Forum
u74372
u74372
nekšeej .!
22. januar 2012
22. januar 2012
u73990
u73990
emrah ja sory če ti je dolgčasna!
22. januar 2012
u52105
u52105
ni določasna, bolše zgodbe še nism brala nexti plissssss
22. januar 2012
u73990
u73990
tenx
22. januar 2012
u52105
u52105
nextiiiii
22. januar 2012
u52105
u52105
nujnooooooo
22. januar 2012
next
22. januar 2012
nextiii
22. januar 2012
u73990
u73990
joj ne!!!!!!!!celo stran sem napisala!!!!!!!!!!!!!joj bom v soboto mogoče al pa že prej ker snema eneo pesem v studiu tak da......mal potrpite okej..
22. januar 2012
u52105
u52105
ok
22. januar 2012
u73990
u73990
okeeej!!
Dragi bralci oz bralke!
Odločila sem se, da bomo zdej vsi pisali tole zgodbo in npr:
živalca napiše: in potem je prišel oni pa tisti, pa so naredili to pa to, jaz sem jih to pa to.....
razumete zdaj ??vsak napiše vsaj 4 vrstice ampak da se bo ujemalo s to zgodbo pa prosim brez izpadov
24. januar 2012
u73990
u73990
kr začnite tut js bom pisala zraven ))
24. januar 2012
ok,kaj lahko ti začneš,ker nevem kak naj začem =))
24. januar 2012
u73990
u73990
okejj.......
no zdravnik mi je povedal da mi je otroka vzela neka ženska in ga odpeljala domov.Jaz sem zdravnika prijelA za ovratnik in mu zabrusilA DA ČE NE NAJDEJO MOJEGA OTROKa DA MU BO POTEM ŽAL CELO ŽIVLJENJE ALI PA NAREDIM SAMOMOR!!zdravnik je rekel da bo storil vse kar je mogoče. No in nato, sem odšla v svojo sobo (v sobo za paciente) in tam videla na tleh..................................................
vi nextajte
24. januar 2012
...in tam videla na tleh Davida,takoj sem odhitela k njem in ugotovila,da je mrtev.krasno zdaj sem še zdubla moža,objokana sem odhitela ven iz sobe in poiskala zdravnika im bu pravila kaj so naredili davidu,da so ga zanalašč ubili in zdaj še mi boste vzeli otroka,porinila sem ga nazaj od odhitela ven iz bolnišnice.na poti domov pa sem zagledala...
24. januar 2012
Na poti domov pa sem zagledala žensko, ki je v vozičku vozila MOJEGA Luka. Zakričala sem in stekla proti njej. Ženska se je prestrašila in vprašala, če sem jaz njegova mama in povedala sem da sem. Ženska, po imenu Ella je rekla, da je otroka samo peljala na svež zrak in nič drugega. Zahvalila sem se ji nato pa sem Luka vzela iz vozička in odpravila sem se proti domu, ko se je naenkrat pred mano pojavil...
24. januar 2012
...ko se je naenkrat pred mano pojavil zdravnik.rekel mi je da mu je zelo žal za davida,da je umr.zdravnik je odšel in jas sem se odpravila domov.doma sem luka položila v pojsteljico in zaspala ob njem,saj sem bila zelo otrujena.ob 1.00 zjutraj pa sem zaslišala kako je nekaj ropotalo v kuhinji,vstala sem se in...
24. januar 2012
u52105
u52105
prej je blo bolš k si samo ti pisala....
25. januar 2012
u73990
u73990
ssoryyte res samo zdaj sem ugotovila da me fant vara!!!
25. januar 2012
niki_rawr res s kom pa daj ne more bit res
25. januar 2012
u73990
u73990
ti juter v šoli povem!!!
25. januar 2012
in videla da Luka ni več. Šla sem na policijo, saj vendar vem, da om 1:00 ne morem a sedaj morem.
P-paznik J-jaz
P- HEJ kam pa kam?
J-nujni primer. NA POLICIJO!
P-Nimaš vstopa zaprto je
J-Saj je policaj notri
P-Pa kaj potem
J-(žiučno) OTROKA SO MI UKRDALI
porinila paznika stran in povedla
rekli so mi, da ne morejo pomagati
svetovali pa so, da posujem moko
da izvem ali je pobegnil sam
ali pa je nekdo vzel.
To sem naredilain zaspala spet sem zaslišala ropotanje in vstala in šla v dnevno videla sem pa stopinje kako se delajo vedno več in več ni pa nikoragar kar naenkrat pa ...

((((((((DEMONI SO BLI)))))))
26. januar 2012
next
26. januar 2012
u73990
u73990
mi je nekdo vdihnil oz nekako pihnil v obraz zatrepetala sm in stekla v sobo, ampak še zdaj nevem kje je luka in sem bila zeloo zaskrbljena. Niti spati nisem mogla......no..in končno sem zaspala.Imela sem nočne more in sem se ponoči zbudila vsa prepotena ko me je zjutraj nekaj zgrabilo za.............
26. januar 2012
u49014
u49014
usta... Nisem mogla ničesar... Zavezal mi jeoči nisem mogla videti kdo je ... Privezal me je na posteljo... In mi počasi odstranil Ruto iz oči... Bil je ZDRAVNIK.!!!
ZDRAVIK- Z

Z- Zdaj si moja ne spustim te. Ljubim te Miranda... Ampak imela si tistega hinavca !
Ime mi je Viktor! Sklanjal se je nad mano in me začel slačiti... Kričala sem kot me je vrglo iz grla..... Močno sem ga brcnila v jajca... Nekaj časa se je zvijal potem pa zlobno rekel : Ne Tako Se pa ne bomo šli!!! In me je POSILIL... Zjutraj sem se znašla v .......
27. januar 2012
u72958
u72958
NEXT
27. januar 2012
u73990
u73990
nekakšni zapuščeni hiši(mislim da je bla umobolnca) čisto gola privezana na posteljo. Zraven mene je na stolu sedel zdravnik z mesarskim nožem in se je rezal po roki.Začela sem se zvijat da bi se odvezal ampak mi ni uspelo kajti me je zdravnik začel daviti in me poljubljati po vratu in še bolj dolj in rekel uff miranda maš dobro mucko ufff in me začel otipavat , z nogami se nisem mogla braniti kajti sem mela tut te privezane na posteljo. Nato me je spustil, prijel mesarski nož se vlegel name in me začel rezat po trebuhu. Nisem mogla kričat kajti sem imela usta prvezana in me je ta trak že skoraj davil v ustih!! AMpak ko sem mignila se je zdravniku ponesrečlo in me globoko zarezal v trebuh in začela mi je lit kri on me je odvezal, jaz sem zgrabila nož in ga zarila njemu naravnost v hrbet. Vzela sem prvo pomoč, si oskrbela rano in poskušala oditi iz hiše ampak vrata zo bila zaklenjena! Pogledala sem zkozi okno in bila sem v petem nadstropju joj joj kaj naj naredim sem si rekla!!! Ja kaj pa naj naredim druga kot pa križim na ves glas ampak okrog te umobolnce ni blo nikogar začela sem šee bolj kričat in še vedno ni bilo nikogar ampak zdaj sem imela vsega dovolj!!! spomnila sem se risanke motovilke in zvezala vse rjuhe kaj sem jih imela v sobi v dooolg trak in ga privezala na posteljo ki je bila vgrajena v tla..tako težka pa že nisem hehe sem si rekla in odšla skozi okno in ko sem nila na tleh vsaj varno sem pristala sem pred sabo zagledala........
27. januar 2012
Mrtvega ljudožerca..Zakričala sem in odbežali v bližnji gozd.KO sem po poti hodila sem slišala, da nekaj med drevesami hodi.Ustavila sem se in gledala?!?!V hrbet mi je priletela puščica obrnila sem se in videla LJUDOŽERCA :C..Bežala sem samo nisem mogla bit hitra kr sem imela rano na hrbtu.Skrila sem se za drevo.Naenkrat je za mano stal tisti ljodožerec in me zavezal ter odpeljal v njegov dom.Tam ji je bila cela gneča, a med njimi je zagledala svojo prijateljico Lariso!..
Pogovor med mano in Lariso (j jaz l larisa )
j:Hej kako si se znašla tu? o.o
L:šla sem v gozd in so me zavezal.Ti?
J:Mene tud!
L:moreva se rešit
j:VEM?!?!
L:že vem
j:kako?
L:ti boš zamotila tega pri njaju jst pa bom mu iz žepa vzelja ključ, ok? Imam nož.Izvoli ga.Ko bom ključ vzela ven iz žepa boš ga ti zabodla v glavo in bova šli v tisto luknjo,ok?
J: Dober naćrt. ;D

Naj nekdo nexta kako bosta šli v v tisto luknjo!
28. januar 2012
u73990
u73990
neeeeext!
28. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg