Forum
Sm Ana in sm mops (pasma psa). Imam enega bratca in eno sestrico, Maxa in Nelly ter starša
Lajko in Mitcha. Mamo se zelo radi in nočemo se ločt eden od drugega, imamo pa tudi sovražinco Lelo ki pa je najbolj hudobna psička na svetu.

mi mladiči:

1. Max, 2. jaz, 3. Nelly
starša:

1. oči, 2. mami
Lela

boste puslušal?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2011
tm ke piše moč, sm hotla napisat mogoče
30. junij 2011
next???
30. junij 2011
nextttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. junij 2011
next plissssss!!!!!!!!!!!!!!!
30. junij 2011
še mejh nextoww
30. junij 2011
Neeeeeext
01. julij 2011
u33512
u33512
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. julij 2011
ok

Ko smo se js, Nelly in Max igral sta se oči in mami pogovarjala v zadevah ki jih mi takrt nismo razumel nato pa sta pršla in rekla >>ljubčki, žal imata oz. imamo težavo z denarjem BUGATI SMOOOOO !!!!!!> Na lotu sm zadel 12.000 000 $ !!!!!!, woooow !!!!!
01. julij 2011
hahaha kaj mi je napisal, hahahahaha, šenkrat morm pisat od začetka, o f*k.

jutr bom pisala naprej ker mi je vse zaštekal.
01. julij 2011
ok

>> ljubčki, žal imata oz. imamo težave z denarjem > BOGATI SMO!! Na lotu sm zadel 12.000 000$!!
Like je vignil Stacy in jo začel vrteti (Luke in Stacy sta naša skrbnika).

Luke in Stacy

oči in mami sta bila vesela zato sta stekla k Belli in Samu (naši prijatelji).
Bella je velik bel pes, Sam pa rjav velik pes

in njihovi lastniki

Lily in John

in naša hiša

02. julij 2011
sorry samo že spet mi je neki zaštekal

tm ke piše BOGATI SMO!!!!! je še prej:

začudeni smo bili ker nismo vedl kaj je denar in kako denar izgleda, ravn k pa sta hotla oči in mami puvedat kaj je denar je v hišo prletev Luke in zakriču: BUGATI SMO!!!!.......

next??
02. julij 2011
next
02. julij 2011
next!!!!!!!
02. julij 2011
n
nn
nnn
nnne
nnnee
nnneee
nnneeex
nnneeexx
nnneeexxx
nnneeexxxt
nnneeexxxtt
nnneeexxxttt
nnneeexxxtt
nnneeexxxt
nnneeexxx
nnneeexx
nnneeex
nnneee
nnnee
nnne
nnn
nn
n
02. julij 2011
ok, pa pišmo naprej.

minu je mesc in usi smo bli veseli ker smo bogati in šekr smo skupi.V dnevno sobo je prskaklov Luke in reku: Lubica, dobla sva pošto od tete Sisy (ona je zelo prijazna, bogata in stara je 80 let pa je reparka), napisala je da bo jutri prišla na obisk. Bili smo zelo veseli ker jo bomo videli po dolgem času. No, napoču je dan k je teta Sisy pršla na obisk in rekla je če lahko kupi enega od nas...mladičkov. Rekla sta da lahko in bli smo prestrašeni kdo bo to, in rekla je.....Ona je luštna, in je pokazala name. Najprej nism hotela in sm pogledala očeta in mamo potem pa mi je mami pokimala in rekla: imela boš boljše življenje. S tetko sm odšla in ko sm prišla v njeno hišo je bila velikanska, potem pa sm zagledala zelo lepo punco ki me je navdušeno gledala, bila je Sisina vnukinja Sarah. Sisy ji je rekla: vse najboljše ljubica moja. Sarah mi je bila všeč in zelo je prijazna.
Sisy

Sarah

next???
03. julij 2011
u33512
u33512
nextt
03. julij 2011
js ki sm mejhn večja

pa js na sprehodu

03. julij 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
03. julij 2011
še mejn nextow
03. julij 2011
u52829
u52829
n
ne
nex
next
nex
ne
n
03. julij 2011
Sarah me je odpeljala k sebi domov, no vsaj ni bila tako ogromna hiša, bila je.....normalna, a ko sva vstopili sem zaslišala lajanje, imela je psičko Kelly. Zelo sm se je ustrašila, a na koncu me je sprejela lepo. Po parih dneh sm se počutila kot da tam živim že par let in z Kelly sva se zelo dobro razumeli ker, sm bila jaz majhna ona pa je nekako skrbela zame in zelo jo imam rada. Nemogoče, Sarah je mene in Kelly začela učiti plesat in res, pleševa odličnoooooo !!!!!!!!!!!!!!!! Kelly mi je predstavila svoje prijatelje in prijateljice in dobila sem zelo dobro prijateljico in prijatelja Piko in Sala.

Sarina hiša
[img]https://image.24ur.com/media/images/600xX/May2009/60289090.jpg[/img]
Kelly

next??
04. julij 2011
Sarina hiša

Pika

in Sal

04. julij 2011
sorry, samo anči_bananči me je prosila če lahko napišem namesto nje, bres skrbi, bo ona pisala naprej
04. julij 2011
next
04. julij 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
04. julij 2011
hvala Sexy_Emč
Jaz, Pika in Sal smo se odločili, da bomo šli raziskovat v gosd, ker naj bi bila tam zabava z živalmi. Ravno pravi čas smo prispeli ko je želva napovedala veverička Tonyja. Zapel je na to pesem
http://www.youtube.com/watch?v=PkQ5rEJaTmk&feature=related
Zažural smo!!!!!! Pel je nahbolš na svet ampak pol sta na oder stopile dihurka Sonya in zajčica Sassy in zapeli sta:

Piki sm pršeplna na uho: Najboljša žurka EWER !!!! Bli smo navdušeni pa začudeni da gozdne živali znajo tok dobr pet, pol so pa pršli Kelly in njeni prjatli pa prjatlce in skupi smo zažural. Skupej smo se vrnl dumov ampak pol........next????
06. julij 2011
Tony

Sonya

in Sassy

06. julij 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. julij 2011
next
06. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg