Forum
Opis jutra : Že spet, že spet se dereta in mislita da nič ne opazim. Čeprav glasa ne povišata tako zelo, kot ostali starši pri prepirih še ne pomen, da sta tiha. Najprej prepiri in potem poljub pred mano ko gre očka v službo. Moje življenje je malo fejk ampak... Tako pač živimo. Z mamo sva se pogovarjali pri zajtrku, ko je oči že šel v službo : M-mama J-jst
J : "Kje sta Mark in Annie?"
M : "Mark si je šel iskati stan..."
J : "Kaj!?!?! Končno se bo preselil?!? Jaz dobim njegovo sobo!!!"
M : "Samo če najde stanovanje seveda. Ogledal si jih je že 13 in ni našel pravega. Glede tvoje sobe... Si jo že pospravila?"
J : "Mami zamujam... Morem it... Papa!"
Heii! Sem Emma in my life je almost perfect =) vsaj za zdaj. Imam sestro in brata, ki ju imam ful rada, moja starša sta zelo prijazna vsaj do otrok, moja muca ima vse kar želi, nimam sovražnikov (samo ene punce ne maram),...

To je začetek. Ti je vsaj miceno bil bil všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. marec 2012
Fotke :

Jas :

Moja mlajša sestrica Annie :

Brat (totalno podobn Efronu) Mark :

Starša :

Bff Nicole :

BFF Lily :

Stacey (edina, k je grozna!!) :

31. marec 2012
u85444
u85444
next
31. marec 2012
Nadaljuj :]
Si lahko prosim prebereš še mojo zgodbo+napišeš kašno mnenje.. upam da ti bo ušeč :]--> http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-or-really-life/31601/
31. marec 2012
next
01. april 2012
neeextt!!!
01. april 2012
u33561
u33561
Next:3
01. april 2012
Ne bo mogla nextat še, ker ma prepoved compa
08. april 2012
Mami sem pobegnila v kopalnico in se na hitro uredila, nato pa sem že zbežala v šolo.Še preden sem prišla so me pred šolo so me že čakali moj fant Matej in moji dve BFF. Eni je ime Nicole ta drugi pa Lily. Še pozdravila jih nisem in že sem slišala šolski zvonec. Tekla sem in se znašla skoraj sama na hodniku z nekaj drugimi zamudniki. Hitro sem odložila stvari pod omarice in poiskala vrata od zgodovine. V učilnico sem prišla med profesorjevim delom s papirji. Tiho sem šla do mojega stola v upanju, da me ta zmešan prfoks ne bo opazil. Ampak prepozno, ko sem odmaknila stol v smrtni tišini me je prof. Foshed pozdravil z zelo zanimivim tonom : "Dobro jutro gospodična McLater.." in se nasmehnil. Later v anleščini pomeni pozno Jaz pa se pišem McDonies. Kako duhovito, Celo uro sem mogla poslušat njegovo nakladanje... GROZA!!! Ko je bilo šole konec sem videla Stacey. Ne, res ne vem zakaj me sovraži ampak neki mi spotika pa to.Imeli sva kratek pogovor :
J- jaz S-Stacey
S : "OMG!! Na pomoč rabimo modno policijo, ker so tvoje obleke naravno grozne.. Nwm kak te lahk Matej sploh gleda."
J :"O men pa Mateju??? Si ti resna??"
S : "Dej no prej ko slej te bo pusto, ker je 100% zagledan u mene. S tabo je sam zato, da bi se mi smilo."
J :"Kolesci se ti u napačno smer vrtijo. Al si dobla prašičjo gripo, ker tak zgledaš?!"
S :"Heej prašček id se kopat u blato"
(potisnila me je v gromozansko lužo blata za mano). Zadrla sem se in opazila sem da mi že pomagata Nicole in Lily. Spremljali sta me domov in nato sta rekli da mi bosta pomagali da iz mojih kodrov izperemo blato. Mami, oči in Mark so me sam gledali. Oči pa je rekel : "Danes si opravičena in grem jas po Annie." Mami je rekla, da bo pomagala, Mark pa je sam bulo. Ko sem se uredila sem se zmenla z Nicole in Lilly da gremo po shopingu. Ko sta odšli je Mark rekel, da ima zame veselo novico.
14. april 2012
Zdej pa grem zgodovino brisat da ne bodo vedli da sem na compu bla..
14. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg