Forum
Heiiii!!
Sem Lola Lover. Hodim v sedmi razred. Stara sem 12. Živim v los angelsu. Sem nagajiva, navihana, predrzna, lepa (ne hvalim se ampak pač je res) in samosvoja tečna najstnica. No res je da sem na šoli tudi me priljubljeni ampak se jaz ne štejem mednje. Sama se družim s mojo B.F.F Tino. Ona je tako kot jaz. Sama se lahko pohvalim da sem odlična v vsem. Najrajši jaham in berem. No zdaj pa dovolj v meni.
Uvod:
Trenutno hitim na avtobusno postajo da ne zamudim avtobusa. Na postaji že od daleč zagledam Tino hitim ji v objem a ona pa " že spet zamujaš " "ni nalašč " "saj vem no " tako pripelje avtobus
hitro se prerinim do prostega sedeža in na sproti mene se usede Tina. Trenutno rezmišljam:
Joj kok je moje življenje lepo ali pa tudi ne....

Na začetku nemorem dati slik ker je moj ručunalnik na popravilu trunutno pa sem na iPadu. Sicer pa jih bom takoj ko bom imela ručunalnik. Trudila se bom pisati slovnično.
Next????

Boš bral zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. november 2011
Pa povejte svoje mnenje ne napisat samo " next "
20. november 2011
u47197
u47197
Next
20. november 2011
Nextam jutri ali pa v torek
20. november 2011
u44487
u44487
next!!!

zgodba je odlična, komi čakam nadaljevanje. in slike!
20. november 2011
huala
22. november 2011
Kr ni mi prjel!!
22. november 2011
Bom se enkrat
22. november 2011
Zbudila sem se ojjoj te preklete sanje. Danes sem šla prvič v" novo šolo " res se mi ni dalo iti. Vseeno sem se oblekla in uštimala. To leto bom hodila v sedmi razred in bila sem rdečalaska ki bo zelo lepo pela. Ko sem bila z misli daleč drugje v svetu kjer sem spremenila svoje življenje v pekel. Zares naj vam povem da se nakako takole: kot angel v peklu ali pa kot hudič v nebesih res sem takole. No hočem reči da sem že prispela na dovrišče šole. Takoj sem povprašala za pot do ravnateljice čeprav sem vedla kje je. Pri ravnateljici ni bilo nič posebnega. Ko sem prišla do mojega novega razreda sem že od daleč ugotovila da jih je 17 v razredu 8 punc in 9 fantov. Sepravi da bom jaz 9 punca in nas bo sedaj v razredu 18. Najbrž so imeli razredno uro in so me že pričakovali. Vsi so bili zelo nastrpni kakšna bom. Ko sem se predstavila rezredu in se usedla na klop zraven Tinkare sem v svoje rdeče lase dobila sporočilo: pazi se me tokrat mi neboš ušla in vem kaj si uničil te bom pošast!!!!! Nisem se zbala čeprav bi se mogla vajena sem bila grožanj.............
Next?
Kaj je lola v resnici? Ali je hudobna? Ali je prijazna? In kdo ji je poslal sporočilo? Kaj se bo zgodilo? Vse izveste če napišete" next in ali kaj spremenim da bo boljše?"
22. november 2011
u33561
u33561
WAW!!!
Tega pa nisem pričakovala...
Ful mi je ušeč ker je skrivnostno in še dober stil pisanja maš...
Tako da NEXT!!
22. november 2011
ariana ne pretiravi!!!!!!!!!!!!!
22. november 2011
no pa slike jst zdej:

pol pa še sproti
22. november 2011
Heiiii dragi bralci ti sti del zgoraj ne upoštevat ker sem pisala iz iPada in me je zaj**** u glavo no zdei pa je ta pravi

Počasi ustanem s človeško hitrostjo in sedem na rob postelje. Z vampirsko hitrostjo pa se uredim in ko se uredim grem s človeško hitrostjo na moj zajrterk. Ko bojem moj skrbno varovan zajrtrk(majhen piškot)

Aja če še nisem povedala da je danes prvi dan odkar grem v svojo '' novo šolo '' kjer prvič obiskujem sedmi razred (ja pa kej še k da ga nism naredila že sto tisočkrat). No naj vam zaupam svoje težave:
1. vsak dan je dooooooooooollllgčas kot bi nebi že na ta kraj prišla že vsaj 10x!!!
2. sem nekdo ki se mu zdi da rabi smrt res dobesedno teka sveta sm sita do vrha!!!
3. imam skrivnost če bi jo komorkoli izdala bi me imeli za norca ali pa me bi mučili kaj vse bi jaz dala da bi umrla!!!!
4. pri pouku mi je totalno douuuuuuuugčas ker nevem kaj bi delala ker vse znam na pamet pa še bi se učila!!!!
5. žalujem za tem da sem podpisala tisto hudičevo pogodbo da sem postala to prekletstvo!!!!
6. sem isti primer kot: hudič v nebesih ali pa angel v peklu!!!!!!!!!!!!
No to so ose moje potrebe uff sej sem že na dvorišču pred šolo!!! No takoj sem šla do tistega '' naj bol lušnga tipčka'' na šoli ker se mi je naravnost gnusu bil je ugaben sej zame. '' heeiiii a mi lahko pokežeš pot do ravnateljičine pisarne'' sem ga uprašala z mojim najbol angelskom glasom da je komaj verjel da sem resnična potem pa je končno izpravil iz ust'' seveda samo malo'' obrnil se je k svojim prijateljm in stavili so ta bove že dones dobila na sladuledu. Seveda ga bom zavrnila sem si mislila. Nato se je obrnil k meni in je rekel da greva. Ko sva odšla se je predstavu da mu je ime Aleks. Grdo ime seveda tega nisem rekla na glas. nisem se mu predstavila ker sva se ustavila pred ravnateljinično pisarno brez da bi potrkala sem šla noter ravnateljica je samo rekla da bom v sedmem c razredu. In me usmerila takoj sem šla kamor mi je povedala sicer pa je bilo vseeno ker sem na pamet vedela kje je. Ko sem prišla v razred sem se najprej morala predstavit '' sem annamaria annabella howland….. itd..''' ja sedaj sem se preimenovala. Ko sem se vsedla na stol zraven neke Tinkare je vame priletel listek: pazi se me anabela anamaria ko te bom dobil na samo se ne boš več dvignila s tal in ne bozabi vem kaj si!!!! Vedela sem da bi se morala bati a kaj ko sem vedela……..
Kaj je Lola v resnici? Ali je hudobna? Ali je prijazna? Kdo ji je poslal sporočilo? Kaj se bo zgodilo?
Na vsa vprašanja izveste odgovore če nepišete '' next in kaj moram popraviti da bo zgodba ok''
___________________________________________________________________________ Zdaj pa mala nagradna igra. Tisti ki bo odgovoril pravilno dobi namig kaj se bo zgodilo vnaprej.
Torej

Kaj je Lola v resnici?
a) je človek
b) je čarovnica
c) je vampirka
d) ni nič od naštetega
e) je vse od naštetega in še kaj več
f) napiši svoje

torej vsak odgovori samo enkrat!!!!
Po zs bo namig. Nagradna igra do 30.11.11
22. november 2011
u60429
u60429
Hm....Mislim da je c
22. november 2011
u33561
u33561
Neext!!!
JoooooJ... ne veem...
23. november 2011
Ariana u šol si rekla da je vampirka ampak premisli kaj če ni lahko počakaš do jutr pa bo nov del razkril še marsi kaj ......
Sepravi jutri bom nextala
23. november 2011
Pa ali lahko še komu sporočite da bi bral?? Sicer pa nextam pol zvečer.
24. november 2011
u44487
u44487
itaq da je vampirka
24. november 2011
Mogoč pa ni...........Bomo vidl
24. november 2011
u50067
u50067
next in d)
24. november 2011
awa
sori k oglašujem
ampak rabm tekmovalke
PRJAV SE
http://www.igre123.com/forum/tema/awa-s-and-nataly-s-top-model-dogs/25584/1
24. november 2011
Heiiii!!!! Hvala ker berete pa sory ker učeri nism nextala…
Vedela sem da bi se morala bati a kaj ko sem vedela…… da je listek navadna lež ker bi se najberž brez mojega '' daru '' ustrašla in bi nevem kaj naredila. No listek mi je vrgel tisti Tim. Jaz zem listku z njegovo čudaško pisavo ki jo znam uponašati napisala oz. dodala L.P. Tim Jankevski ( tako se je pisal ja res čudno ). In dvignila sem roko še prej pa na hitrico napisala Tim pazi se ti raje men in zraven še dodala pazi se da ti nabodo zrasle brke!!!!! Hahahaha. No ko sem dvignila roko sem odgovorila na vprašanje še prej pa sem začarala listek (res dobesedno začarala) da je poletel na učiteljičino mizo in ta je ponorela saj je bila ona v resnici morojorka ( ne mislite se da knjige niso resničnost vse '' fantazijske '' knjige so resnične in avtorji so ''pisatelji'' so v resnici monogoli) in se je ustrašila da je človek (sepravi Tim) posredoval sporočilo strigojev. Zbala se je za svoje življenje in ga takoj odbeljala do ravnateljice. Res sem imela srečo da sem imala tako '' srečno življenje'' res ko si enkrat nesmrtni se nemoreš več vrniti razen če hočeš pokvariti in spremeniti stvar moraš iti na ''zastarelo'' ministevrstvo za čaranje in priseči da ga boš varno uporabljal in za dobre namene. To pa tidi nepride v poštev saj bi ga vmes že pogvarila bolje rečeno ko bi ga dobila v roke bi se spremenil v prah. No zaključimo o tem. In to je tudi to!

Naj vas spomnim še vedno velja!!!!!
Zdaj pa mala nagradna igra. Tisti ki bo odgovoril pravilno dobi namig kaj se bo zgodilo vnaprej.
Torej

Kaj je Lola v resnici?
a) je človek
b) je čarovnica
c) je vampirka
d) ni nič od naštetega
e) je vse od naštetega in še kaj več
f) napiši svoje

torej vsak odgovori samo enkrat!!!!
Po zs bo namig. Nagradna igra do 30.11.11
25. november 2011
in se oproščam za morebitne napeke&naslednji next bo 30.11.11
25. november 2011
neext fajna in zanimiva zgodbica. Maibe samo a) ?
27. november 2011
mogoč......
27. november 2011
a sploh kdo bere k hočm saii še 1 next če pa nč sicer pa nagradna igra se nadaljuje ker ni noben odgovoril prav. nextam ko bo vsaj še 1 next če ne pa sploh ne bom pisala.......
06. december 2011
pa te zgodbe je zdej konc ker ni nobenga nexta in je bedna tko da je
KONEC!!!!!!!!
08. december 2011
u33561
u33561
NE NO!!!!!!!!!! FUL JE DOBER IN ZANIMIV IN TI NE PUSTIM DA NEHAŠ PISAT!!!!!!!!!
IN NE GOVOR DA JE BEDN KER NI!!! IN JST TI POVEM DA NI KONEC!! IN KER NI KONEC BOM NAPISALA : NEXT!!
14. december 2011
poli pa vsj še 3 nexti da nxtm...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drgč pa nouu nč
pa od različne usebe!!!!!!!!
16. december 2011
u44487
u44487
next ti ana! in to takoj ker je najbolša zgodba, resno!
16. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg