Forum
živjo! sem primoz555
jaz sem se za zgodbo odločil ker se mi je zgodilo nekaj resničnega in sicer podbna stvar v vsebini .. OKy gremo k zgodbi

Pasji Volk
bilo je enkrat pomladi v Radljah ob Dravi,kjer živim...z bratrancem Juretom sma odšla v gozd k naši jami(Huda Luknja ).Z seboj sem imel airsoft pumparico(1.J).Ko sma prispela do jame sma splezala nad njo in sedela okoli 2 uri.Okoli 19.30 je bilo zelo temno,zato sam se počasi odpravlala.Ko sem pograbil puško sem naenkrat slišal da nekaj hodi v jami.Tako sem bil prestrašen da sem skočil nazaj na vrh in opazoval.slišalo se je lajanje in tuljenje.Iz jame je prišel usaj 1.5metra velik stvor podoben psu in volko.Vendar je imel nekakšno givo kot lev.iz "gobca" mu je padel velik kamen.Jure je pograbil mojo airsoftko in začel merit vanj... Next?
21. junij 2013
u141505
u141505
next pa je to res
21. junij 2013
Maja89 no jaz sem res to doživel,je pa odvisno ali mi vejrameš ali ne ..naj omenim da ne maram nekih namišljenih zgodb in da bi rad povedal kaj se je zgodilo,pa tudi želim da bi ugotovil ali je to kakšna vrsta psa ali je mogoče v jami res kaj.. :/
2 Nexta še in nadaljujem
21. junij 2013
u141505
u141505
oommgg no sej ti vrjamem
21. junij 2013
next
14. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg