Forum
u168988
u168988
Moje ime je Kelly Strike in sem zelooooooo lepa ♥
Pa sej ne da bi se hotela hvalit ampak to sem pač jaz.... V šoli sem najpopularnejša punca takoj za mojo frendico BFF Alyo. Ona je tudi zelo lepa. Celo lepša od mene. Velikokrat sem ljubosumna. Jaz imam za frendico samo Alyo. Ona ima sestro Kaylo. Jaz je nimam. S Kaylo se zelo dobro razumeta. Kayli zavidam takšno sestro. ♥
No poleg tega se Alya razume z vsemi (jaz samo z njo). Najbolj pa z Lucy. Problem je v tem, da je Lucy moja najhujša sovražnica. Toda Alya tega ne sme vedeti. Zato se v Alyini prisotnosti druga do druge vedeva čisto normalno. V resnici jo sovražim. Mislim da tudi ona mene, hihi. ♥
Slikce. Jaz Kelly (no v resnici sem Kellie ampak me frendi kličejo Kelly.)

Alya:

Lucy:

Ampak saj je vseeno. Če Lucy misli da bo kdaj za BFF dobila Alyo, se hudo moti.

♥MONDAY♥
Seven AM wake me up in the morning, gotta be fresh gotta go downstais.... Ma sej je vseeno. Danes se fotkamo v šoli. Oblekla se bom v najlepše obleke. Prebrskala sem celo omaro da sem na koncu najdla krasno majčko s peacom in lušnimi kratkimi hlačami ♥

Stekla sem v šolo in ram naletela na Alyo in Lucy, kako slonita ob Alyini omarici in se smejita. Ko sem pozdravila Alyo me je grdo pogledala, Lucy pa se mi je zlobno nasmehnila in odšla.
"Ja kaj pa je, Alya?" sem vprašala prijateljico. Wow ful hudo je bla oblečena. Takoj mi je bilo žal, da nisem tudi jaz oblekla kakšne roza oblekice. ♥

"Nič. Praaaav nič." je rekla Alya, vzela svoje copate ter svoje all starke pospravila v omarico ter stekla k Lucy. Čudno. Tudi Lucy je imela enako obleko. Kot da bi se zmenili. Morala bi se zmeniti z njima. ne še bolje. MORALI BI MI POVEDATI!
Med matematiko sem s svojo najlepšo pisavo, ki Alyi ne bi kvarila živcev s tem, da je ne zna prebrati napisala:
αʟı ƨνα šε ғяεпɔıcı? ♥
Odgovor sem dobila takoj.
נα αмραк ηє вєѕт. ℓυcу נє мσנα вєѕтιкα. ℓєנ, νѕє тι яαzℓσžιм, ∂σвινα ѕє ρσ кσηcυ тє υяє.
Bila sem zelo potrta, ko mi je po koncu ure rekla:
"Lej, Kelly, tko ne gre več naprej. Bestike sva že od vrtca naprej. Naveličala sem se te, in ti mene. Mal se druži z drugimi. Caroline je kar v redu."
Nato pa je preden bi lahko kaj rekla odšla. Bila sem zelo žalostna. Ves svet se mi je obrnil na glavo.

NEXT?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2014
nextiiiiiiiiii ♥
09. april 2014
u168988
u168988
še 2
09. april 2014
u168988
u168988
Med odmorom sem se smilila sama sebi in jokala. Nato je do mene prišla Lucy.
"Hej," je rekla. "Kva jokaš?!"
Namrščila sem se ji. Pred celim razredom sem zavpila nanjo: "UKRADLA SI MI MOJO ENO IN EDINO BFF! ALYO!"
Lucy se je histerično ozirala okoli da naju ne bi kdo videl in se mi smejala v obraz.
Nato mi je, preden bi jo kdo videl v moji družbi v roko nekaj stisnila. Nato je smeje odšla.

Rαdα вι тe povαвιlα ɴα (preвerι velιĸe črĸe)
Oн ĸαĸo leтα тečejo
Jαz вoм že
Sedeмɴαjѕт
Tι мorαš prιтι
Nα dιvjo žυrĸo

Dα вoš prιšlα ɴα
Aѕнelιyjιɴo υlιco 11 oв
Noro pozɴι υrι: 18.00 zαвαvα pα вo do 4.00 (prιdι тα poɴedeljeĸ ĸer je v тoreĸ ιтαĸ prαzɴιĸ ιɴ ɴι šole)
PS: To вo pιzαмα pαrтy, zαтo prιɴeѕѕιтe нιɢιeɴѕĸι prιвor ιɴ pιzαмo,ĸer вoмo preѕpαlι!
lυcy ♥

Prhnila sem. Stavim, da me je povabila le zato da bo bolj zabavno ko me bo osramotila, ali jo je pa prepričala Alya.
Ko bojo 3 nexti povem vtise iz zabave.
09. april 2014
u169311
u169311
dobra zgodba+next
10. april 2014
u168988
u168988
next je posvečen nataliji- frozen. <33
Prišparala sem si 50 evrov, ki sem jih hotela porabiti za nov mobi, ampak itak mi še ful manjka, zato sem tvegala in odšla po najlepšo obleko. Lucyjina naj barva je turkizna, in vsem je ukazala naj bomo v turkiznem. V šopingu je bilo kar nekaj takšnih oblek.
Pomerila sem jih 5, a bilo jih je ogromno. ♥

Na koncu sem izbrala ta zadnjo ♥
♥PARTY♥
Wow, Lucy je bila toook lepa ♥ Oh prav mal sem bla ljubosumna. Njeni lasje.... Prov prabarvala si jih je za DANES! (Sej ona si jih skos barva, na vijolčno pa to) ampak da si jih je na turkizno? Prava turkizna dama ♥
Njena obleka (glejte sam obleko, ker NI ONA na sliki)

Na tej sliki JE ONA (v bistvu njen obraz):

Tudi Alya je bila videti fantastično. Smejala se je skupaj z Auroro, Lucyjino sestro dvojčico. Lucy je stopila k meni.
"Hah, can't believe't da si prišla. Ko me je Aurora prisilila, da je povabim za foro, sem misla da boš dojela da je fora in ne boš prišla. Ampak kar si!" Lucy se je začela smejati.
"In tisto," pokazala je na enega fanta. "Je Kevin. Ne misli, da ga boš osvojila!" nato je odšla. Halo?! Kot da ga bom. Nato je prišla Aurora. OMG BILA JE ŠE LEPŠA KOT LUCY! LE DA JE BILA V VIJOLIČNEM IN ČRNEM. KO PA SEM PRIŠLA SEM MISLILA DA VAME VSI ZIJAJO! ONA:

....
♥VEČER, DOMA♥
OMG OMG! ŠE NIKOLI NISEM DOŽIVELA TAKEGA....
vsaj 2 nexta pa povem kaj je blo tako... Izpolnite anketo in jo priložite k nextu.
A) osramočenja
B) kul zabavanja
C) divjanja.
10. april 2014
u169311
u169311
OMG OMG! ŠE NIKOLI NISEM DOŽIVELA TAKEGA....
vsaj 2 nexta pa povem kaj je blo tako... Izpolnite anketo in jo priložite k nextu.
A) osramočenja +
B) kul zabavanja
C) divjanja
se mi zdi,nism zihr+next+ful dobr pišeš :*
10. april 2014
u168988
u168988
tenx teeeenx
pa plisss berteee:
http://www.igre123.com/forum/tema/why-me/69870/
♥♥♥♥ še en next pa nextam <3333
10. april 2014
A) osramočenja
next
10. april 2014
u168988
u168988
ok nextam
10. april 2014
u168988
u168988
Bilo je takole.
"Heeeeeeej," je rekel moški glas iz ozadja. Ni to ta Kevin?
"O, hej, Kevin. Toda žal ne smem govoriti s teboj. Lucy bo jezna. Ne bi i rada pokvarila RD-ja."
"Ne sej ni to. Ampak ali mi primeš torto?" Prijela sem njegov krožnik čeprav je zgledal k da si ne bo zavezal vezalk, kar sem mislila. Namesto tega je vame potisnil tisti krožnik z torto in stekel stran. KAJ?!

Nato je pristopila Aurora. "AAAH! Kaj za BOGA si delala s svojo lepo oblekco? Sestri boš uničila ugled!!!" Aurora je jokala in stopila do Lucy. Vse ji je povedala. lucy se je delala da joka in vsem naznanila da je party uničen zzaradi mene, saj sem jo soramotila. Naslednji dan v šoli so me vsi grdo gledali in ko so fantje s svojo grdo pisavo objavili seznam PKP (najbolj popularnih) sem dobesedno zajokala. Še Katy Sunders je pred menoj?
lยςץ ๓เгг๏гร
คlץค ร๏ггคץ
คยг๏гค ๓เгг๏гร
๓єlคภเє ฬ๏гץภร
คภ๔ץ թเςкєรєร
ภเtค ๒єгɠ๏ฬรкค
ςlคย๔เค ๒lยєร
кคtץ รยภ๔єгร кєภภ
....zค๔ภןค: кєllץ รtгเкє
Zajokala sem in se skrila v kot. V istem tednu sem izgubila ulged IN BFF?!
10. april 2014
u169311
u169311
neeext
10. april 2014
u168988
u168988
še 1
10. april 2014
ZAKON STORY EVER <3 *oo*
NEXTIIIII takoooj zdaj <333333 the best ! ♥
10. april 2014
???? next prosimmm
10. april 2014
u168988
u168988
Med odmorom sem zagledala Emily Seyfried. Bila je predzadnja na lestvici.

A kar naenkrat so imele punce raje njo. Lucy se je veselo zabavala z Alyo. Aurora pa s svojo BFF Lano Frozen, lep priimek kajne? Aurora je zaskrbljeno stopila k meni in me vprašala: "Zakaj si moji sestrici uničila zabavo?" namenila mi je enega takih pogledov, ko za dolgo časa zapre oči in ko te spet pogleda, so tako EXTREMNO MODRE. Kot jih nima nihče. "Kevin je vame vrglej torto."
Aurora je prikimala in odšla. Nato sem sklenila da spremenim svoj videz. Lase si grem prebarvat na MODRO. Jaz od daleč:

Moj MAKE UP od blizu:

Moja nova modra oblekica:

Lih prov za šolo
NEXT? 3 NEXTE
11. april 2014
u169311
u169311
jap
neeext <33
11. april 2014
Next <333 uuuuu
11. april 2014