Forum
to bo moja 1 zgodba ku jo hočm napisat do konca!!! šlo bo pač za gruzliuko........in rabim še 1 prostovoljca ku bo z mano pisal to zgodbo.....pa če berrete se kej jaute kr sem že 3 zgodbe nehala ker sem mislila da noben ne bere
aja glavne osebe so:
ana(jst)
lucy(bff)
Harry(fant(no pač ex-boyfriend)

napišem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. november 2010
u31940
u31940
next
17. november 2010
še 1 komentar pa začnem pisat
17. november 2010
next
18. november 2010
u30824
u30824
nextiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. november 2010
u30824
u30824
lahko zraven pisem ??
18. november 2010
ja lohk!!! Zdele nextam!
19. november 2010
1. Poglavje Sem Ana in stara sem 18 let z fantom živim v stanovanju...Moja starša sta umrla ko sem bila stara 3 leta od takrat sem se morala preživljati sama........Moje življenje je polomija. Ljubim svojega fanta a on se obrača od mene...........nekatere noči ga ni doma in pride domov šele naslednji dan...rekla sem....rekla sem da ga bom pustila ampak ne morem...pretežko je. Neke noči ko sem šla v trgovino pa mi je nekdo ukradel avto. Blizu je bil hotel.Šla sem v hotel in ugasnila svoj telefon nisem preprosto nisem ga morala več pogledati v oči.Nisem se oglasila 5 dni.A zadnjo noč sem se odločila da grem domov.Bil je doma.Čudno.Mislila sem da je spet kje drugje a tokrat je bil doma.Prišel je do mene in me skušal poljubiti.Ustavila sem ga takrat pa je že klical drugo.Začela sem ga rotiti naj ne odide a se je le hladno obrnil okrog in šel skozi vrata.Skozi okno sem gledala kako se je usedel v avto in se odpeljal.Stekla sem iz hiše.Padal je dež a jaz sem le tekla in tekla v temno noč dokler se nisem zgrudila po tleh.Imela sem srčno bolezen in nisem dobro prenašala napora.Zagledala sem ga.Beli hoodnik prav tako kot v filmu.Vedela sem da je konec.Na koncu hodnika pa so bile dvoje vrate. Prve so bile prijetne iz njih je sijala bela svetloba.Temperatura je bila ravno pravšnja in dišalo je po lavandi.Druge vrate pa so bile neprijetne sijala je rdeča svetloba bilo je uroče in smrdelo je po dimu.Vedela sem kaj je to.Bila sta nebesa in pekel.Nevidna sila me je vlekla na obe strani naenkrat pa sem se znašla v zelenem prostoru in zagledala svojo pokojno mati.Približevala se mi je in me prijela za lica.Rekla je :>>kaj vidiš
19. november 2010
next??
19. november 2010
nextt
19. november 2010
u30824
u30824
jaz nadaljujem .............
19. november 2010
ok
19. november 2010
19. november 2010
u30824
u30824
nisem se ravno zavedala kje sem bila odgovorila sem da vidim a nisem razumela kaj bila pa je ona.Imela je bel obleko in bele čevlje bola je zelo lepa . Uprašala sem kje je moj oče in je odgovorila da je on v peklu saj naj bi jo ubil on .Bila sem vsa iz sebe začela sem jokati in nisem vedala kaj naj storim pobožala me je in poklicala prijateljico in ji naročila naj mi prinese čaj .Čez kakšno minuto p spitem čaju sem zaspala .Spet sem videla vrata k sem jih imela na izbero .Zbudila sem se usa premočena .Bala sem se saj se mi je vedno sanjalo isto .Vedno pa ko sem se zbudila sem imela ob sebi mamo.To je bilo lepo a nisem vedela koliko časa bove se skupaj za vedno ali samo za kakšen trenutek še...........

-------------------------------------------------------------------
NEXTI????
19. november 2010
nexttt
19. november 2010
A nekega dne ko je prišla do mene je rekla......veš tista zelena svetloba ki si jo videla??? Odgovorila sem JA veš ljubica to pomeni da se moraš vrniti na svet in poiskati tistega ki te je tako hudo prizadel.Moraš ga ubiti in potem rešiš mene in sebe.Lahko bova skupaj živeli do konca dni le tako lahko za vedno ostaneva skupaj saj bom drugače čez 24 ur izginila nazaj v nebesa.Takrat pa sem spet zagledala bel hodnik hodila sem proti beli svetlobi.Naenkrat sem se znašla doma.A začudila sem se.Je res minilo že pet let.Ko sem zagledala koledar na steni.Takrat sem ga videla.Sedel je na postelji in buljil v svoj telefon.Hodila sem proti njemu.Hotela sem ga udariti v obraz pa je moja roka šla kar skozi njega.Spomnila sem se maminih besed da če ne opravim naloge grem v pekel.Nisem imela izbire.....NEXT??
19. november 2010
u30824
u30824
........nisem vedela kj nej storim vedela sem le da imam malo časa nisem vedela kako na j ga ubijem a vedela sem da si to želim naslednji dan sem se zbudila v bolnišnici bila sem zdrava in nič mi ni manjkalo .......... zagledala sem Harrya ki me je začudeno pogledal ni vedel kaj naj reče .............odšel je jaz sem pa zbezala skozi okno poiskala sem ga in mu v glavo vrgla steklenico ki je bila na tleh nič mu ni bilo poskusila sem še kamen tudi nič on pa me je napadel......

-------------------------------------------------------

NEXTI??
19. november 2010
u31976
u31976
next
19. november 2010
u30824
u30824
mal komentarčkov še plizzzz
21. november 2010
Z rokami sem ga začela udarjati padla sem v jok on pa me je skušal miriti saj sem še vedno z rokami udarjala po njem.Le tako me je lahko miril da me je objel...pa ne nežno ampak močno takrat seem v sebi začutila nekaj...nekaj čudnega.Padla sem na kolena in začela še močneje zajokala.On pa je le stal tam...ni se premaknil in me le gledal.Upam da mu je bilo hudo da me je tako prizadel.
-------------------------------------------------------
NEXT??
21. november 2010
u19911
u19911
Next
21. november 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. november 2010
metulček ti naprej!!!!!!!!! jutr grem jzt šolo v naravi pa u petk nadaljujem
21. november 2010
u30824
u30824
ni mu bilo hudo saj ga je po telefonu klicala njegova ljubica in takoj se je javil bila sem zelo razočarana ..............šla sem u stanovanje a ker sem izgubila ključ sem tolkla po vratih in soseda me je prijavila tako da so me zaprli v umobolnico. bila sem usa iz sebe ker sem imela se 8 ur sem se počutila zgroženo
---------------------------------------------------
nexti??
23. november 2010
u19580
u19580
nextiiii!!!!!!ful coooooooool
04. december 2010
u30824
u30824
zala ti nexti!!
07. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani