Forum
Dober dan sem Maks sem zlati prinašalec star 5 mesecev. Imam lastnico po imenu Lily.Živimo v Londonu na robu mesta in imamo zello velik travnik.Imam tudi zelo dobra prijatelja.
Jaz:

Lily:
http://3.bp.blogspot.com/-8Wk6ZvdJFHg/TyadNfp5A9I/AAAAAAAAAeo/WKQ6COj5pg8/s1600/page.jpg
Moja prijatelja:
http://www.zivalskenovice.si/modules/aktualno/uploads/frenda1.jpg
naj takoj začnem pisati nov next??
če ja potem rabim 5 nextov

Ali vam je všeč začetek??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. marec 2014
jp
NEXT
15. marec 2014
u150784
u150784
jam next
15. marec 2014
še 3
15. marec 2014
BSB
next ja
15. marec 2014
še 2 prosim oglašujte
15. marec 2014
OK BOM NAPISALA NASLEDNI NEXT
Bil je lep sončen dan in z Lily sva bila na travniku.Vsake toliko časa me je zaradi cvetnega prahu požgečkalo po smrčku in sem kihnil takrat se je Lily zasmejala in rekla
-kaj praviš bi šla nazaj noter???
malce sem obstal nato pa se ji zvalil v naročje
-to je najbrš pomenilo ne.kajne????
njen glas se mi je zdel tako božanski tako tako nebesni da sem zapru oči.V hišo sva prišla zgodaj zvečer in mama od Lily je bila že nestrpna toda nič ni kričala samo malo srepo je pogledala in nato naju je poslala v Lilyno sobo kjer je bil moj najljubši kotiček:

vlegel sem se im zaspal.
15. marec 2014
vam je všeč???
ali vas motijjo nexti ker so premajhni???
mogoče mi bi kaj svetovali????
15. marec 2014
BSB
ja
ne motijo me
ne
15. marec 2014
jp
ja ker bi morali biti dalši
da bi napisala dalši next
NEXT
16. marec 2014
next
18. marec 2014
oki nadaljevanje
Ko sem se zbudil se je Lily odpravljala v šolo in spoznal sem da bom ostal sam zato sem še malo zadremal.Tisto malo zadremal se je spremenilo v 2 uri in ko sem se zbudil sem se skobacal iz moje posteljice in se napotil v kuhinjo tamle sem zavohal kolačke ki so nedotaknjeni in vroči bili na mizi.Brez pomisleka sem se pognal na mizno in jih 6 pojedel kar je bilo več kot dovolj za majhnega kužka kot sem takrat bil jaz.Toda pozabil sem da je danes čistilka pri nas cel dan in takoj ko me je videla da sem na mizi me je prijela in me vrgla iz hiše čeprav me niti ni tako zelo bolelo sem začivkal.Takrat pa sem jo videl najlepšo izmed vseh psičk v Londonu bila je Loti tako zelo lepa psička pasme lagotto romagnolo pasme.Nekaj časa sem gledal kako se igra z žogo nato pa se streznil
kaj si pa misliš Maks saj veš da je nedosegljiva sem se oštel in odšel po mestu
Loti:

čistilka:

kolački:

kuhinja:

dovolj dolgo???
je vredu???
par zamisli???
18. marec 2014
kul kar nextaj
18. marec 2014
še 2 prav????
18. marec 2014
ok
18. marec 2014
next
18. marec 2014
še 1
18. marec 2014
aja sam še neki na dan bom objavla največ 3 nexte a prav???
18. marec 2014
ok,kok si jih že dons
18. marec 2014
1.
18. marec 2014
uhuhu kul še 2
18. marec 2014
jap sam če bom mela slučajno kdaj kaj da ne bom mogla napisat nadaljevanja mi prosim ne zamerite
18. marec 2014
nebom
18. marec 2014
no samo še EN
18. marec 2014
next
18. marec 2014
no zdej pa loh nextaš
18. marec 2014
ok
medtem ko sem se sprehajal po mestu sem srečal nekaj mojih pasjih prijateljev to so bili:
Meli :

Pikija :

Flokija:

nazadnje pa še nekaj potepuških mačk:
Melči:

Gol:

In ko sem se že skoraj napotil domov sem se spomnil da je blizu Lilyna šola.Hitro sem stekel do stavbe ki je bila 2 ulici naprej.In nisem mogel verjeti tam je bila Loti.Nekaj časa sem postal da se bi prepričal da ni nobenega tam nato pa pritekel k njej.Nekaj časa sva bila tiho nato pa sva se pogovarjala kako kaj gre itd.Skoraj oba sva se ustrašila ko sva zaslišala kako otroci tečejo po stopnicah.Takoj ko je prišla iz šole Lily sva se odpravila domov.
šola od Lily:

Ali je v redu????
Kakšna zamisel???
Naj naredim tako da se bosta Maks pa Loti še srečala naslednji dan???
18. marec 2014
kar nextam da mi nebo danes več treba pisat
Ko sva prišla domov sem pojedel nekaj briketov in odšel k Lily na posteljo.Vedel sem da se uči zato je tudi nisem motil.Zvlekel sem se pod rjuhe in zaspal.Nisem pa vedel da bom jutri tako zelo prizadet.
Bilo je skoraj navadno jutro ko sem se prebudil le da sem slutil da bo nekaj groznega,toda nisem se sekiral preveč saj sem zavohal da je za zajtrk jajce in šunka zato sem kolikor so mi moje tačke dopustile stekel v kuhinjo in tam poprosil za hrano.Na žalost je bila edina ki se me je usmilila Lily ki mi je pod mizo vrgla košček kruha in košček šunke.Brez skrbi sem po zajtrku poprosil Lily da bi šla z mano na sprehod...
vem da ni dolg next saj ga bom nadaljevala jutri
18. marec 2014
next
19. marec 2014
next
19. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg