Forum
Helou
==========================================================================
Opis:
Moje ime je Melanie.To ime sovražim,ker me kličejo Melly.Stara sem 19 let.Živim v Parizu v Franciji.
V šoli mi gre zelo dobro,ampak,da ne bo pomote sovražim šolo.Sem tista vrsta punce,ki se rada zabava in nakupuje ter se pogovarja z prijatelji in prijateljicami!Rada berem,grozljive in duhovite knjige.Rada tudi hodim v kino.Zelo rada plešem in tudi pojem.Rojstni dan imam čez 2 tedna.Komaj čakam,na zabavo.Sem Samska
To sem jaz:

===========================================================================
Imam mojo najboljšo prijateljico.Ime ji je Kate Ross.Stara je 20 let.Živi nekaj ulic naprej od mene v hiši.V šoli ji ravno ne gre zelo dobro.Zelo rada pleše,se zabava,hodi v kino in ima odličen stil oblačenja.Zelo rada bere romane in fantazijske knjige.Ima hišnega ljubljenčka.To je psička,Lizzy.
Stara je 2 leti in pol.Je pasme Hasky in je zelo lep,zabaven in se rad carta.
Kate:

Lizzy(Psička):

Imam še 1 prijateljico Po imenu Lucy Broke.Stara je 19 let.Živi takoj zraven mene.Sovraži šolo in tudi branje.Rada gleda komedije,romantične in grozljive filme.Zelo rada pleše Hip-Hop Tako kot jaz in Kate.Ima muco po imenu Luna.Stara je 1 leto.Ima zelene očke in je prav cute.Je zelo nora oseba in zelo dobra prijateljica.
Lucy:

Muca Luna:

============================================================================
Nadaljujem? Napišite NEXT in nadaljujem.
Upam,da boste brali,ker bo zelo dobra.
07. januar 2012
u20311
u20311
next!
07. januar 2012
u47197
u47197
Next
07. januar 2012
next!
07. januar 2012
1.Del:
Januar.Obrnila sem koledar.Pred mano je že bil mesec Januar.Vedno mi je bil všeč,ampak ni pa bil najboljši mesec v letu.Ne vem zakaj,ampak pač(enostavno,ker je sneg).

Hitro se oblečem v mojo najljubšo majčko in spodaj samo "Štunfe".

Cin,cin je zazvonil zvonec.Bili sta Kate in Lucy.Objele smo se in odšle v šolo.Ko smo prišle vsaka do svoje omarice Smo vzele stvari in odšle v matematično učilnico.Učenci,prav tako me 3 smo čakali že 10 minut.Potem v razred vstopi 1 učiteljica in reče,da danes sploh cel dan ni pouka.Vsi zavriskamo in se poberemo iz razreda ven,vsak po svoje.Me 3 smo se odločile iti na sladoled.
Naročile smo si vsaka istega.Ta je bil z okusom vanilije in modrega neba.
Nadaljujem?? Napišite Next!
07. januar 2012
next
07. januar 2012
u47197
u47197
Nextaj...
07. januar 2012
u70409
u70409
next
07. januar 2012
coool sm nekej pr naslovu si se zmotla ker bi moglo bit Perfect girl and HER diary
07. januar 2012
u70062
u70062
Next♥
07. januar 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/najlepsa-punca-na-soli-najboljsa-prijateljica-nato-pa-usodni-sms-potem-pa-posilstvo/27333/

To je moja nova zgodba!Lahko jo berete,bom bila zelo vesela!
Hvala,za naprej!
09. januar 2012
Next kle??
11. januar 2012
next
18. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg