Forum
Uf sem Julija in moje življenje je nekako popolno. Imam dve BFF, fanta, sem najpopularnejša na šoli in samo eno sestro s katero se zeelo dobro razumem. Skupaj imava obleke, ličila in sploh ji lahko povem use. Ona je ena od mojih BFF.

Jaz:

[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSHdAJiNCGBsbYU5PdNyqxC0ASnESscCsJyFoWDhWBX4iO_6b2c[/img]

1.del
*I'm to sexi for my love to sexi for my love, love is..*
Owgosh budilka! Uradno te sovražm čeprou je to sicer dobra pesm. Ustanem in ja se grem prštimat za šolo. Grem u mojo kopalnico, si umijem ubrz, počešem lase, namažem maskaro in oči rahlo obrobim z ajlajnerjem čeprav ne preveč ker so moje oči že zdaj popolne. Oblečem si oblekico in petke. Mene in Mio najina limuzina pelje u šolo kjer že čakata Pia in Max. Objemem Pio, poljubim Maxa nato pa gremo skupaj u šolo. A ko pridem v šolo vidim njega. Tistega popolnega fanta. Njegovi lasje, oči, nasmeh.. Opazim da ga je tudi Pia opazila ja. Ampak jaz imam fanta ja. I love him so much. *_____*

Wonna read?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. marec 2012
.. neext!
06. marec 2012
u50385
u50385
Next c:
07. marec 2012
1.del
S usemi sem šla v razred in se usedla na moje mesto, zraven mene pa se je useda Pia. Tisti popouni fant je biw v našem razredu. Ime mu je bilo Alex. Usedeu se je zraven Maxa ker je bilo to edino prazno mesto u razredu. Med matematiko sem opazila da se onedva zelo dobro razumeeta saj sta se celo matematiko smejalaa. S Pio sva ceu pouk sestavljale list najlepših fantou na naši šoli. Pia se je odločila da bo poskusila osvojit Maxa. Med Biologijo mi je zvoniu telefon ampak ker sem vidla da kliče mami ki nikoli ne kliče med poukom sem se oglasila. "Si ti mogoče Julija? Tvoja starša sta doživela hujšo prometno nesrečo, ki je nažalost nista preživela" Čeprau se s starši nismo nikoli posebno dobro razumeli, PROSIM, moji starši so mrtvi. Moji starši so mrtvi. Ojoj! Planila sem u jok, Mia, Pia, Alex in Max so za mano stekli iz razreda. Skupaj smo šli do tistih ljudi, ki so me klicali, še zdaj si ne zapomnim kdo so bili. Prišla je tja tudi moja babi, moje tete in strici in tudi nekaj bratranceu. Povedli so da morava z Mio it živet k babici na podeželje. ŠE ENKRAT PROSIM! Jaz. Živeti. Na. Kmetiji???????!!!!!!!!! God Help Us
07. marec 2012
... next.
09. marec 2012
še mau nextou ajprou? da nom za brez veze pisala *
12. marec 2012
daj plisssss piši !!! pa daj nexti za mene, ker sem nova bralka
15. marec 2012
next
19. marec 2012
bom nextala sam ju3 ker dons nesmem bit na kompu ampak za use vs 3 nextala tak douug next, ker mi res velik pomen da usaj kdo bere ;*
19. marec 2012
2.del
Ojaaaaa prišel je ta dan.. Peljemo se mimo prečudovitih pokrajin in lepih hiš in mislila sem da to sploh ni tako slabo. In kje na koncu pristanemo? V nekem kraju ki bi moral imeti ime drekville.. Vsepousod drek.. oja to bm jst spremenila.. tukej bo trava tukej bom ležalaaaaaa... razpakiram in moja nova soba niti ni tako slabaa.. ohja ju3 bo moj prvi dan v šoli.. vsi fantje bodo tam in zanima me kdo bo moja nasledna žrtev? so tipi
luškani? morajo biti mišičasti ko cele dneve delajo na kmetiji.. oo to pa bo leppoo..
Budilka zvoni.. Ustanem.. Grem u kopalnico si umijem obraz se počešem in sploh ne zgledam tako slabo. umijem si zobe, pojem zajterk, nanesem si na obraz malo pudra, dodam iliner in sem popouna.. zberem še luštkane legce in lepo majčko s kratkimi rokavi.. Grem u šolo in usi strmijo vame.. In kaj zagledam na hodniku? To je tisti pravi.. Na sebi ima tričetrt hlače, lepe in udobne sandale in ohlapno modro majico s kratkimi rokavi.. Njegove oči so kot sinji ocean, njegovi lasje so blond in bieber čupica, ima ravno prav centimetrou a nasledni trenutek..
22. marec 2012
u85301
u85301
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg