Forum
No, tukaj se pogovarjamo o teh knjigah, in sicer o Igri prestolov, Spopadu kraljev,Vihri mečev,Vranji gostiji, Plesu z zmaji in pa še o zadnjih dveh ki se niso izšle. (The winds of the winter, Dream of spring)

No nekateri ste gledali Game of thrones nadaljevanko ampak knjige so 100000000000000000% boljše.

No tukaj se pogovarjamo o tem, če bo Arya prišla domov, če je Jon živ, kdo so njegovi starši,kaj je zdaj s Catelyn...

Katera knjiga ti je boljša?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. april 2013
Ja, je Catelyn en tak devil ratala. Arya pa je se mi zdi v Vranji gostiji oslepela. Jon pa... No, Winds Of The winter ga ni.
20. april 2013
spoiler....!!!
za vse tiste ki ste bli ful razočarani ob koncu 5 sezone si mal poglejte tole....http://www.bustle.com/articles/89398-8-reasons-jon-snow-isnt-actually-dead-because-the-books-leave-his-end-up-to-your

winter is coming....
25. junij 2015
u163343
u163343
To je tok dobra serija. Js sm si glih zdej kupla ta prvo knjigo in sm jo tud ze koncala. Nevem upam, da Jon nazaj pride mogoce ga lahk Melissandre res. Drgac kdo mislte, da bo dobu Iron Throne?
22. julij 2015
po mojem deyneris targaryen ker ma zmaje pa tut je zakonita dedinja, ker si je robert baratheon pač prisvojil prestol...sam pr Georgu R. R. Martinu nikol ne veš..drgač mate pa na netu ful zanimivih stvari pa teorij o jonu npr. kdo je njigova mama pa tek...
02. avgust 2015
u163343
u163343
Ja js vrjamem v R+L=J teorijo
09. avgust 2015
ja jz tut...kr pokrije vse kar že vemo....sm pa na netu zasledil teorijo da je tut tyrion pol lannister pol pa targaryen....če pogledaš njihov grb (house targaryen) ma zmaja z tremi glavami... se pravi danny, jon pa tyrion...naključje?
09. avgust 2015
u163343
u163343
Ej nevem...Pa tud Tyrion je cis drugacen od Lannisterjev (Tywin, Cersei..).
Tkoda mozno, mozno pa da tud ne, ker pr got nikol ne ves..

ker je pa vam naj charachter pa kerga najbol sovrazte?
10. avgust 2015
Ja itak...nikol neveš kirga bo r.r martin v nasledni knjigi odpisal... bi pa bil zasuk ce bi zvedli da je pol targaryen...se zej se spomnem kek je v prvi sezoni čist na začetku joffreya poknu po nosu hahahaha
10. avgust 2015
aveš un mlad bolton ko je z sanso poročen..tak pes je...pa littlefinger kr neko svojo igro igra...sam da bi profitiru...
Drgač mi je pa Danny zlo kul pa itak jon...

North remembers!!!
10. avgust 2015
u163343
u163343
ja sej to. men je tud danny tok zakon :3 pa arya je tud sassy. pa men je margery tud ful usec idk. pa boga sansa, se dobr da sta zdj kokr z theonom pobegnla. upam, da ju ramsey ne bo najdu. on je tak pshipoat. pa stannis misli svojo hcerko je zazguuu?! daquk.

pa jon snow pa tyrion sta zakon. sam ta bedak olly. -.-
10. avgust 2015
ja sej maš prov..jz sm prov nism mogu verjet ko ga je zabodu...sam po drugi strani pa so mu free folk pozgali vas pa familijo...tek da je po svoje logično zaka je to naredu...sam bi ga vseen nekam poslav :19 . men je pa to pr denny ušeč kek se je spremenila...od prestrašene sestre pa do tuff queen s zmaji...s kiro se nemorš zajebavat..
10. avgust 2015
Stannisu se je pa odpelalo..da je to naredu svoji hčeri ko pa jo je mal prej objemal pa to..sam to je zarad mallisandre pa njenga lord of lights shita... sam če bo pa jona rešla ji pa pol oprostim.. se mi zdi....
10. avgust 2015
u163343
u163343
Ja ane sej to
10. avgust 2015
u163343
u163343
Pa zdej se neve a je stannis ziv al ne. Sam tus ce je. Glej zena se je obesla, njegovo hcero je zazgu, melissandre je pa spizdila. Karma.
10. avgust 2015
no posvoje ni bil napačn človek...sam hotu je iron throne..pa še zakonito keker se spomnem. robertov Baratheon mlajši brat se mi zdi? sam je bil pa antipatičen ko nevem ka, pa čist je padu pod njen upliv malissandrin mislim...tek da ja maš prov...karma na delu...
najbolj mi je pa to da se vsi neki za iron throne onegajo..pol bojo pa white walkers prišli bo pa hudič pa pol..
10. avgust 2015
u163343
u163343
Ja sej ubistu mas prou. Sam vsak po svoje igra Game of Thrones in ja. Nevem pomoje je najboljs, da noben nebi bil na Iron Throne, ker je s tem tok problemov. Haha.

Ja sej oni sploh ne opazjo, da tm cela invazija ice zombijev/white walkerjev.

Aja pa zdej bo 6 sezona sele aprila 2016 AAAA
11. avgust 2015
Eni so bol sneaky drugo pa sam brut force ja maš čist prov...sam da bi bla dany pa jon na konc queen pa king mi bi blo najbol ušeč ...sam mam filing da nebo happy enda na konc..tek da bi blo najbolš da ga kr stalijo pa je mir...iron throne mislim....
Kek se bo vleklo ane...sam do tacajt bom pa 4 pa 5 knjigo uspel prebrat...abstinenčna kriza je kr vrag...
11. avgust 2015
u163343
u163343
Js sm sam prvo knjigo prebrala ampak upam, da bo se ostale. Drgac pa ja. Se nekak strinjam. Pa usi Stark bi se mogl spet zdruzt. Mislim ce George R.R. Martin ubije s ksnga Starka pol bom znorela haha.

Pa oni High Sparrow bo ful najebu k se bo Cersei mascevala zihr.
11. avgust 2015
ja itak morš še ostale prebrat..mimgrede a maš sposojeno al si jo kupla? Točn tek keker si rekla sam jih je mal mal ostalo..mislim eddard pa catellin in robb so tek fertik pa mogoč jon...sam kaj je z riconu pa branu peto sezono sta prespala al kek..... je pa res daje r.r Martin velki bich sam starke bi pobijal...nej si kirga drugiga uzame... to pa...zej po tistmu SHAME sprehodu skoz mesto pa una gorila ko jo je nakonc nesu...a veš kir je?
11. avgust 2015
u163343
u163343
Mam kupljeno direkt iz Londona Ja sej. Nevem ampak Brann pa Rickon bosta baje v 5 sezoni. Drgac glede unga nakonc pa nevem, ker zgleda k The Mountain k je tok velik sam a ni on kokr umru?
11. avgust 2015
u163343
u163343
*6 sezoni
11. avgust 2015
a pol so v ang...jz sm pa šov v mladinsko knjigo pa še pocen so ble.... jz sm celo 5 sezono čaku ka se bo naredlo v tisti jami al ka je že...pa nč...prov mal depresing je blo..
a veš da maš prov...jz ko sm to vidu mi ni blo nc jasn....pol pa poštodiram da ni nobenga tek velkega koker "the moutain" in da more bit tet...ja je bil mrtu od takrat ko sta se spopadla z unu martellu ko se je za tyriona boriv...sej veš "trial by combat" ko mu je glavo zdrobil un ga je pa zabodu z sulico se mizdi..na kratko pol ga je pa un mad doctor pač uživil...če se spomneš kakih prizorov ko je prišla Cersei h tistmu dohtarju pol se je pa pod pregrinjalom neki premaknalo pa to..... tek da the Mountain lives
11. avgust 2015
u163343
u163343
Js sm jo kupla v Londonu, ko sm bla poleti zato. :3 Ja sam uno z Oberynom je blo tok nagravžno js sploh ne morm gledat tega prizora haha. ;o

A veš drgač bo baje 8 sezon vsaj...al kko.
12. avgust 2015
lepo..a med počitncami al s šolo?kek dolg si pa bla tam? jz sm bil sam 1 dan s šolo..kek mi je hitr minl...prehitr...... ja hahah res men tut ful nazgravžno..pa un prizor mi je blo težk gledat...red wedding...ful mi je blo žal robba pa njigove žene... kek so jih kr žaštihal...takrat sm skor nehu gledat serijo...
12. avgust 2015
nee a res.. ja menda so 6 pa 7 sezono odobril...da bi 8 pa nevem...sam čist možn..ko je še ful materiala..2 knjigi celi...da nebi preveč stvari spustil...
12. avgust 2015
u163343
u163343
Bla sm z enim jezikovnim programom. 12 dni :3 Ja sej tko ene scene s v seriji ful nagravžne in je res težko gledat pa tko en seksualne scene so mal preveč. Sej vem, da poskušajo čim bolj realno prikazat ta čas sam lahk bi piko zmanjšal. :/

Drgač pa ja George R.R.Martin sploh še ni vseh knjig do konca napisal se mi zdi...
12. avgust 2015
uff ka ti vela...sm ti prov fouš mal... hmmm tule se nebi čist strinju...ejde ponekot so res mogoč pretiraval pa to..vseen mi je pa všeč da majo jajca pa pokažejo vse...seriji da tisto neki več..poleg dobre zgodbe..vsaj pomojem..a si predstavlaš da en starejš to gleda...že takoj na žačetku ga kap ko vidi Cersei pa jaimea kek se natepavata..hahahahah

jep ma še dve The winds of the winter, Dream of spring pol pa bo kompletno...tam do 2018 nejbi napisu 6 knjigo...menda...
12. avgust 2015
tole si poglej na youtubu ful fajn video... https://www.youtube.com/watch?v=zs7xO5P3Az4
12. avgust 2015
u163343
u163343
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg