Forum
u84215
u84215
Živjo ta zgodba se gre o meniD : 14 letni deklici Enyi . Živim z mati Carolino (35), sestrico Sarah(5) polsestro Victorio (16) in mamičinem ljubimcu Zac-u (29). Mojemu pravemu očetu je ime Tom. Je prijazen in star 39. Jaz in Sarah se piševa Smith, po očetu seveda. Oče živi v stanovanju ki ni prav zelo veliko in lepo. Saj niti nima veliko denarja. Dela kot učitelj. Na osnovni šoli.
Vem da se bo slišalo nesramno. Ampak da moja mami je zelo čudne sorte. Nevem kako vam to povedati. Ampak ja nama s Sarah ne dovoli biti z očetom, hkrati pa naju še nemara prav zelo ker sva njegovi hčeri. Živimo v zelo veliki hiši. Živim v zmešani družini. Edina normalna oseba tukaj je Sarah. Zelo jo imam rada. Res je najprisrčnejši otrok na svetu. Hodim v neko ''kvazi'' nevem kako dobro šolo. Kjer so sami bogati ljudje. A po pouku se zedržujem na igrišču ali pa za drugo šolo. Kjer imam prijatelje. Saj sem prej 2 leti hodila sem potem pa so me prešolali. Ta sedanja šola mi niti podrazno ni všeč. Že kako leto sem zelo zaljubljena v fanta s paralelke na katero šolo sem prej hodila. Ime mu je Louis. Tudi moja najboljša prijateljica je s tam. Ime ji je Sophie. Pravi da je tudi Lou (okrajšava za Louisa) zaljubljen vame. Ampak jaz vem da nimam upanja zanj. Saj mati ne pusti sploh da bi se družila z ljudmi po njeno ''nižjega sloja'' jaz pa se prav tam počutim dobro. Tako da veliko bolje zame da ne izve da se zadržujem tu.
Bil je ponedeljek po pouku. Ura je bila 3 popoldne. Z Soph sva bili v lokalu v bližini naše šole. Pogovarjali sva se o marsičim. Malo sem pozabila na čas. Ko sem pogledaala na uro je bila ura že pol 4ih. zavpila sem:
Jaz: Ojooj neee. Morm it. resno čau.
Soph: Zakaj?
Jaz: mati me bo ubila če ne pridem pravočasno domov. sej veš kakšna je.
Soph: o sej res, no kr pejt. Bom js plačala.
Jaz: Hvala ti! Res si najboljša.
Prilepila sem ji poljub na lice in jo objela. Potem pa že na pol v teku hitel proti šoli na oddelek vrtca. Ko sem prišla tja sem vstopila v sobico in Sarah je že čakala pri vratih. Očitno se je že navadila kdaj morava it. Pomahala je vzgojiteljici. In se šla preobut. Jaz pa sem jo počakala. Potem sem jo prijela za roko in ji rekla da se nama mudi. Saj imava le še pol ure. Domov sva tekli. Ko sva prišli sva bili čisto brez sape. Stekli sva v sobi. In se preoblekli v domača oblačila. Jaz sem takoj začela delati nalogo. V mojo sobo je prišla gospodinja Ashley(34). Z njo se zelo dobro razumem. A kaj ko je v naši hiši še ena gospodinja Jessica(54) in pove vse mami.
Jaz: Hej.
Ash: Kako si?
Jaz: zmatrana sem saj sva vso pot domov tekli.
Ash: ubožici. Ti prinesem kaj za jest?
Jaz: Ne hvala. Saj veš kakšna je mati če izve da jem pred kosilom. Ampak mi lahko prineseš pomarančni sok?
Ash: bom ja.
Potem sem naredila nalogo. Ob pol petih pa je prišla domov Mati. Najprej me je pogledala in mi rekla:
Mati: Enya! Kakšna pa si! Pojdi se takoj uredit brez kakešnega koli '' ne''.
Js: Am zaakaj že? če sem oblečena tk k u šoli hočeš da se preoblečem v oblačila za v hiši. ko pa sem tako pa ti tudi ni všeč.
Mati:Kar sem rekla sem rekla. Sploh pa imaš še nešteto lepših oblek za doma. Ne pa te cote. To daj v smeti!
Js: Ne nebom to mi je kupil oče.
Jezna sem odkorakala v sobo.
Mama pa se je za menoj zadrla le še: Lepo se obleči. in če se ne oblečeš lepo pridem jaz in boš oblekla kar bom jaz želela.
Vedela sem da to da mami izbere obleke ni dobra ideja. Potem pa mi je še rekla: Ker dobimo obisk. Pridejo pogledat kakšna si saj rabijo punco za svojega sina. ti pa tudi rabiš fanta takrat pa mi je zastal dih. Takrat nisem hotela nikogar drugega kot življenje z očetom in Sarah, seveda normalno življenje. Kmalu je pozvonilo pri vratih..........................................................................................Next? Nosej zdej bo še bol zanimivo naprej

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2012
u84215
u84215
Jaz Enya:

02. april 2012
u84215
u84215
Moj mali piki:3 Sarah:

02. april 2012
u84215