Forum
Nekega dne je živela punca po imenu Catline , ki je bila čisto normalna punca. Nekega dne pa se je vse spreobrnilo in začelo se je peklensko in grozno življenje za ubogo 12 letno Catline, do takrat je imela tudi starše in prijateljice ampak nekega dne se je vse obrnilo na prekletstvo.

naj začnem pisati ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2011
u48235
u48235
ja itak
05. junij 2011
ok začela bom zdaj.
hvala za koment
05. junij 2011
Şem Catline McCartney. Stara sem komaj 12 let , danes imam 12 rojstni dan. Nerabim v šolo , ker je sobota seveda. Mami mi je obljubila , da boma skupaj spekli v torto le po sestavine je skočila v trgovino. Čez nekaj časa je prišel domov očka , ki mi je čestital in rekel da ima zame darilo. Prinesel mi je darilo z veliko pentljo in vprašal , kje je mama. Povedala sem mu , da se je odpravila v trgovino po sestavine za torto. Očka se je nasmehnil in me vprašal , če bom pogledala kaj je v darilu. Ko sem odprla , sem zagledala tako lepe sandalčke ki jih še svet ni videl. Bila sem vesela in objela sem očka. Kmalu se je vrnila mama. Na njeni roki sem zagledala ogromno krvavo brazgotino , a mama ni jokala. Kaj je ? Me je prestrašena vprašala. ''Nič nič samo , bova zdaj pekli torto '' ? Sem jo vprašala ker nisem želela da izve za rano. '' Seveda '' mi je odgovorila in začeli sva z peko.
05. junij 2011
Nadaljujem ?
05. junij 2011
To sem jaz :

05. junij 2011
u48235
u48235
no cool story res
05. junij 2011
haha hvala xd
05. junij 2011
NeXt
05. junij 2011
zdaj nadaljujem
05. junij 2011
u46019
u46019
next ^-^
05. junij 2011
Kmalu zatem je dala mama svojo totro v pečico in zagledala je rano na svoji roki. '' Kaj se je zgodilo '' ? Sem jo vprašala. ''Nevem , kdaj se je pojavila ta rana ? Prej je nisem imela gotovo... '' ampak mami , videla sem jo ! '' . ne ni mogoče , je prestrašena nadaljevala. ''Je kaj narobe mami , rabiš pomoč ? ''Ne hvala ljubica. '' Nato je rekla , da gre spat a je padla v nezavest. Takoj sem vedela da nekaj ni vredu in povedala očetu. Oče je takoj poklical rešilce. Žalostna sem se odpravila v svojo sobo in tam sem na postelji zagledala BELO KUVERTO. ''Le kdo mi je pisal ? '' sem se vprašala in postalo me je malce strah , z zanimanjem sem vzela kuverto , potem pa jo odprla. Na moji roki sem zagledala kri. Takoj mi je padlo na misel , da je mama odprla kako belo kuverto. Kmalu zatem sem začela brati vsebino. Bil je črn list , na njem pa bela pisava in pisalo je :
Pazi se me . Nikoli se me ne boš rešila hudoba ! Vedno bom peklens.......
Dalje ni pisalo saj je bilo prek polito modro bravilo. Nisem morala verjeti , kaj vse se mi dogaja in to na moj rojstni dan. Poklicala sem mojo BFF Kristen.
kristen :

05. junij 2011
next ?
05. junij 2011
u46019
u46019
jaaaa :3
05. junij 2011
bom samo naj mi še kdo komentira.
05. junij 2011
bom pozneje nextala če mi še kdo komentira. čez kake tričetrt ure al pa pol
05. junij 2011
u46019
u46019
ok.
05. junij 2011
(=
05. junij 2011
Nextam
Kmalu zatem so poklicali iz bolnice in mi sporočili , da je mama urmla. Takoj sem sporočila moji BFF in začela jokati. Umrla je , kaj naj naredim zdaj počutim se tako samo in osamljeno. Imela sem veliko srkbi , nisem več hotela hoditi v šolo. O vsem sem povedala očetu in mu koverto tudi pokazala. Nato mi je predlagal , da bi se preselila. In čez 1 teden sma se preselila na morje v Koper. Končno malo sprostitve , a BFF bom pogrešala. Nisem hotela hoditi v šolo saj še nisem pretrpela vseh stvari enostavno preveč na enkrat je bilo. Tako sem se končno malo pomirila , ko sem zvečer stopila v mojo novo svežo sobo in na postelji zagledala rdečo kuverto.
Takoj sem odprla in spet je bil nešče nesramen. pisalo je :
''ČE SI MISLILA DA SE ME BOŠ REŠILA ČE SE PRESELIŠ SE MOTIŠ''
SMEJIM SE IZ TEBE KER SI TAKO NEUMNA , KOT TVOJ DUH SEM
NIKOLI SE ME NE BOŠ ZNEBILA TO TI NAJ OSTANE V GLAVI !''
Tako sem se prestrašila in takoj stekla do očeta.
Čez nekaj časa se je na steni pojavil rdeč napis :
PA TUDI STARŠI TI NEBODO VEČ MORALI POMAGAT , OČETA BOM UBILA !
Ali mi grozi peklenska ženska ? Kako bi lahko bila tako zlobna nesramnica !
07. junij 2011
u46019
u46019
next (:
09. junij 2011
u48235
u48235
nextiiiiiiiii
10. junij 2011
ja bom xd
10. junij 2011
Očeta ni bilo , kmalu se je vrnil iz kuhinje in rekel je , da se ne počuti dobro. Takoj sem vedela , kaj je narobe in poklicala sem rešilce , ki so na srečo prišli pravočasno. Ampak kljub temu sem naslednji dan izvedela , da je očo zaradi zastoja srca umrl. Zajokala sem , saj sem vedela , da mi grozi sam pekel in sem polna zlobe zaradi tiste hudičevke. POklicala sem bff Lolo in ji vse povedala. Prosila sem jo , naj vpraša starše , če lahko pridem živet k nje čez 1 uro ker nimam ničesar več. Nato mi je povedala , da lahko in bom vedno dobrodošla. Ta dan je bil to vejretno moj 1 in zadnji nasmeh in bila sem celo malo vesela!
10. junij 2011
2 komenta
11. junij 2011
u50227
u50227
next
25. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg