Forum
u183139
u183139
Vse zgodbe so iste!!! VSE!! VSe majo notr neke 1D pa take čudne da glavna junakinja ČIST VEDNO spozna fanta!! Sory ampak BEDA! To je že mim!! Zato bom napisala nekaj novega- realnega! Hope U will like it
Bilo je jutro. Zbudila sem se in pomislila na sanje. Nočna mora. Obup. Bilo me je res strah, počutila sem se kot da bi se mi to res zgodilo. Pogledala sem na uro. Sedem. Skočila sem iz postelje. Brat ima danes preduro zato je že odšel, sestrico peljejo starši, ki pa grejo od doma že ob pol sedmih. Pojedla sem, se umila in oblekla. Nato sem šla malo na telefon pogledat sporočila na Vibru. Nato je nekaj zaropotalo. Čutila sem kako so se mi lasje naježili in srce poskočilo. Ker sem strahopetna me je kar pognalo iz dnevne v kateri sem bila. Hitro sem pograbila torbo in izginila. Velikokrat je bilo tako zato ni bilo nič posebnega, le danes je bilo... Drugače! V šoli sem na to čisto pozabila. Med poukom je bilo itak dolgčas zato sva si pisale z BFF pač nisva v istem razredu. Nato me je dobil učitelj in me poslal k tabli, nič nisem znala ampak OK ker ta učitelj ni tok strog in mi je ta cvek odpustil. Naslednjo uro zgodovina. Pišemo test ampak imamo nadomeščanje v nemščini. Okej učiteljica je bila itak cel uro zabuljena v računalnik medtem ko smo mi pisali test tako da smo skoraj vsi plonkali iz učbenikov na skrivaj. No pol je bila športna. Naplesala sem se ker imamo med športno pesmi in med rokometom ki ga igramo na dobre pesmi punce vedno vmes plešemo. Po športni angla- javila sem se da bom vprašana ker sem znala še z eno prijateljico in sva obe duble 5! Pol je bila nemščina baaah kr neki. Potuhnila sem se za branje naloge ker nisem znala in ko je bilo končno konec sem samo še šla na kosilo in tam srečala BFF zato sva šle skupaj domov. Obe sva bolj strahopetni zato naju je bilo strah ko sem ji povedala za nočno moro, ji ji opisala in za ropotanje. Nato sva šli vsaka svojo pot. Doma je bil k sreči že brat zato ni bilo strahu ampak potem je on mogel na karate in sem mogla bit do štirih sama doma, dokler ne pridejo starši. Nimam ljubljenčka wee. Šla sem na telefon ko je...
Next?
19. november 2014
u183139
u183139
Jst: (11 let mam v zgodbi)

My bff:

Za to zgodbo sva se obe 'slikale' pozim za to sva obe oblečeni zimsko
19. november 2014
u180693
u180693
next
19. november 2014
u183139
u183139
Hvala še 2 pls
19. november 2014
next
19. november 2014
next
19. november 2014
u183139
u183139
Jej hvala dele bom nextala
19. november 2014
u183139
u183139
Šla sem na telefon ko je...
...nekaj zopet zaropotalo. Tokrat sem se tako prestrašila da sem zletela na balkon (mimo hodijo ljudje zato mi je bolj varno)... Težko sem dihala in jokala. Nato je končno prišla mami. Objela sem jo in ji povedala, pa mi je rekla da sem paranoična od strahu. Nato sem šla v sobo in jokala od obupa, ko je iz police padla knjiga. Kriknila sem in zbežala, ko se je brat vrnil iz karateja sem mu pa povedala o dogodku. Rekel je da si je izposodil knjigo in jo čisto narahlo dal nazaj da je čisto možno da je padla in nej ne paničarim. Mami, ki je vse to slišala je rekla: "No vidiš, Kerri (Ime mi je Kerri)."
Zato sem se malo pomirila in šla nazaj v sobo. Normalno sem šla na telefon in se dopisovala s frendicami. Ko je BFF prišla gor na viber sem ji vse povedala in ob spominu na to še zahlipala vmes. BFF je samo pripomnila O scary!! Nato je mogla iti. Frenicam nisem omenjala, povedala sem le BFF nato je prišel ati in mami je rekel, da je rezerviral za njijo dva v gostilni in še enadva njuna prijatlja zato so šli nam pa rekli naj bomo pridni in nej z bratom ne strašiva tamale. Jaz sem šla naravnost z večerjo v sobo na telefon ko sta šla, brat pa je nagajal tamali ki je gledala MINIMAX. Nato me je poklicala....
19. november 2014
next
19. november 2014
u183139
u183139
Še dva
19. november 2014
next(:
19. november 2014
u183139
u183139
O hvala Laura da si zacela brat
Dele sem na fonu pa grem dele v solo tkoda po soli grem na komp pa nextam
20. november 2014
neeeext plisssss
21. november 2014
u183139
u183139
Oky
21. november 2014
u183139
u183139
Nato me je poklicala mami in vprašala če je vse OK. Ni se mi dalo razlagati o prepiru med bratom in tamalo zato sem rekla da je vse kul. Nato je brat tamalo ustrašil ko je bila sama v kopalnici (umivala se je) zato se je cel blok stresel ko je zavpila. Mami je itakda to slišala zato je zahtevala nej ji dam brata, da ga pomiri. ODnesla sem mu mobi on pa se je nekaj zagovarjal pred mami. Nato sem stegnila roko (ko sta končala klic) da bi vzela svoj mobi nazaj, ampak mi ga je brat vzel in z njim zbežal. Zaklenil se je v svojo sobo in prebral moja sporočila z BFF. Naglas je bral in pri tistem delu ko sem ji povedala o dogodku, se je smejala še tamala, čeprav je ona še bolj strahopetna. Kmalu ko je bil zadovoljen s tem kar je prebral je napisal še BFF besedo: mir dej! Nato mi je vrnil telefon. Kmalu me je klical še nekdo. Tokrat ni bila mami. Bila je skrita številka.

Javila sem se. J- jaz, S- skrita številka
J- (s tresočim glasom): H-halo?
S- I...will...kill...you....midnight....
J- *prekinem*
Mislila sem da se moje sošolke spet delajo norca zato nisem paničarila in sem se šla lepo umit. Ko pa sem se vrnila sem imela na telefonu 16 grozilni sporočil!! Glasijo se...
3 nexte prosim
21. november 2014
next
21. november 2014
next
21. november 2014
neeext plisssss hitrooooooooooooooooooooooo
22. november 2014
u183139
u183139
Sem na telefonu mal tezko bo ampak bom dele. Pa upam da vs ne bo motil da ne bo sumnikov
22. november 2014
u183139
u183139
Glasijo se:
Skrita stevilka;
Hej
Zakaj si to nrdila??
Ne bi smela it dol iz fona!
Nc ti nism hotu narest!!
Do zdej!!!
Zou ti bo!
Zelo zeloo zou!
Uuu
HAHA
Sama si doma
sama si doma Kerri!!
Z bratom in sestrco
KJE SO STARSI?
HA
HA
HA!!

Prestrasila sem se in pogledala skozi okno. Tam je bila postava. Stekla sem po brata in mu vse razlozila. On mi seveda ni verjel in je sel pogledat skozi okno ampak tam ni vec nikogar!! Brat je rekel da gresta s tamalo spat in da se domisljija igra z mano. Tudi prav. Se jaz sem sla spat. Nato do pounoci nisem mogla zaspat. Ura je bila deset do. Pomislila sem kaj mi je po telefonu povedala skrita stevilka.Ubil te bom... polnoci!! Ko je bila ura 23:58 je pozvonilo pri vratih. Kriknila sem in se stresla. Lahko sem cutila lase kot da bi mi sli pokonci in kako mi je srce poskocilo. Dobila sem se eno sporocilo... Odpri ce ne streljam!! Oh ne! Vrgla ysm telefon ob tla da se je raztrescil ampak je vseeno vibreral zaradi sporocil. Stekla sem k bratu v sobo in mu spet vse povedala. Sla sva skupi preverit pred vrata a ni bilo nobenga. Nato sva znova sestavila moj telefon in pokazati sem mu hotela sporocila a jih ni bilo vec!!
Sory ker je kratek ampak res tezko je na telefonu!!
Popoldne ce bojo 3 nexti dobite fuuul dolg next
22. november 2014
neext
22. november 2014
next
22. november 2014
next
22. november 2014
u183139
u183139
Ok
22. november 2014
u183139
u183139
Brat je rekel da sem 'totaly insane' (pomeni totalno nora) in paranoična. Nato je rekel da bo norišnico poklical če bom tako paranoična. Zato sem mu odvrnila da je bila verjetno le nočna mora (čeprav sem v sebi vedela, da ni). Brat je prikimal. "Verjetno res. Pa ne budi me več, prav?" Pokimala sem in stekla v sobo spat.
*
Zjutraj je bilo vse normalno. Mama in oče sta že spala v svoji postelji (prišla sta proti jutru), z bratom pa sva pojedla zajtrk in s tamalo šla v šolo. Vse je bilo OK. Nato sem se spomnila grozljivke Paranormalno 3 in 4. Šla sem mimo ene hiše, in sem ugotovila da je taka kot je bila v tem filmu!! Steklena okna da se vidi skozi vse ki so na cesti, otroški kotiček za dekle!! Prestrašila sem se in STEKLA v šolo. Nato sem se ko sem prišla usedla k Paty, moji prijateljici. Nisem ji nič o tem povedala, ker ona ne verjame v to in bi mislila isto kot brat. Pripravila sem si zvezke na mizo in šla na WC še prej. Tam se mi je za hip zdelo, da ko sem si umivala roke sem v kotu očesa videla premikanje, ampak ni bilo nikogar zato sem šla mirno naprej. Ko sem prišla nazaj pred vrata od razreda, je bil na vratih razreda listek: Oj Kerri! Kje so tvoji zvezki? Skrita številka. Ampak to ni bilo na telefonu!! Vzela sem listek in vstopila v razred. Vtaknila sem ga v torbo in pogledala po zvezkih. Izginili so! Pouk pa se bo začel čez 5 minut!
22. november 2014
next
22. november 2014
u183139
u183139
Ja še 2
22. november 2014
next
22. november 2014
u184223
u184223
next