Forum
evo moja druga zgodbica vem da ne pišem neki spešl ampak si z tem krajšam čas in upam da vam bo ušeč <33

____________________________________________________________________________________

"neeee" sem zakricala ter stekla izzaoderja na oder..ter se postavila pred skupino one direction natancneje pred nialla in louisa..dvorana ja v hipu utihnila in vsi so zrli v fanta z pistolo v roki natancneje v mojega bivsega fanta..ne me sprasevati kako je prisel na oder in to z orozjem saj nimam pojma..miril je v nialla..louis se je postavil pred njega..naj vam rozlozim vse od zacetka moje ime je ariana za prijatelje pa kar ari stara sem 17 let in sem sestra louisa tomlinsona fanta iz svetovno znane skupine one direction..svojega brata imam najrajsi nasvetu malo gdaj se skregava in skoraj cel cas sva skupaj saj z njim hodim po turnejah koncertih na snemanja..je zelo zascitniski do mene in me varuje pred usemi..ucasih celo prevec..imam 4 najboljse prijatelje liama,zayna,harrya in nialla..ceprav niallu zaupam najvec..no vrnimo se k stvari stekla sem na oder in se postavila pred nialla ter louisa.."ari takoj pojdi dol iz odra" je zasikal lou pogledala sem nazaj ter se mu nasmehnila mogoce se zadnic potem pa se ze spet ubrnila proti johnu ja tako je ime mojemu bivsemu..pocasi sem se mu zacela priblizevati in zares zelo pocasi.."john izpusti pistolo..ti nisi tak zakaj to delas?"sem mirno rekla in se sami mi ni bilo jasno kako sem lahko tako mirna on pa je nazaj zakrical "varas me!! z tistim grdim blontnim fantom brez posluha! vse sem ti dal pa si me pustila! ljubim te ari ljubim!" po licu mi je spolzela solza "nee..on je samo moj prijatelj..dihaj john..vracam se k tebi..tudi jaz tebe ljubim..zdaj pa pocasi ispusti pistolo.." sem rekla "lazes!!" se je ze spet zadrl..zdaj sem bila ze zelo blizu njega..se enkrat sem se obrnila proti louiu in niallu in ogotovila da so bili zdaj ze vsi na kupu..in vsi so me gledali z prestrasenjem in solzami v uceh..nasmehnila sem se jim louis je hotel priti do mene pa se sem samo odkimala in rekla "zdaj je cas da jaz zascitim tebe" in videla sem kako mu je po licu spolzela solza dvorana je cela jokala in tiho opazovala dogajanje jaz pa sem se ze spet ubrnila proti johnu priblizala sem se mu in ga poljubila na usta da bi dobil res obcutek da ga ljubim ceprav ga ne..poljub je trejal in trajal nato pa sem kar naenkrat slisala velik pok...
____________________________________________________________________________________
ARI

JOHN

ONE DIRECTION

NEXT??**
08. januar 2014
u61406
u61406
next
08. januar 2014
next
08. januar 2014
u142227
u142227
Next
08. januar 2014
u122303
u122303
superr zgodbaa neeeeext<33
08. januar 2014
neeeeeeeeeeeeext
08. januar 2014
next
09. januar 2014
next
09. januar 2014
next
09. januar 2014
Next
09. januar 2014
next
10. januar 2014
2.del
waaw hvala za use nexte res upam da vam bo zgodbica ušeč in da jo bote rade brale..<3 evoo next upam da je uredu
nato pa sem kar naenkrat slisala velik pok...in sekundo za tem cutila mocno bolecino v trebuhu.."oprosti ampak vem da me ne ljubis in ce ne ljubis mene ne bos nobenega..zgrudila sem se na kolena slisala sem kako je lou zakrical "neee"..pogledala sem proti njemu in ga videla kako ga fantje drzijo ..saj ce bi prisel k meni bi se njega ustrelil..zdaj sem cutila ze res mocno bolecino v trebuhu in krvi ni primankovalo in ze spet sem slisala zvok pistole in zdaj sem cutila bolecino se v rami nato pa videla kako je john pokleknil na tla in odvrgl pistolo dalec stran od sebe.. varnostniki so ga takoj prijeli jaz pa sem z nasmeskom na obrazu zaprla oci neprimicno sem zdaj lezala na tleh in padala v globoko crno temo..bilo je kot da bi spala..v daljavi sem kar na enkrat videla belo svetlobo in sila me je vlekla k njej..korak in stopila bi v svetlobo pa je kar na enkrat izginila in ze spet je bilo vse crno na vsake toliko casa se mi je prikazal v temi kateri od fantov in ko sem ga hotela prijeti za roko je izginil..bilo je zares cudno..cez nekaj casa sem si pustila da me tema prevzame in bilo je vse tiho..kot da bi spala..potem pa sem cutila kako me je nekdo drzal za roko in zacel govoriti " ne bom si oprostil ce umres..bila si tako pogumna zame si se postavila in rajsi postila da tebe poskoduje kot pa mene..res si najboljs prijateljica na svetu ceprav bi si zelel da bi bila kaj vec kot je rekel john..ne mores si misliti kako me je bolel tisti poljub ce prav sem vedel da delas to zame in za celo skupino..res si najbolj pogumna punca kar sem jih srecal takrat ko bi te moglo biti najbolj strah si se smehljala in bila cisto mirna..zato te ljubim..in nikoli se ti ne bom mogelj odolziti..vedno bom z tabo pa tudi ce bom samo tvoj prijatelj.." in bila sem prepricana da je bil to niall..nisem mogla govoriti in odpreti oci..to me je zelo nerviralo..nekaj casa sem se cutila kako drzi mojo roko potem pa jo je zamenjala neka druga vecja in bolj hladna..samo drzala me je in jokala potem pa se ulegla na posteljo zraven mene in sepnila " zakaj si to naredila? posteno te bom ukaral ko se zbodis..vem da se bos..rad te imam sestrica" bil je lou moj dragi bratec zelela sem ga objeti pa se nism mogla premakniti..slisala sem kako se je v sobi pogovarjalo nekaj ljudi ampak ne vem kdo.. nisem imela moci da bi jih poslusala..zato sem potonila v globok spanec.. prisel je dan in zbudila sem se ..komaj sem odprla oci in zaslepila me je mocna svetloba ozrla sem se po majhni sobi in zraven sebe na postelji videla specega louisa nasmehnila sem se ter ga stisnila za roka ampak mi je bilo takoj zal saj me je zabodla bolečina v roki..loisa je kar izstrelilo iz postelje.."dobro jutro bratec" sem rekla on pa je parkrat pomeziknil da se je preprical da se kar ne sanja potem pa me mocno objel.."amm lou tudi jaz imam tebe rada ampak trebuh in rama me zelo bolita..odmaknil se je in me veselo pogledal..potem pa sem rekla "lou grozno smrdis koliko dni se nisi tusiral?" zasmejal se je in rekel "kaksnih 3 ali 4 dni..zdravnik je rekel da se ti je stanje poslabsalo in da ne ve natancno koliko casa ti je ostalo zato sem hotel biti cel cas z tabo..obupan sem bil"hotela sem nekaj recti pa me je bolecina v trebuhu premagala in sem se spacila.."mislim da je dosti govorenja za enkrat..odsel bom po zdravnika da te pregleda in poslal enega od fantov k tebi jaz pa se grem urediti domov.." pokimala sem poljubil me je na čelo potem pa odsel..in ze spet sem bila sama..kmalu zatem je prisel zdrvnik in sestra obistvu je bila punca mojih let vrjetno je imela prakso ali kaj taksnega..zacela sta me pregledovati..pogledala sta rano na ramenu in zdravnik je rekel "lepo se celi" ter mi zamenjal prevezo..potem pa se na trebuhu in sledec njegovemu izrazu na obrazu ni kazalo prav dobro pogledala sem sestro in tudi ona je bila nekoliko zaskrbljena..tudi tukaj je zamenjal prevezo..potem je se sledilo par testov za uci saj sem baje udarila z glavo ob tla..na koncu je se zdravnik dodal "ko pride kdo od bliznjih mu prosim reci da naj pride k meni..drugace pa se ne na prezaj prevec..in poskusaj cim manj govoriti zaradi trebuha"z temi besedami je zapustil mojo sobo sestra pa je se nekaj zapisovala na karton pripet na mojo posteljo..potem pa tudo ona odsla..cez nekaj minut so se ze spet odprla vrata sobe in notri je ustopil niall..nasmehnila sem se mu on pa se je usedel na stol zraven postelje ter me prijel za roko..spovnila sem se kaj sem nevem tocno gdaj saj nevem koliko casa sem bila v komi slisala ko je govoril niall..zardela sem in niall me je cudno pogled potem pa rekel "kaj pa ti zardevas?"moram povedati da je imel john prav da sem zaljubljena v nialla in tudi jaz sem hotela imeti nekaj vec z njim ampak nisem nikoli vedel kaj on cuti do mene in nisem si mu upala priznati da mi je usec vedno sem se imela za manj vredno ceprav sem od louia sestra in bi vrjetno vsak navadn fant hodila z mano ampak ne zato ker bi bila lepa ampak zato ker imam denar in imam svetovno znanega brata.."ahh nic" sem hitro rekla in pogled usmirila skozi okno.."hej niall koliko casa sem bila v komi?".." teden in en dan" je tiho odgovoril in videla sem da ga je to zelo mucilo..in da je sebe krivil zato kar se je zgodilo..ze spet sem ga pogledala in skoraj sem se stopila ob nebesko modrih oceh bil je tako popovn vsak koncek vsaka celica je bila posebna..cez par trenutkov sem se sele zavedala da bulim v njega..nasmehnil se mi je jaz pa sem ze spet rahlo zardela in povesila glavo ter zacela govoriti.." ves ko sem videla johna kako miri vate in louia si nisem mogla pomagat morala sem vaju zavarovati oz. celo skopino..ker vas imam enostavno najrajsi in res si nebi mogla odpustiti ce bi vam john kaj naredil saj sem bila jaz kriva..in nocem da se pocutis ti kriv ali kdor koli od vas..saj niste krivi..in ce bi se se enkrat to zgodilo bi naredila isto..in dolgo ti ze hocem povedati ampak nikoli nisem zbrala poguma da bi ti povedala ampak si mi usec zelo..in nevem ali sem sanjala ali je bilo res da si sedel zraven mene in si rekel da tudi ti mene ljubis..ampak.."ze spet sem se spacila zaradi bolecine v trebuhu.."ari si uredu?" je prestraseno uprasal niall..nekaj casa sem ostala tiho potem pa ze spet odprla usta "ja zdrvnik je rekel da naj cim majn govorim ampak morala sem ti to povedati in ko sem zivcna blebecem in se nemorm ustaviti tako kot zdaj ampak to ze tako.."nisem morala koncati stavka ker..

*.*
10. januar 2014
u160178
u160178
neeextt
10. januar 2014
u142227
u142227
neeeeeeeeext
10. januar 2014
omg next
10. januar 2014
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. januar 2014
Nexttttttttttttttttttttttttttttttttttt
10. januar 2014
next
10. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
10. januar 2014
next
11. januar 2014
next
11. januar 2014
next
11. januar 2014
next
11. januar 2014
u122303
u122303
neeeeeeext<3
11. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
12. januar 2014
VSE NAJ NAJ ZAYN!! <3
P.s.
Next pride jutr <3
12. januar 2014
u61406
u61406
next and happy birthday zayn
13. januar 2014
next
13. januar 2014
vse naj naj zayn
14. januar 2014
Jst se vam res opravicujem..ampak enostavno ne najdem casa za next..res dogaja se mi full stvarii..tko da next pride enkrat ta tedn sam gdaj pa ne vem upam da vas ne bom zgubila kr mi res ful pomeni da berete mojo zgodbico..RADA VAS MAM USE!!! <3
14. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg