitno- že bla
*Ste pricakovale da jo bo uprasau? Mogoče mal ja
*Next? Am...to bi naj blo uprašanje??? Itak da next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. avgust 2014
*Vas kej moti na Jeremy-ju? Mislim vam je kej cudn karkoli? zaenkrat še ne
*Mnenje o tejle zvezi? ne rečem da nista lepa samo sem za harry-ja :3
*Zakaj se mu po vašem mnenju Aria ne pusti? ker jo je prizadel v preteklosti?
*Ste pricakovale, da jo bo uprasau? niti ne^^
*Next? to vprašanje bi lahko preskočila! neeeeeeeeeeeeext <3
15. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg