Forum
sory ampak zdaj se grem kopat. nextam kasneje ali jutri.
30. junij 2011
Ok. Uživej.
30. junij 2011
next!!!!!
30. junij 2011
okey bom
30. junij 2011

No, tako naj bi izgledal moj načrta za..... pobeg.

Zvečer sem se najedla in odšla zgodaj spat, da se ni bi prepozno zbudila saj bi v take primeru moj načrt splaval po vodi.

Zgodaj zjutraj, ko sonce še ni všlo, sem se čisto potiho odpravila po stopnicah do posodice z briketi in vodo. Ko sem pojedla zajtrk sem brž stekla skozi pasjo lino in na dvorišče. O, ne! Ograja je bila zaklenjena, živa meja pa previsoka, da bi čez njo skočila. Začela sem panično tekati okoli hiše, da bi našla prostor, kjer je živa meja nižja. Ampak stvar sem le še poslabšala, saj se je Maja zbudila in odšla pogledat na teraso kdo vzganja tak hrup. K sreči me ni opazila, saj sem prej že stekla za hišo. Ne preostane mi drugega kot, da skopam luknjo po živo mejo. Začela sem kopati,kopati in kopati.... Dokler ni bila luknja tako velika, da sem se lahko splazila skozi. Odpravila sem se na levo stran proti kopališču. Nato sem odšla skozi gozd in prišla na velik travnik.... Ammm.... zdaj pa že res nevem kje sem. Hodila sem dolgo časa dokler nisem prišla do reke. Kaj pa zdaj? Najprej sem popila malo vode nato pa še spretno vlovila eno ribo, ki mi je služila kot malica. In na srečo mi je reko uspelo prečkati. Hodila sem še dolgo dokler nisem prišla do napisa, ki ga na žalost nisem mogla prebrati, ker nisem znala brati. Šla sem še malo naprej.... O, ne!! Naenkrat sem se začela kotaliti navzdol a sem se na srečo ujela na ravnem. Pogledala sem navzdol in požrla cmok v grlu. Spodaj je bil prepad. Kaj bom zdaj?! Nazaj splezati nemorem, ampak kdo bo vedel, da sem tukaj....

Jaz, ko sem prišla iz gozda:

p.s. to še ni tisto po čem se zgodba imenuje
30. junij 2011
u49695
u49695
hudo:3 ! Nexšt tkoj :3
30. junij 2011
Neeeeeeext. ;* Najjačaa.
01. julij 2011
Nekaj časa sem čisto mirno ležala, da se ne bi sprožil kakšen plaz in bi padla v prepad. Nato pa kot po čudežu nekaj zaslišim. Zagledala sem spretnega psa, ki je hodil proti meni in nekaj vohal.''Oprosti, kdo si ti?'' sem prestrašeno rekla. '' Živjo, sem Flig za prijatelje Vohljač. Iščem zajce in voham, da je nekje v bljižini,'' je rekel.'' Amm... Ti mogoče res dobro vohaš ampak vidiš pa slabo! Halo! Malo še manjka pa padem v prepad! Na pomoč!'' sem zavpila. Nato pa sem zaslišala človeški glas:'' Flig, kje si? Pridi! Greva domov.'' Na srečo me je kasneje lovec opazil in me previdno dvignil iz police nad prepadom. '' Pridi, psička. Nekaj časa boš pri nama nato pa bom poiskal tvoje lastnike,'' je rekel lovec. In odpravili smo se v njuno ''kočo''. Kako toplo je bilo v njej in koliko hrane sem dobila, toliko, da sem takoj zaspala ob kaminu. Ko sem se zbudila lovca in Vohljača ni bilo več, saj sta vrjetno ponovno šla na lov. Vedela sem, da moram od tod vendar zdaj ni bil pravi čas...

Vohljač(Flig):

01. julij 2011
Supeer.! Next čim prej.
01. julij 2011
u33512
u33512
neeeeeeeeeeeeeeeeext
carska zgodba
01. julij 2011
uvav! super ! next plis!
01. julij 2011
next
01. julij 2011
next
01. julij 2011
okey
01. julij 2011
N
01. julij 2011
E
01. julij 2011
X
01. julij 2011
T
01. julij 2011
_
01. julij 2011
P
01. julij 2011
L
01. julij 2011
E
01. julij 2011
A
01. julij 2011
S
01. julij 2011
E
01. julij 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next ..........
01. julij 2011
Naslednji dan pa je bil ravno pravšnji, saj lovca in Vohljača ni bilo doma. S tačkami sem odprla vrata in zbežala v gozdo. Upala sem, da ju slučajno ne bi kje srečala, zato sem raje stekla proti travniku in reki. Dolgo časa sem hodila, tako dolgo, da me je prihitela noč. Nisem vedela kaj naj naredim zato sem se vlegla k drevesu in poskušala zaspati. Zjutraj me je zgodaj zbudilo ptičje petje. odpravila sem se naprej preko polj in travnikov. Po pasje bi temu rekli: Za nosom. Prišla sem, do mesta, ki me je spominjalo na Maribor. O,ne!! Ne želim nazaj. Zato sem se hitro vrgla v bližnje blato, da se bi moja zlata barva skrila. Na skoraj vseh drevesih v mestu je bil oglas: ''Pogrešamo psičko zlate barve in pasme hovawart. Ima rdečo ovratnico z napisom Ela. Če bi jo kdo videl naj pokliče na tel. 040 368 121 ali 041 789 165.'' Hodila sem dolgo dokler nisem prišla do večjega stanovanjskega bloka. Ogledovala sem si ga. Bil je zelo visok in kar pošteno sem morala dvigniti glavo, da sem videla njegov konec. Naenkrat pa me je nekdo zgrabil za ovratnico in me začel vleči proti nekemu kombiju. Nisem ga mogla vgrizniti ker je bil premočan pa tudi izmuzniti se nisem mogla. Kaj naj zdaj? Nato pa zaslišim pasji lajež in nekdo je skočil na moškega( ki me je prej držal za ovratnico) in ga podrl. Rekel mi je:
'' Pridi hitro za mano!'' In nič mi ni preostao drugega kot, da sem šla za psom. Stekla sva v bljižino parka in v grmovje.

Najin pogovor v grmovju:
(j-jaz. n-Nik)

n: '' Živijo! Sem Nik, potepuški pes. Kako je ime tebi?''
j: '' Zdravo. Jaz sem Ela, sicer imam dom ampak sem odšla od njega, da bi našla novega lastnika. Veš živela sem pri starših.''
n: '' Aha. Vidim, da si zelo umazana. Pridi peljal te bom do potaka kjer se lahko okopaš.''

Čeprav mi ni bilo ravno sem vseeno šla za Nikom, saj nisem bila rada tako umazana in smrdeča. Ko sem skočila v potok sem bila čista in moja dlaka je bila spet zlata.
Nik mi je svetoval(za mojo pot), da naj nikoli ne hodim v bljižino zavetišč in, da morem paziti, da me ponovno kdo ne zgrabi za ovratnico. Nato sva se poslovila.... bilo mi je hudo ampak vedela sem, da je moja naloga popolnoma drugačna od sklepanja novih prijateljstev.

Nik:

To sem pa jaz, umazana:

01. julij 2011
Zdaj je blo malo več, ko ste bli tak neočakani .
01. julij 2011
u36350
u36350
next!
01. julij 2011
okey še 1(next)
01. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg