Forum
sem chery (v resnici sharlotte)ampak usi me kličejo chery nevem zakaj...hodim v 2. letnik gimnazije v londonu...
to sm jst

to pa je moja bff lily (lilyan)

imava veliko skupnih lastnosti: skupaj hodiva v šolo,obe imava za vzornico miley cyruc,obe sva fanice od 1d...
to je moja sestrica Noah:

to je moja mama:

v majhni vasi v bližini londona živim sama z mamo in sestrico...oče naju je zapustil ko je ugotovil da je mama v 2. noseča...nikoli ga ni bilo dosti doma tako da ga ne ravno pogrešam

to je brat od lily:

jim mu je ime in že dolgo mi je všeč a nikomur nism še povedala...niti lily saj se boljim da mi bi zamirila in se ne bi več družila več z mano...čeprav ne vem zakaj a vseeno...

ta zgodba se začne poleti ko je imela lily rojstni dan...seveda sem bila povabljena na njenih sweet 16...tam je bil tudi jim...čeprav se nisva videla prav pogosto sm bila zelo vesela takrat ko sm ga videla...lily je opazila da sm od kar se je on prikazal na zabavi nekam zamišljena in zardela...vedno mi je uspevalo prikrivati a sedaj so čustva že prevelika in ne uspe mi več...vprašala me je zakaj strmim vanj...'' kajj?''sm jo vprašala...njeno vprašanje sm komaj slišala...zasmejala se je in pnnovila vprašanje...povedala sem ji resnico...''hahahaha...koza zakaj mi nisi prej povedala?! a veš da je on v tebe že več kot eno leto?in te je celo na skrito slikal?! veš to?'' začela sem se smejati...sprva ji nism verjela a na koncu me je vseeno malo prepričala...zabava je trajala in trajala...
nekje na sredini zabave je jim ponesreči zadel v mene...skoraj sm padla na tla...a ne zato ker bi se tako zabil v mene ampak zato ker mi je bilo tako nerodno...''si uredu'' me je vprašal in se mi nasmehnil...''ni bilo nalašč oprosti'' je rekel ''ok je'' sm mu odgovorila...nežno me je pobožal po rami kjer je zadel v mene...zardela sm kot kuhan rak... ''upam da si res uredu''...potem je šel...
šla sm do lily..ko me je bff zagledala se je začela smejati...kaj je zdaj to? a se smeje zato ker sm teko rdeča v obraz? se mi je uničila frizura? nimam več make upa? ''kaj je ?'' sm ji histerično vprašala...ko je prišla do sape mi je povadala da je ona jimu naročila naj se zabije vame...''kokoš! veš kako mi je bilo nerodno!'' le smejala se je...''15 sekund ne govorim nate!'' to sva vedno naredili ko je katera drugi zamirila...
ko je bilo konec zabave je rekla naj naslednji dan pridem nabazen in da bo prepričala tudi jima da bo šel...komaj sm čakala naslednji dan!

3 nexti in nadaljevanje
27. december 2013
a bi? http://www.igre123.com/forum/tema/perfect-life-in-lt-3/65793/
*obe imava za vzornico miley cyrus
27. december 2013
*obe imava za vzornico miley cyrus
link sm prilepilo po nesreči očitno sm kako tipko narobe pritisnila...
27. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg