Forum
GLAVNA JUNAKINJA : Zoe Smith
Starost: 18 let
Šolanje : Srednja igralska šola
Hobi: Igranje kitare,ples,petje,nakupovanje
Zunanjost: Rjavi dolgi lasje,rjave oči,srednje velika postava
Najboljša prijateljica : Julieta James
ZOE:

JULIETA:

Že navsezgodaj mi je zvonila budilka. Oh,saj res petek je. Zavzdihnila sem in se odšla oblečt in na zajtrk. Kmalu je na vratih pozvonilo. Bila je Julieta. Objela sem jo in jo povabila v hišo. Oh, sem pozabila povedat v hiši živim sama, saj mama in oče živita v Španiji. Skratka kmalu sva odšli v šolo. In to kar po bližnjici skozi bližnji hrib in do šole. Danes smo imeli predstavo. Predstavili smo se v svoji napisani zgodbi po svojem scenariju s svojo skupino.Odšla sem v garderobo kjer so me naličili. Tam sem srečala čednega maskerja ki se je klical Tim. Skomignila sem s rameni in se ozirala nazaj da bi ga gledala. Bil je tako možat in lep. Kaj pa govorim? Saj je vendar masker. Po telesu je imel polno tatujev. Bil je privlačen...
TIM:

NEXT ?
12. januar 2016
u206425
u206425
Next girl!!
12. januar 2016
Jaa nextt
12. januar 2016
Ozirala sem se okoli in pogled mi ni padel in prelepega maskerja. Ličil je dekleta . Oh, ko bi mene naličil. Zakaj sem vedno jaz tista ki dobim čisto neko drugo osebo? Hitro sem si popravila lase in jih spela v čop medtem ko sem čakala na masko. Sedela sem na stolu poleg Juliete in sošolke Belle, ki sta me s vso navdušenjem gledale kako strmim v maskerja.
Ni minilo 5 minut me je masker Tim poklical naj grem na stol. S vso navdušenostjo sem sedla na stol in mu razlagala scenarij na podlagi tega pa me je naličil.
S svojo spretno roko mi je delal prekrasen mejkap po obrazu. Na koncu mi je bil izdelek več kot ušeč.
Kmalu sem se mu zahvalila in šla do Juliete. Ta se mi je zasmejala in rekla :>>Hej,kako prečudovit makeup punca! Ta tip je genij!<< Zasmejala sem se in odšla h kostumografinji po obleko.

Stekla sem do svoje skupine in jim nakazala znak da je čas da pokažemo da lahko zmagamo.
Šli smo na oder in začeli s igro.
Ko smo končali smo šli v zaoderje. Tam je že sedel Tim in nam ploskal. Nakazal mi je naj se usedem poleg njega. O ja kar vroče mi je ratalo. Julieta mi je nakazala znak da bo to to. Tim se mi je zasmejal in rekel :>> Perfekten scenarij Zoe! Upam da zmagate!<< Pokimala sem in odločno rekla :>> O ja.<<
Čez nekaj časa sem odšla iskat kavo da bi si malce nabrala novih moči.

Kmalu pa smo odšli na oder ker so razglašali zmagovalca.
Punce smo se prijele za roko in.....
>>Zmagovalke letošnjega tekmovanja za naj zgodbo so..... Zoe,Julieta,Bella,Lyna in Sarah!!Čestitamo!<< Objele smo se. Nismo mogle verjeti. Za nagrado smo dobile potovanje na grški otok....

Next?
12. januar 2016
u206425
u206425
ja valda da Next
12. januar 2016
Jaaa nextt najboljs kar je lahkaa <33
12. januar 2016
u206425
u206425
p.s ce jaz zgodbi recem Next je te neke ful fajna kr jih nea dosti berem
12. januar 2016