Forum
Okej, odločil sm se,da bom pisu zgodbice o eni punci,ki mi je čist zmešala glavo -.-
So let's start... To je ona,Perfect Girl:

pa ljudje... prosim,da se negativnih komentarjev glede mene in nje zadržite zase.
Če vam ni ušečč ker ni ne vem emo in se ne pretvarja,da bi bila najbolj popolna za vse se pač tistih komentarjev zadržite zase...
Okej... Torej nekega dne sem jo videl ko je končala pouk... Torej ta popouna punca po imenu Sabina je bila zunaj pred šolo natančneje pred glasbeno s prijateljico Ines in Teo... Slučajno so hodile proti hribu in takrat sem ji poslal sms: '' Ei za tabo '' Ona pa nazaj rekla: '' Ja vidim te ,kaj je? ''
Zadrl sem se '' A bi šla ven z mano? '' Čez trii sekunde sem se zavedel,da je to huda napaka in se poknil po obrazu... Seveda se je ustavila in poslala prijateljici naprej.Jaz pa seveda '' Woops'' Očitno sem se lepo osramotil pred punco kot je ona. Tako sem le dočakal trenutek,ko je prišla dol. Rekla je naslednje: Veš,Jon ne mislit,da mi nisi všeč ali karkoli ampak pač nočem,vsaj za enkrat še ne... Veš,da sva prijatelja ampak za to še nisem pripravljena.Pa povej mi kaj vidiš na meni?
Jaz pa za enkrat samo: Umm...
2 Nexta 4 next
19. julij 2012
Nemaram emotu ko jih pogledam grem skoraj kozlat al je baba al dec če mora bit že emo ne bit tuk načečkan
19. julij 2012
Hvala. I was fascinated by your words...
19. julij 2012
Nadaljuj zgodbo
19. julij 2012
bom se 1 next manjka pa bo to to...
19. julij 2012
u50889
u50889
next ušeč mi je če piše fant in ne punca
20. julij 2012
Hvala Ninna...
No pa nextam:
Takoj po besedi umm sem postal zmeden in ji rekel oči,lasje nasplošno si lepa in jo še enkrat uprašau,če si je premislila in če bi šla ven. Rekla je mogoče in mi pomežiknila.
Jaz cel vesel sem prišel domov in šel na fb v upanju,da bo prišla gor. Ni je bilo, čas je tekel vedno počasneje in končno sem dobil SMS. Bil je od Sabine... pogledal sem kaj piše in se razveselil ter se ''poknil'' na posteljo in dalje bral sms: Kdaj in kje ,je bilo napisano v SMS-ju.Odgovoril sem ji: ti povej... in tako je na koncu prišlo vse do fb-ja kjer sva si tudi dalje pisala.Tako sva se dobila pred njeno hišo in šla dalje na pijačo...

2 Nexta 4 next
21. julij 2012
neeeext
21. julij 2012
nexxxt
12. oktober 2012
Okej nadaljujem...
Prvo oprostite za faile pism iz fona...
Ko sva prisla do osemke (kafic),sva se usedla in narocila pijaco. Ona si je narocila sadni caj
js pa kakau... Pogledala me je in vprasala,ce bi jo rad poljubu.
Odgovoril sm z umm... hhh... ja normalno ...
Takoj se je nasmejala in rekla,kaj cakam.
Ko sem ji podal roko,sem se utopil v njenem strastnem poljubu in takrat sm si mislu klinc gleda ceu svet...
Tisto je bil se mi zdi najlepsi trenutek v mojem zivljenju
2 nexta da nadaljujem
09. december 2012
ma dobr NExT
15. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg