Forum
u84046
u84046
Hov, hov!
Moje ime je Zaja in sem pasme Nemški bokser.
Stara sem komaj 3 mesece.
Z mamo, 3 brati in s sestro živimo v hiši z velikim vrtom.
Naša gospodarja sta bila Katarina in Rok.

To smo mi, mladički:

(Od leve proti desni: 1. Tin, 2. Max, 3. jaz, 4. Jack, 5. Nana)

Naša mama Inna:

Nekega sončnega jutra sem se zbudila zelo pozno. Mislim, da je bila ura okrog 10.00. Zbudila sem še brate in sestro. Kmalu za tem, se je zbudila še mama. Mi, mladički smo začeli lajati in tako smo zbudili še Katarino in Roka. Rok nam je odklenil vrata, da smo šli lahko na vrt. Na vrtu smo tekli okrog jablane. Kmalu za tem, smo šli spet nazaj v hišo. Čez približno 2. uri in pol se je oglasil hišni zvonec. Katarina je odprla vrata. Bila je družina z 2 otrokoma. Odločili so se, da bodo s seboj vzeli Jacka. Jack je bil zelo vesel. Novi gospodarji Jacka so se še malo pogovarjali s Katarino in Rokom, potem pa so odšli. Jack pa nam je rekel: "hov, hov, mama, Max, Nana, Tin in Zaja, adijo!" "Hov, adijo Jack, lepo se imej!" sem rekla Jacku.

Ali bi bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. marec 2012
Wtf?! ;o Fejkala si zgodbo od _evangelych_. -.-' Še naslov je podobn.
Folk, kaj res nimate svojih idej?
23. marec 2012
u84046
u84046
nič nisem fejkala!
23. marec 2012
Tia nesramne komentarje lahko zadržiš zase zgodba je super in res si neumesna stem... vsak piše po svoje in to je čisto njegova stvar.. Lenyka - odlično pišeš in komaj čakam nadaljevanje ))))) go sister* NEXT !!! :****
23. marec 2012
u84407
u84407
Next
23. marec 2012
TiaH.dogs♥ tvoje izjave se mi zdijo ne primerne za eno najboljših zgodbic na Igrah123 in to je zgodbica od Lenyke

Lenyka, NEXT!! & Hitro prosim!

P.S. Lenyka, ne spuščaj se na nivo slabših od tebe in mislim, da sploh nisi "fejkala" oziroma ponavljala!
NEXT!!!!
23. marec 2012
Nadaljuj & Next...začetek je super!
Hitro next!
23. marec 2012
u84046
u84046
hvala, za nexte in da ste na moji strani
P.S. V naslednjem sporočilu nextam
23. marec 2012
u84046
u84046
Potem so šli Jack in njegovi novi gospodarji v veliko škatlo, ki se ji reče avto. Čez 5 dni je prišla družina z 1 otrokom. Odločili so se, da bodo s seboj vzeli psa. Ta srečnež je bila Nana in bila je zelo vesela. "Hov! Adijo Nana!" sem rekla Nani. Kmalu za tem, so Nana in njeni novi gospodarji odšli v Nanin nov dom. "Zaja, Tin, Max!" smo slišali Katarino.
Šli smo v hišo. Tam smo dobili briketke. Bili so zelo slastni.
Čez 1 dan je prišla neka gospodična po imenu Iva. Bila je zelo prijazna in imela je zelo rada živali. Želela si je imeti psa. Odločila se je, da bo s seboj vzela mene! V tistem trenutku sem bila najbolj vesel pes na svetu. "Hov!" sem lajala od veselja. Kmalu za tem, sva šli Iva in jaz v veliko škatlo, ki se ji reče
avto. Ko sva prišli do njenega doma sem ugotovila, da ima Iva še 1 psa. "Hov, hov! Kako ti je ime? Jaz sem Zaja!" sem rekla tistemu psu. "Hov, hov, joj! Ne bodi tako zelo radovedna!" mi je rekel tisti pes, "kako ti je ime?" sem ponovno vprašala tistega psa in odgovoril mi je: "joj, joj, ti radovednica! Potrebujem počitek in ime mi je Odi! Zdaj pa lahko noč!" "oprosti, ampak mislim, da je še dan!" sem rekla Odiju.

Odi:

23. marec 2012
HAHAHAH, Anny 12 ne morem!! !!! nE BOm.
Anže2 ~ Ja, seveda :''D. Zgodba od _evangelych_ je bla ful popularna(dokler se ni zaklučla :*), in zdaj hoče ona tut nekaj popularnega met(logično). IIII gremo v napad, ko se zgodba konča!!! Naslova glih ni mogla fejkat, ker bi potem blo preveč očitno. Ampak postulovščina----> avantura~ sopomenki -.- Upam vsaj, da ne boš nadaljevanja fejkala, glede na to, da je naslov skoraj isti. .-.-' -.-' -.-'

Ajmo, froci idite se fun špilat.
23. marec 2012
-.- FEIIIK.

Ne next ampak back, back!!!
23. marec 2012
TiaH.dogs Mula mejhna, ti men otrok...pjt se učit pa rajš se odloč, kam boš šla naprej na srednjo šolo, kot pa da se po forumu za otroke od 3-12 let, potikaš.
23. marec 2012
Ja, ja. mula se gre učit. :''D Wtf?! Kaj ti z 3-12 let? Ne štekam.

Piši ti lepo naprej. Itak se nočem tu s tabo neki kregat za bv. -.- Samo pazi, da res ne bo vse isto oz. podobno.
24. marec 2012
Joooj... Tia si celo sranje tu nardila. -.-
Naj piše naprej, pa bomo vidli.
24. marec 2012
u82673
u82673
srednje fejkaš,ka vse ni isto
24. marec 2012
u84046
u84046
ne, ne fejkam! če pa že pravite da fejkam pa čisto ne namerno!
24. marec 2012
Najbolsa si :*
24. marec 2012
Opa, spet feiik? A zdaj pa že nova 'Pasja avantura'.
27. marec 2012
u84356
u84356
next next next
Jaz osebno ne vem za to zgodbo od _evangelych_, tako da nimam nič pri tem, ampak sem vseeno na njeni strani (Lenyka).
03. april 2012
eh, ne ne ;D
tukaj očitno razen lenyke noben nč ne ve. :'D
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg