Forum
Nardila bom temo, va kateri bom dajala videje različnih pevcev, pevk, skupin in zraven tega napisala:
1. zakaj so meni dobri, zakaj mi niso uredu, če jih sovražim, če jih ljubim, če so mi uzorniki, zakaj mi je ta pesem uredu, zakaj mi ni pesem uredu, kakšni so mi na zunanjosti in kakšni na notranjost....
pa še več! vi pa boste morali ravno tako se razpisat o tej skupini, pevcu, pevki ( pač kar bom jst dala ) ....in povedali boste če so vam uredu, če ne, zakaj ne, zakaj ja...use kar piše zgori pod številko 1. ) vedno moraš povedati razloge za usako stvar ki jo poveš!
tukaj ni prijav, samo piši kadar koli hočeš in kar koli hočeš!
1. prepovedano se je kregati, saj ima usak svoja mnenja!
2. nobenega se ne žali, ker to ni pravično za tiste k jih imajo radi**
3. ne govori se grdih besed o teh slavnih osebah!
4. nobenega od udeleženih v tej temi, se NE žali!!
5. poveste le svoje mnenje o pesmi in tistemu k jo poje! ( kar pač piše gori! )
6. upam da se boste zabavali...
7. in da bo še bol zanimivo ter da bomo dobili čim več udeležencev, bi prosila da usak ki bo sodeloval pošlje še usaj 4 prijateljem in jim reče naj pošlejo naprej!!
8. SODELUJ ZDAJ!!!! <333

prva pesem pride zdajle! ;**
20. marec 2013

Ona meni ni uzornica ampak mi je useno super pevka! ne poslušam je pogostokrat ampak mi lepo poje...kadar poje pokaže tudi čustva ki so v pesmi! to mi je zelo uredu ker je potem še bol privabljivo za poslušanje! nevem zakaj jo nekateri sovražijo, saj je punca ki ima rada glazbo in prijatelje! to ji daje veselje do življenja in upamo da bo tako tudi ostalo** lepa je, lepo poje, pomaga ljudem, ni nesramna do svojih oboževalcev, podpira ostale pevce in pevke in do njih ni nessramna!.... ona ni samo pevka ampak tudi zelo dobra igralka...meni najbolš film v katerem je glavna oseba je: Camp rock! vreden je ogledov! če ga še niste gledali si ga oglejte! 2 dela sta in je zelo zanimivooo! pesem mi je pa res ušeč, ker pokaže usa čustva v njej!
To sm povedala jst o njej, zdaj pa ste navrsti še vi! vem da se boste potrudili!! )
20. marec 2013
dobro
09. april 2013
u128841
u128841
MAH, NE DA SE MI.
09. april 2013
jah kaj ti čm! ;D
ne ne sej pač ni nujno sam je pa priporočeno!
09. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg