Forum
u90832
u90832
Hej! Tole zgodbico piševa Hot Chocolate in Crazy Bitch!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Gledala sem v svojo ledeno kavo. Vanjo sem ga usmerjala kar nekaj časa,nato sem ga usmerila proti vratom,ko je zazvonil zvonec. "DIN,DON" Odprla sem vrata. Bila je mami in v roki je držala neko karto. "Ugani kam gremo na počitnice," je rekla in zažarela. "Kam?," sem vrašala. "V Pariz," je z veseljem odgovorila mami! "Jaaa,jupiii," sem zažarela. Že od nekdaj sem si želela v Pariz. V Francijo! Pariz,o Pariz! "HVALA,HVALA 10000x hwala," sem še naprej vpila! "Gremo z letalom?," sem vprašala. Mami je prikimala. "Seveda Hanna," je rekla in me poljubila na levo lice. Objela sem jo in po licih so se mi ulile solze sreče! Sem Hanna Presty,stara 14 let! In moje sanje so Pariz!

Jaz:

18. avgust 2012
Next
18. avgust 2012
u92728
u92728
Ja! Moje sanje so Pariz! Obožujem ga! No danes je bil moj srečen dan. Ravno pri buljenju v moj kovček,do buljenja v mojo omaro je prišlo še buljenje do ogledala. "Kaj pa bom vzela s seboj?," sem se vprašala. Do konca šole je le še 14 dni in jaz komaj čakam,da grem v Pariz! Spet so mi po licih pritekle solze sreče! Ulegla sem se na posteljo z mojim računalnikom in napisala:ραяιz σ ραяιz! ѕє νι∂ινα

3 nexte!
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u104257
u104257
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
18. avgust 2012
next ful huda zgodba
18. avgust 2012
u90832
u90832
Oblekla sem se za v šolo. Vzela sem še torbo in odšla. "Torej,kam greste na počitnice?;" je vprašala učiteljica Francoščine. "V Pariz," sem se zadrla. Vsi so me debelo pogledali,nato pa se nasmehnili. "Kaj res? So se ti končno izpolnile sanje?," me je vprašala učiteljica. Prikimala sem. Na šoli vsi vejo,da obožujem Pariz. Med poukom matematike sem si po roki načečkala I LOVE PARIZ! Gredo moji starši sploh z menoj? Bom sama na letalu? Ko sem prišla domov,je bilo vse kot ponavadi.
"Mami,"sem se zadrla. Bila je v kuhinji. "Ali grem jaz sama v Pariz?," sem jo vprašala. Prikimala je. "Zakaj?" "Oprosti Hanna," je rekla. "Danes sem izvedela,da bom morala delati še cel mesec,očka pa ima opravke." "Za koliko dni pa grem?;" sem jo vprašala. "Za cel mesec," je rekla. Spet sem bila srečna! Srečna kot še nikoli prej!
18. avgust 2012
neexxxxt
18. avgust 2012
u104257
u104257
BEREM
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u104257
u104257
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
18. avgust 2012
u92728
u92728
Odšla sem v sobo in sklenila,da se še malo učim francoščino. Pogledala sem na karto,ki jo je malo prej nosila mami v roki in videla,da je let 25 junija,en dan po koncu šole ob 5.00 zjutraj. Komaj sem čakala.
Minevali so dnevi,ko sem končno dočakala 24 junij,konec šole. Bila sem presrečna. Nikoli prej še nisem videla Pariza v živo,razen v reklamah in na netu seveda. Oblekla sem se kar se da lepo in moja bff Claudia me je čakala pred vhodom. Povedala sem ji,da grem jutri v Pariz in tudi ona bi šla zraven,ampak ni imela karte. "Škoda," je rekla. "Ah,saj ti bom poslala in kupila kup daril," sem jo hotela razvedriti,a ni šlo. "Ampak,saj veš,da sva najbolši prijateljici? In morava ostati,ne?," je vprašala. "Seveda sva,in bova za vedno," sem ji rekla in končno sem jo razvedrila. Dobili smo spričevala in bilo je KONEC ŠOLE!
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
u90832
u90832
Zgodaj sem odšla spati. Še prej sem spakirala vse potrebno za tja! Moj seznam je bil zelo dolg:

кσzмєтιкα
вєℓє кяαткє нℓαčє 10 x
вєℓє dσℓgє нℓαčє 10 x
ησgανιce 7 x
кяαткє мαנι¢є 10 x
∂σℓgє мαנι¢є 3x
кяιℓα 5 x
νєčєяηє σвℓєкє 2 x
ραяту σвℓєкє 3 x
кσραℓкє 4 ραяι
ѕσηčηα σčαℓα ѕαмσ 2
ηυנησ ∂єηαя
ηυנησ мρ3
ηυנησ ιρє∂
ηυנησ ιρнσηє
ηυנησ νѕє σѕтαℓσ!
ρσzσя,ηєкαנ ѕтναяι ѕι ηιѕєм zαвєℓєžιℓα! ρяσѕιм,∂α נιн ∂σ∂αм,кσ ρяι∂єм ν ραяιz!
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u92728
u92728
Zjutraj me je zbudila mami. Oblekico za danes sem že imela pripravljeno,tudi kovček itd. Mami mi je pripravila dober zajerk,tako da sva kaj kmalu šle. 2 uri sva čakali in mimo že dali kovček. Prišel je še očka in mlajša sestrica. Stevardesa je prišla k meni in me predala drugi stevardesi v letalu. Očetu in ostalim,sem mahala. Prišla je še ena stevardesa z deklico,stara toliko kot jaz. Skupaj sva sedeli.

Bila je prav prijetna. Ime ji je bilo Lizzy in stara je bila toliko kot jaz. Imeli sva isti okus za glasbo in ostalo!
20. avgust 2012
next...........the best
20. avgust 2012
u90832
u90832
Nextam!

Malo sva se pogovarjali in tako ugotovili,da bova v istem hotelu in bova sosedi,in da bova ostali 1 mesec. To bo zelo dobro. Lizzy je uživala. Ko smo prispeli,naju je stevardesa pripeljala k drugi stevardesi in ta naju je peljala k limuzini,ki naju je peljala v krasen hotel. Tam sva se vpisali in imeli sva sobo št. 110,111! Jaz sem imela 110. Kovčke mi je nesel pomočnik,in odklenil je vrata. Pogledala sem notri in bila je prelepa. Imela sem sobo in to zase. Jackuzi in kopalnica in televizija in... Odšla sem k Lizzy. Ona je imela malo drugano sobo,a vseeno je imela vse isto,kot jaz. Bili sva veseli. Nihče naju ne bo motil. Razpakirali sva svoje stvari. Tistega šoferja z limuzino sva kadarkoli poklicali (vožnje zastonj) in peljal naju je kamor sva hoteli. "Bonne journée," naju je pozdravila receptorka,ko sva se nasljednjega dne z Lizzy odpravljali v limuzino. Prikimali sva,kar naj bi pomenilo dober dan tudi vam. Voznik nama je odprl vrata in vprašal (kam vaju peljem) "Où voulez-vous monter?" In odgovorili sva (v Pariz) "à Paris" Prikimal je in peljali sva se...

Vem,da je kej napak,ampak ne obvladam čist še francosk!

Hotel:

Limuzina:
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSuBDHDdkJ-tbKkh1-xcVYIpjcfpWXPfdnoEwsgP2_ayQC34KN47n-DIB-ZNw[/img]
Lizzy:

Moja soba:

20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u90832
u90832
Še 2 nexta!
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u102357
u102357
next
25. avgust 2012
evo 2 nexta maš zdej pa naprej piši
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
u90832
u90832
TA TEMA NE OBSTAJA VEČ! NOV LINK VM DAM OD TE ZGODBICE!
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg