Forum
no, probala bom napisat grozljivo zgodbico,kot grozljivko ;3 ampak pomoje ne bo ratalo. in če bo kej brelcev al pa če jih ne bo bom pisala;3
...........................................................................................................................
PARASITES - ZAJEDALCI

Prišla sem iz šole. Torbo sem odvrgla v kot in šla v dnevno sobo. Mami je sedela na kavču in gledala poročila. Poročila se mi zdijo zelo dobra, informativna oddaja, saj vem kaj se dogaja po svetu. Prisedla sem.

Skupaj sva gledali poročila. ''Nujna informacija,'' sva zaslišali. »Ah, spet bodo govorili o tistemu kužku, ki se je izgubil dva tedna nazaj,« je rekla mami. Želela je prestaviti, a sem jo ustavila. Po poročilih so namreč začeli govoriti o bolezni. In to o resni bolezni.

next ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. maj 2012
u88172
u88172
Nexti pikuš. ♥♥♥
06. maj 2012
''Po svetu razsaja bolezen, ki se prenaša s klopi. Prosimo, da svoje hišne ljubljenčke vzamete v hišo. Če bodo bili zunaj, izpostavljeni klopom in njihovim boleznim, se jim lahko pripeti kaj takega,'' je rekel glas iz televizije. Potem so bile prikazane res grozne slike. Slike mačk, psov, krav, konjev… vsi so bili kot neke 'zombi živali'. »Mami! Kje je Lisa?« sem se obupano zadrla in jo začela iskati pod kavčem, mizo, za omarico… ni je bilo.

''Bolezen se res hitro širi. V dveh urah bo, predvidevamo, prišla že v Afriko. Prebivalci, izolirani od sveta bodo pomrli, ali pa se spremenili v stvore,'' sem zaslišala med iskanjem Lise. Pogledala sem na televizijo. Videla sem res pretresljivo sliko, ki je kazala čuden stvor, podoben ženski.

~ᶜˡᶤᶜᵏ

''DA, tudi ljudje se spreminjajo v stvore. Prosim, rešite se. Če opazite človeka s klopom v tem času, pokličite policijo, ki bodo poklicali posebne uprave, za uničevanje pošasti.'' »Mami, jaz nočem da se nam kaj zgodi!« sem se zadrla in planila v jok. Stekla sem ven iz hiše, iskat Liso.
06. maj 2012
next ?
06. maj 2012
u90257
u90257
next.omg no haha kera slika :c
i'm scaredd brrrr
06. maj 2012
omfg kera scary slika o:
next :*
06. maj 2012
Neeeeext pls čim prej pikij! < 33333333333333333
06. maj 2012
next
06. maj 2012
ko pridem nazaj < 33
06. maj 2012
neeeeext!
06. maj 2012
next ful dobra
06. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeext
06. maj 2012
u88172
u88172
Nextii
06. maj 2012
Našla sem jo pod drevesom. Sopihala, renčala in pihala je. Bila je jezna. Pogledala sem njen obraz. Pred ušesom je imela klopa. »Joj, ne!« sem se zadrla in stekla po telefon.

Poklicala sem policijo in povedala, da ima moja mačka klopa. »Kje se nahajate? Takoj pošljemo agencijo!« sem zaslišala glas iz telefona. »Mesarska ulica 13. Ali boste ubili mojo mačko?!« sem se obupano zadrla v telefon. »Bomo videli, če jo bomo lahko pustili živeti.« Ostala sem brez glasu in planila v jok. Telefon sem zabrisala v tla.

Razbil se je. »Annie! Kaj se je razbilo?« se je zadrla mami iz kuhinje. »Lisa ima klopa, klicala sem policijo, rekli so da ne vejo če bo lahko živela! Razbila sem telefon!« sem se komaj drla, saj se mi je 'slina' od joka 'zatikala' v grlu.
06. maj 2012
'omajgad!' kera... :'o next plsss. čim prej, sm to prebrala u 30sec :'o
06. maj 2012
u88172
u88172
Ojoj. Nextii
06. maj 2012
hahaha. slika je itak narejena, urejena.:'P ta mačka nima klopa.c: no mogoče ga ma podvratom hehe.
next bom zdele dala zate < 33
06. maj 2012
Okk:** Tennkjuuuuuuu ;D < 333333333333333333
dobr si preuredila .!
06. maj 2012
Čez pet minut je pripeljal poseben avto z napisom: IZGANJEVALEC KLOPOHITISA. »Klopokaj?« sem rekla, ko so posebno opremljeni ljudje stopili iz avta. »Klopohitisa,« mi je povedal prijazen mladenič. Zdi se mi, da je bil kakšni dve leti starejši od mene.
»Bolezen, ki razsaja zelo hitro. Ta, ko ljudje postanejo zombiji, živali zombi živali… saj veš. Verjetno si slišala kje za to bolezen, ker si zaradi klopa klicala policijo,« mi je rekel in se mi nasmejal. Bil je zares prijazen.

»Kje je mačka?« je vprašal nek 'izganjevalec klopohitisa'. »Pod drevesom,« sem odgovorila in vseh pet izganjevalcev jo je šlo iskat.
06. maj 2012
sam mal velik je x'c
06. maj 2012
:'D KuuuŁ< 3333333333333
- Neeeeeexy
06. maj 2012
ej men se zdi da jst ful prehitr dajem dogodke v zgodbo.. da ne bi blo kr tko da pride vn in že vidi mačko in to..
06. maj 2012
Ne, sei js tut tko pišem ;'D obljubim d tut js tko pišem in d bi tut js tko napisala. no mogoče mal daljš, ampak je fuul jače zarad slikic tut :'D kr grozlijve sooo o:
06. maj 2012
hahaha jst nimam več idej kaj bi se še lahko zgodil. sej bom zdej še eno napisala, ker mam še eno idejo hahah. bom dala link ;3
06. maj 2012
Omajgaad. why? ta je fuul huda :'(
06. maj 2012
u88172
u88172
Nexti!!
06. maj 2012
sej bom tut to pisala, ema.< 3 http://favim.com/orig/201105/07/Favim.com-37240.jpg -scary mi je noo.o:
06. maj 2012
u88172
u88172
O, faa* kera grozna slika. Mislm strašljiva. Nexti.
06. maj 2012
Pogledali so za drevo, potem pa nazaj k meni. »Ni je,« je rekel po izgledu najstarejši. Potem pa je Lisa od zadaj skočila nanj. Bila je na pol zombi. Klop pred njenim ušesom je bil že tolikšen kot njena glava. Lisa je pihala, renčala in sopihala, piskala, mjavkala. Različne zvoke je spuščala iz sebe.

Planila sem v jok. Izgledala je grozno. Imela je krvav gobček, krvave tačke, pol obraza je imela prekritega s klopom.

Prijazen mladenič, s katerim sem se prej pogovarjala, je s vrečo ujel Liso, ona pa je le piskala, pihala in praskala. Mladenič jo je odnesel v posebno kletko, ki je bila v vozilu. Lisa se je malce umirila. Mladenič je stopil do mene in mi zašepetal na uho, da bo poskrbel, da mačke ne bodo ubili. Nasmehnila sem se. Bila sem mu resnično hvaležna.
06. maj 2012
u88172
u88172
Groza in super hkrati. Next.
06. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg