Forum
ma ja še js sm se odločo da napišem kk zgodbo o ljubezni. pač nebom zdej razlagu zaka. am ja ponavadi take zgodbe pišejo punce.. ampak upam d to ni ovira. pa da neb slučajn mislil d sm homič pa to..

=) am ja bom kr začeu.

Sem Peter. Star sm 15. Živim v Celju zraven staršev in sestre Eme. Moje življenje je na videz popouno mam dobre ocene, kr neki prjatlov/prjatlc, imam popolne starše, vedno sem pozitiven skratka na videz je vse popolno. Aja sam punce nimam. Nekoga, ki bi me tolažo ko sm na tleh, nekoga ki bi vedno čakau na moj objem. Nekoga ki bi ga imel rad!

pač zasnova zgodbe. nadaljujem?

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. december 2011
u60408
u60408
next =)
08. december 2011
Pizda sam ti pa res nimaš sreče v ljubezni ej.Je rekel moj najbolši prjatel Tilen, medtem ko sm mu razlagu bežno avanturo ki sm jo meu s punco. In pol na konc pogrunto d je to moja sestrična. Ma ja teb e lahk govorit tilen ko hodiš z laro že 2 leti. Ka pa js? že 5 let sm zalublen v jano( moja druga najbolša prjatlca). Ma ka a sm ti js kriu da ni ona v tebe?! Js ti sam pravim d bi jo lahk končno preboleu ne glej kok je lepih punc okol ti pa sam njo gledaš. Sj glih v tem je fora Tilen. Preprost nemorem jo pazabit no. Verjam da sm probu pa ne sam enkrat sam preprost ne morem!! Hja stari pol si pa v dreku z ljubeznijo je rekel tilen nato pa se odpravo k pouiku. Pa ka jenarobe z mano no? res! Zaka je ne morem pozabit no. Pizda sm js bedak ej.
09. december 2011
nadaljujem?
09. december 2011
NE NO...
09. december 2011
u60408
u60408
tak se izražajo fantje

next...
09. december 2011
Ja.
09. december 2011
naznaka kk to misliš?
09. december 2011
Naslednje jutro sm se zbudil slabe volje. Prepozn sm se vstau, mama me je nahrulla, skor sm zamudo avtobus, tež je padu in sm biu čist mokr aja pa še vsi so nekak zvedl da sm zaljubljen v jano in so me kr so pač debilii začčel zajebavat. ma ja. dan ni glih super potekau. Komi sm čaku da je konc pouka d grema z Tilenom tko ko ponavadi v park. Tko v parku mi kr naenkrat tilen reče. a veš peter sm razmišlu o tvojem problemu. Veš ka sm pogrunto?! d odkar si se resnej zalubo u jano (to je 2 leti) se nis z dobeno poljubo. Ma se grem stavit d če bi se z eno ko jo maš rad pa je lušna kušno bi totaln pozabo na jano pa to. Pa dej neh s takimi bolanimi no. dobr veš d js ne podpiram takih misli nebom se kr z eno kušno k še vendo ljubim tjašo. Hh glejpeter v tem je stvar! ti ne ločiš ljubezni od privlačnosti. Čist verjetn te jana sam prvlač. ti rečem lahk bi probu no. Ne ni šans. ni šans tilen nsm js tak da bi kr eno izkoristno zarad mojih težau pa to. kr pozab na to. ma ok no sam lahk bi probu no! sam povem.mogoč ti bo še žau.
09. december 2011
u60408
u60408
next
16. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg