Forum
Haj to je moja 1 zgodbica in upam,da bo zanimiva.
Sem Rebeka in stara sem 16 let.Imam samo mamo Sandro,saj je moj oče umrl v prometni nesreči 3 leta nazaj.Zelo ga pogrešam .Imam mojo najbolšo bff Ano,ki je stara 16 let.Obe živiva v Ljubljani.Imam fanta Žigana.Star je 17 let in obiskuje računalniško šolo.Skupaj sva 2 leti in pol.

To je biu uvod,sedaj pa prvi del
/1.DEL/
Zbudilo me je toplo sonce na konu moje zeleno-bele sobe.Odprla sem oči in se nasmehnila,saj je 1.dan počitnic.Oblekla sem si kratke rdeče jeans hlače in rumeno majčko.Počesala sem se in odšla v kuhinjo,kjer sem pojedla moje najbolše kosmiče.Vzela sem torbico,telefon in obula svoje rdeče ALL-STARKE in odšla v park.Tam sem bila zmenjena z Žiganom saj mi mora nujno povedati pomembno stvari.Ko sem ga zagledala sem ga poljubila a se je odmaknil.POGOVOR J-JAZ Ž-ŽIGA
J-?
Ž-Oprosti Rebeka,ampak veš,am...
J-Kaj?
Ž-Že 3 dni imam novo punco Nino.Oprosti
J-
Stekla sem domov in se zjokala v svoji sobi...
Next?

Cool zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. avgust 2012

Jst

Ana

Žiga

Fant v katerega se zaljubim v naslednjih delih
19. avgust 2012
next
20. avgust 2012
Ty,pa pls če lohk še mal oglašuješ js bom pa tvojo
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/2.DEL/
Stekla sem domov in se zjokala v svoji sobi.Ob 18:00 sem poklicala Ano in ji vse povedala,potolažila me je,nato sem prekinla.Odšla sem na fb kjer me je dodal full kjut fant *__*(slika od tistega zadnjega fanta)Bilo mu je ime Rok Kotnik.Dodala sem ga in bil je prijavlen.Pogovor j-jaz r-rok
J-Haj
R-Haj
J-Kako si?
R-Ok,ti?
J-Slabo
R-o.O Zakaj?
J-Fant me je pustu že 2 tedna ima novo punco,skupi sva bila 2 leti in pou
R-Saj boš našla drugega
J-Upam hehe.Kaj delaš?
R-Muska,fb kaj pa ti?
J-Enako.In ali kaj treniraš?
R-Ja plavanje v plavalnem klubu Ljubljana že 4 leta.Kaj pa ti?
J-Jaz treniram nogomet 2 leti.
R-Super,ej morem it na večerjo,se slišva jutri,čaw
J-Čaw
Bil je offline.Bil je zelo perfekten,mogoče bova kdaj skupaj sem si mislila in odšla tudi jaz nekaj pojest za večerjo.Stuširala sem se in odšla spat.Zjutraj me je prebudila budilka,ki sem jo mela nastavljeno za ob 09:00.Oblekla sem si lahko poletno obleko,svetlo modre barve.Pojedla sem palačinke z nutello in odšla na sprehod z psičko Leo.Tam sem zagledala Roka,v resnici je bil še lepši...next?

Sry za kratek next sam imam trening.
20. avgust 2012
next
21. avgust 2012
V resnici je bil še lepši.Pogledala sem ga in stekal do njega.Pogovor J-JAZ R-ROK
J-Hoj!
R-Hoj!Lepa si!
J- Enako
R-Ah kje.Greš z mano na sprehod?
Povedala sem Ani in rekla sem OK.Hodila sva jaz pa sem ga skos gledala.Oblečen je bil v:

To majico

Te Hlače in te čevlje:

Bil je full cjut *___*.Prišla sva do zelo lepe jase.Tam me je pogledal in se mi zapeljivo nasmehnil.Pogovor R-rok J-jaz
R-Zelo zelo si mi všečrijazna,lepa,imaš smisel za humor.Zelo rad te imam!
J-Čisto enako.
Čutila sem,kako se me je dotaknil in nežno poljubil.To je bil moj najlepši dan v mojem življenju.

najin poljub.
Nato sva skočila v vodo in tam me je vprašal če bi bila njegova punca.Rekla sem DA.Poljubil me je pod vodo:

Ko sem prišla domov,sem dobila SMS od Roka.Pisalo je....next?
21. avgust 2012
u96935
u96935
nexxtttt!!!
24. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg