Forum
u84815
u84815
Sprehajala sem se po ulicah Pariza. Bilo je lepo, vendar sem pogrešala London. Spet me je preplavilo domotožje. Stresla sem z glavo. Nisem hotela razmišljati o Londonu.
~
Odklenila sem vrata in vstopila v moje stanovanje. Bilo je razmetano kot vedno. Zaklenila sem vrata in odšla po kitaro. Ko sem jo našla, sem splezala po stopnicah na streho in začela igrati. Pomirila sem se. Čutila sem nekoga za sabo. Pogledala sem. Spet je bil moj sosed Luke. Pomagal mi je prenavljati prostor na strehi. Nasmehnila sme se mu in igrala naprej. Prijel me je za roko in zavrtel. Ko se me je dotaknil sem začutila metuljčke v trebuhu. Pomislila sem *Ali se zaljubljam?*
25. marec 2012
u84815
u84815

mee [Sarrah]
25. marec 2012
u82346
u82346
Neext.! < 3
25. marec 2012
u84815
u84815
Nasmehnila sem se in spet pomislila *mogoče pa*. Prijel me je za boke in me dvignil in zavrtel. Ko me je spustil sem se začela smejati. Ulegla sem se na tla in se smejala. Nekaj časa me je začudeno gledal nato pa se tudi sam ulegel zraven mene. Tako sva skupaj preživela še nekaj časa, nato pa sem se spomnila da moram iti v trgovino. Prijela sem ga za roko in ga povlekla za sabo. Držal me je za roko. V moji glavi so se podile misli kot so *Ali kaj čuti do mene*… Ko sva prišla v trgovino sem kupila eno vrečko čipsa. Plačala sem in nato poklicala taxi. Odpeljal naju je do neke restavracije. Tam sva naročila kosilo. Ko sva nehala jesti, je plačal. Zardela sem. Nato sva se še nekaj časa sprehajala po ulicah Pariza, ko je začelo deževati. Nisva se premaknila. Kar naenkrat me je poljubil.
25. marec 2012
u82346
u82346
Neext.! < 3
25. marec 2012
u84815
u84815
Bilo je čudovito, vendar naju je zmotil moj telefon. Oglasila sem se. Bila je moja mama. Rekla je »Imam slabe novice. Tvojega brata je nekdo ustrelil. Prosil je naj te pokličem in prosim da za kratek čas prideš domov«. Ko sem prekinila mi je po licu spolzela solza. In nato še ena. Luke me je vprašal kaj je narobe. Nisem mu odgovorila. Stekla sem stran od njega. Nekaj je rekel vendar ga nisem hotela slišati.
~
Spakirala sem. Bila sem pripravljena na odhod domov. Hitro sem napisala pismo za Luka in odšla.
~
Sedela sem na letalu in opazovala drevesa, ki so potovala mimo mene. Pogrešala sem Luka, vendar nisem hotela misliti na njega, in na to da sem ga prizadela.
25. marec 2012
u82346
u82346
Neext valdaaa .! < 3
25. marec 2012
u84815
u84815
Ta next je za mojo prvo in edino bralko----> MustacheAnny < 3
Luke:
Videl sem kako so ji solze tekle po licih. Nisem vedel kaj naj naredim. Odšla je stran od mene. Poklical sem jo, vendar me ni slišala. Pustila me je tam samega.
~
Ko sem prišel nazaj v stanovanje, sem videl pismo ležati na tleh. Odprl sem ga in ga prebral. Zdaj je še meni spolzela solza po licu. V pismu je pisalo:

Dragi Luke,
Oprosti mi, ker sem te pustila samega v parku, vendar nisem vedela kaj naj naredim. Pogrešam te. Morala sem oditi nazaj v London. Upam da se še kdaj srečava, in upam da mi lahko oprostiš.
Z ljubeznijo Sarrah

Pismo sem raztrgal na koščke in ga vrgel v smeti.
25. marec 2012
u84815
u84815
Bom prebrala----->tnxii ker bereš ;*

Še en komentar pa nextam
25. marec 2012
u82346
u82346
Itaak neext! pa hwala za next (: < 3
25. marec 2012
u84815
u84815
нαнα...тι вσм šє к∂αιι ρσѕνєтιℓα ηєχт
25. marec 2012
Neext, super je , samo če bi bli dalši nexti neb blo slabo
25. marec 2012
u84815
u84815
Ok bom dalše nexte pisala
25. marec 2012
u84815
u84815
Luke:
Pismo sem raztrgal na koščke in ga vrgel v smeti. Pozabil jo bom sem si odločno ponavljal v mislih. Nisem hotel jokati za njo, obžalovati da je trajalo le par minut. Odšel sem v klub. Tam so me lepo pozdravili in me brez vprašanj spustili noter. Vsi so me poznali. Sarrah ni poznala moje preteklosti. In zdaj se bo ta preteklost ponovila. Naročil sem si kozarec viskija in ga spil. V grlu me je malo zapeklo, vendar spet sem dobil občutek svobode. Neka punca se je spogledovala z mano. Odšel sem do nje in jo prijel za roko. Zapeljivo me je pogledala. Nasmehnil sem se in jo poljubil. Nekaj časa sva še plesala, nato pa odšla v moje stanovanje. Tam sem iz predala vzel cigarete in skupaj sva jih pokadila. Alkohol in cigareti so zmanjšali bolečino, ki sem jo čutil zaradi Sarrah.
~
Žarki sonca so posvetili v sobo. Pogledal sem po sobi in opazil Leilo[punca iz kluba], ki je v spodnjem perilu ležala zraven mene. Razjezil sem se, pograbil budilko in jo vrgel v steno. Zbudila se je. Zapeljivo me je pogledala, jaz pa sem samo zmajal z glavo. Nisem imel besed, s katerimi bi lahko opisal moja čustva. Nek del mene je hotel poljubiti Sarrah, jo imeti ob sebi, drugi del pa se ji je hotel maščevati, za bolečino.
25. marec 2012
u84815
u84815
next?
25. marec 2012
Ja neeeeeeeeeeeext
25. marec 2012
u82346
u82346
Neeeext < 33333
25. marec 2012
Neexttt!! < 3